Nevinost u Srba

Draga familijo stigla sam u Beograd, malo me bila mučnina u autobus ali...

  • našla sam šta sam želela

  • zamalo da nadjem

  • još uvek tražim

  • jel slobodna ona moja soba ili izdajete turistima?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Širom Srbije muškarci napune i 50 godina dok ne dodju do prve žene.
I sa 50 počnu da prave decu.
Razlog - seljančure nekakav život na selu menjaju za nikakv u gradu.
Čekaju "bogatuna" koji će pasti na njihove padeže i akcente. Prate modu iz Š serija i poziraju po kafićima iza naočara plašeći se da ne odvale svoju pamet pred gradskim momcima. A nekako zaborave da ima više seljanki nego "bogatuna"...

A Srbi uzimaju Albanke... ne smeta im nevin od 50...
 
Tim sa 50 nisu jedine mane što nemaju keša i žive na selu
Već što ne znaju da zavedu devojku...ne znaju kako da učine da devojke (te seljančure :confused:) požele da budu sa njima.
Najveći šarmeri koje poznajem (oni koji imaju najveći br recki iznad kreveta) nemaju uopšte preterano novca
već neki drugi faktori utiču na to
između ostalog nisu glupi, ograničeni i isfrustrirani
Zbog čega bi muškarac bio Bogom dan da ga neka devojka/bilo koja devojka želi?
Žene moraju da ispunjavaju vaše želje i kriterijume
i nikako im ne sme pasti n apamet da požele za sebe bolji život, pa možda i izvan sela u kojem nisu zadovoljne?
 
mislim da generalizuješ. nisu sve žene tako površne, ja uzimam sebe za primer kad to kažem.
stvarno niti me zanima moda niti nečije bogatstvo, jer sama želim da zaradim svoj novac.
a što muškarci i žene do kasnih godina ne ulaze u brak i sve češće ostaju sami, postoji milion razloga.
 
Tim sa 50 nisu jedine mane što nemaju keša i žive na selu
Već što ne znaju da zavedu devojku...ne znaju kako da učine da devojke (te seljančure :confused:) požele da budu sa njima.
Najveći šarmeri koje poznajem (oni koji imaju najveći br recki iznad kreveta) nemaju uopšte preterano novca
već neki drugi faktori utiču na to
između ostalog nisu glupi, ograničeni i isfrustrirani
Zbog čega bi muškarac bio Bogom dan da ga neka devojka/bilo koja devojka želi?
Žene moraju da ispunjavaju vaše želje i kriterijume
i nikako im ne sme pasti n apamet da požele za sebe bolji život, pa možda i izvan sela u kojem nisu zadovoljne?

upravo ovo boldovano. i ja znam takve.
 
Širom Srbije muškarci napune i 50 godina dok ne dodju do prve žene.
I sa 50 počnu da prave decu.
Razlog - seljančure nekakav život na selu menjaju za nikakv u gradu.
Čekaju "bogatuna" koji će pasti na njihove padeže i akcente. Prate modu iz Š serija i poziraju po kafićima iza naočara plašeći se da ne odvale svoju pamet pred gradskim momcima. A nekako zaborave da ima više seljanki nego "bogatuna"...

A Srbi uzimaju Albanke... ne smeta im nevin od 50...

'ebali vi il' ne 'ebali
zene su krive.
 
Širom Srbije muškarci napune i 50 godina dok ne dodju do prve žene.
I sa 50 počnu da prave decu.
Razlog - seljančure nekakav život na selu menjaju za nikakv u gradu.
Čekaju "bogatuna" koji će pasti na njihove padeže i akcente. Prate modu iz Š serija i poziraju po kafićima iza naočara plašeći se da ne odvale svoju pamet pred gradskim momcima. A nekako zaborave da ima više seljanki nego "bogatuna"...

A Srbi uzimaju Albanke... ne smeta im nevin od 50...

da ali zato mi Beogradjani imamo vecu cenu :lol:
Sto je pozitivno za mene, ali negativno za vas :D. Anyways zene su ionako bezvredne ne bi trebao da se toliko sekiras,samo grinduj pa dolaze one i same :lol:
 
Samo bre furaš modu i trend...:ok:
I Bog da te vidi....

pa nije to samo dovoljno. Moras da grinduejs, ono startujes vise, izlazis, trudis se itd nazalost *** tako je. Ali nista strasno vrednost im ionako pada kasnije. ^_^
Mada zaista 90 posto devojaka su ti totalno bezvredne, tako da ne bi se trebalo opterecivati. JA i sada kada me neko pita koliko sam imao devojke rekao bih 2 samo, jer 2 su bile koje su bile nesto da su znacile, ovo ostlao manje vise svejedno da sam ih imao i 1000 opet bih rekao 2 :D
 
Širom Srbije muškarci napune i 50 godina dok ne dodju do prve žene.
I sa 50 počnu da prave decu.
Razlog - seljančure nekakav život na selu menjaju za nikakv u gradu.
Čekaju "bogatuna" koji će pasti na njihove padeže i akcente. Prate modu iz Š serija i poziraju po kafićima iza naočara plašeći se da ne odvale svoju pamet pred gradskim momcima. A nekako zaborave da ima više seljanki nego "bogatuna"...

A Srbi uzimaju Albanke... ne smeta im nevin od 50...

Opusti se...bitno je da si dočekao...;)
 
Širom Srbije muškarci napune i 50 godina dok ne dodju do prve žene.
I sa 50 počnu da prave decu.
Razlog - seljančure nekakav život na selu menjaju za nikakv u gradu.
Čekaju "bogatuna" koji će pasti na njihove padeže i akcente. Prate modu iz Š serija i poziraju po kafićima iza naočara plašeći se da ne odvale svoju pamet pred gradskim momcima. A nekako zaborave da ima više seljanki nego "bogatuna"...

A Srbi uzimaju Albanke... ne smeta im nevin od 50...

i sta sad oces? :think:
 

Back
Top