Da li su vam "demokrate" ogadile drzavu ?

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
"Demokrate" koji vode Srbiju zadnjih 10g su podelile Srbiju i narod.
Ovaj forum moze da posluzi kao ogledalo stanja u drustvu, gde se moze osetiti raskol u narodu, pa donekle i mrznja gradjana jednih prema drugima, zasnovana na njihovoj politickoj opredeljenosti.
Postoji dosta tema gde sam primetio da se na kraju pljuje drzava Srbija, srpska vojska, policija, sudstvo i sve ono sto cini drzavu zbog stoke koja je zaposela te institucije i vodi Srbiju ka totalnoj propasti.
Pitanja tipa "sta je meni Srbija dala?" "ja sam izgubio godine(ovo ono)" gde narod sebe gleda kao zrtvu, a Srbiju kao tu koja je kriva za njihovu licnu situaciju, a ne politicara koji to rade u ime Srbije.
Da li je opozicija bolja ? Ne zna se, jer "demokrate" zare i pale Srbijom zadnjih 10g. Mozda bi bili bolji, mozda gori, ali bojim se da ce to "demokratsko" dokrajciti Srbiju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Postoji dosta tema gde sam primetio da se na kraju pljuje drzava Srbija, srpska vojska, policija, sudstvo i sve ono sto cini drzavu zbog stoke koja je zaposela te institucije i vodi Srbiju ka totalnoj propasti.
Pitanja tipa "sta je meni Srbija dala?" "ja sam izgubio godine(ovo ono)" gde narod sebe gleda kao zrtvu, a Srbiju kao tu koja je kriva za njihovu licnu situaciju, a ne politicara koji to rade u ime Srbije.

A sto li si ti pobegao iz Srbije?

Vi ste najgori koji ste otisli, sve kritikujete, sve znate, a sami se necete nikada vratiti....
 
Poslednja izmena od moderatora:
U principu, niko ne moze dami ogadi drzavu, Srbiju.

Desavalo mi se za vreme Slobe da je mrzim, priznajem, da mastam o odlasku iz nje.

Sada nije mnogo bolje, ali ne mastam o tome da idem igde drugde da zivim, jer znam da je svuda kriza i da se otpusta radna snaga. Tesko je svuda.

A sve sto bi mi zapravo znacilo ovde (a cega nema) je postovanje reda i zakona.
 
A sto li si ti pobegao iz Srbije?

Vi ste najgori koji ste otisli, sve kritikujete, sve znate, a sami se necete nikada vratiti....

Zato sto nisam iz Srbije.

Nek' si ti ost'o ;) ... ja da nije bilo rata i da nisam proteran, nebi nikad otis'o iz zemlje, boleo bi me Q i za rezim i za sankcije i za situaciju u susednim republikama.
Kad cujem da je neko otisao iz ratom NEzahvacenih mesta, pomislim da se radi o najvecem debilu koji nije bio sposoban da se snadje u rodnom gradu.
 
Zato sto nisam iz Srbije.

Nek' si ti ost'o ;) ... ja da nije bilo rata i da nisam proteran, nebi nikad otis'o iz zemlje, boleo bi me Q i za rezim i za sankcije i za situaciju u susednim republikama.
Kad cujem da je neko otisao iz ratom NEzahvacenih mesta, pomislim da se radi o najvecem debilu koji nije bio sposoban da se snadje u rodnom gradu.

To jeste najgori razlog da se napusti zemlja... i samo licemeri iz inostranstva mogu da pljuju po svojoj zemlji... Možda ne valja biti ovoliki patriota, ali...sve je bolje nego mrzeti rodnu zemlju, naročito ako nisi u njoj.

A političari? Zar je bitno ko je u kojoj stranci? Ustvari jeste, jer ih samo po imenima stranaka razlikujemo.
 
"Demokrate" koji vode Srbiju zadnjih 10g su podelile Srbiju i narod.
Ovaj forum moze da posluzi kao ogledalo stanja u drustvu, gde se moze osetiti raskol u narodu, pa donekle i mrznja gradjana jednih prema drugima, zasnovana na njihovoj politickoj opredeljenosti.
Postoji dosta tema gde sam primetio da se na kraju pljuje drzava Srbija, srpska vojska, policija, sudstvo i sve ono sto cini drzavu zbog stoke koja je zaposela te institucije i vodi Srbiju ka totalnoj propasti.
Pitanja tipa "sta je meni Srbija dala?" "ja sam izgubio godine(ovo ono)" gde narod sebe gleda kao zrtvu, a Srbiju kao tu koja je kriva za njihovu licnu situaciju, a nepoliticara koji to rade u ime Srbije.
Da li je opozicija bolja ? Ne zna se, jer "demokrate" zare i pale Srbijom zadnjih 10g. Mozda bi bili bolji, mozda gori, ali bojim se da ce to "demokratsko" dokrajciti Srbiju.

Najlkaše je posmatrati Srbiju sa drugog kontinenta i puštati
ovakve komentare. Nemaš moralno pravo na takvo nešto bar ne javno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Може да ми се огади неки политичар...
политика неке партије....али Србија ..НИКАДА
.;) ;) ;)

Tacno, ali zar vladajuca garnitura upravo ne radi na tome da narodu ogadi drzavu i posvadja narod.
Kao sto sam naveo u temi, naisao sam na dosta komentara kako na ovom forumu tako i na raznim novinskim clancima gde je narod poceo svoje nezadovoljstvo da iznosi tako sto kritikuje Srbiju a ne stoku pojedince koji su na celu iste. Takvo izrazavanje nezadovoljstva dovodi do onoga o cemu pisem.
Ljudi koji napustaju Srbiju svoje nezadovoljstvo ce uvek vezivati za ime Srbije, a ne za djubrad koja su odgovorna za njihovo stanje.
 
"Demokrate" tj. majmuni koji vode Srbiju zadnjih 10g su podelile Srbiju i narod.
Ovaj forum moze da posluzi kao ogledalo stanja u drustvu, gde se moze osetiti raskol u narodu, pa donekle i mrznja gradjana jednih prema drugima, zasnovana na njihovoj politickoj opredeljenosti.
Postoji dosta tema gde sam primetio da se na kraju pljuje drzava Srbija, srpska vojska, policija, sudstvo i sve ono sto cini drzavu zbog stoke koja je zaposela te institucije i vodi Srbiju ka totalnoj propasti.
Pitanja tipa "sta je meni Srbija dala?" "ja sam izgubio godine(ovo ono)" gde narod sebe gleda kao zrtvu, a Srbiju kao tu koja je kriva za njihovu licnu situaciju, a ne djubre od politicara koji to rade u ime Srbije.
Da li je opozicija bolja ? Ne zna se, jer "demokrate" zare i pale Srbijom zadnjih 10g. Mozda bi bili bolji, mozda gori, ali bojim se da ce to "demokratsko" djubre dokrajciti Srbiju.

Lepo receno i 100% tacno . Narod se bas prozlio . Nikada nisam to pre dozivela . Zalosno
 

Tacno, ali zar vladajuca garnitura upravo ne radi na tome da narodu ogadi drzavu i posvadja narod.
Kao sto sam naveo u temi, naisao sam na dosta komentara kako na ovom forumu tako i na raznim novinskim clancima gde je narod poceo svoje nezadovoljstvo da iznosi tako sto kritikuje Srbiju a ne stoku pojedince koji su na celu iste. Takvo izrazavanje nezadovoljstva dovodi do onoga o cemu pisem.
Ljudi koji napustaju Srbiju svoje nezadovoljstvo ce uvek vezivati za ime Srbije, a ne za djubrad koja su odgovorna za njihovo stanje.

Боли владајућу гарнитуру за народ.....
и шта он мисли и шта он жели...
Народ критикује Србију....више жаргонски....знаш како...
исто као кад су суше или поплаве па кажу...ебем те Србијо...
Они што напуштају Србију, морали би да разлуче,
да ли је то из економскух или политичких разлога...
Ако неко жели више од живота, ако мисли да то ВИШЕ може остварити
тамо негде у свету, зашто да не...Сретан му пут...
Само...тај неко би увек требао да се сећа одакле потиче...
Ако неко пак, одлази оз политичких разлога,
исто тако треба да разлучи, да су појединци, сакривени иза
имена неких партија направили све ово што се данас дешава..
НИЈЕ ОВАЈ ХАОС НАПРАВИО СРПСКИ НАРОД, НИЈЕ НИ СРБИЈА.
;) ;) ;)
 
Ja sam se vratila pre 2 meseca i ja se slazem 100% . Cak me svi pitaju da li sam normalna sto sam se vratila . Odgovor jos ne znam jer su ovi politicari stvarno na putu da upropaste i narod i drzavu

Evo recimo da kazemo da je Slobo koren svih problema, ali opet u njegovo vreme narod nije bio podeljen, voleo je Srbin Srbiju, a danas, malo malo pa joj **** majku.
Rasprodase je za vize, EU, kredite, ****** palac :think:
Mogu da razumem da "Milan" lose zivi pa da se spakuje i zapali za Nemacku, ali da glasa za neko djubre koje ce sutra da proda "Jovanovu" zemlju na KiM da bi dobio kredit i smrad radio u opstini na grbaci drzave, to je vec klosarski.
Problem mozda i jeste u narodu.
 

Back
Top