Zene hitno mi

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
17 septembra imam jedan izuzetno vaza a i svecan dan:D radujem se :D Bice novine i lokalna teFelizija ako se nemognem dovoljno dobro sakriti morat cu kazem dvije tri reci! e sad kod kozmeticarke sam vec zakazala termin i kod frizerke da me isFenira.


Ja nemam pojma sta da obucem, inace sam dete farmerica i patika najradije puma ili nike, medjutim sad se zahteva nesto svecano ali ne i odvise misim ne neke haljine ili cuda, odlucila sam da cu obucem crne pantalone na peglu al sta da obucem odozgo? malom sam u kukovima razbacana znate jaca, bluzice ne volim nerviraju me dugmad!

Imam jos crne sandale na petu koje nameravam obuti jer su komotne
 
17 septembra imam jedan izuzetno vaza a i svecan dan:D radujem se :D Bice novine i lokalna teFelizija ako se nemognem dovoljno dobro sakriti morat cu kazem dvije tri reci! e sad kod kozmeticarke sam vec zakazala termin i kod frizerke da me isFenira.


Ja nemam pojma sta da obucem, inace sam dete farmerica i patika najradije puma ili nike, medjutim sad se zahteva nesto svecano ali ne i odvise misim ne neke haljine ili cuda, odlucila sam da cu obucem crne pantalone na peglu al sta da obucem odozgo? malom sam u kukovima razbacana znate jaca, bluzice ne volim nerviraju me dugmad!

Imam jos crne sandale na petu koje nameravam obuti jer su komotne

Ako te budu pitali nesto da izjavis za TV pozdravi mene preko TV-a.....inace cu da sredim da te banuju trajno :mrgreen:
 
meni crne pantalone na crtu delujue previše ozbiljno nekako i nemam ideju šta bi mogla gore uz njih
lanena varijanta što reče zlotvor ili neka fina haljina su po meni bolje rešenje
 
E a realno, ako se odlučiš za pantalone, onda moraš da se smaraš šta ćeš gore, pa da li se uklapaju krojevi, materijali, bla bla.... Ja sam za haljinu, obučeš i to je to, imaš i gore i dole :lol:

A i što nisi postavila temu na modi, tamo bi sigurno bilo više ideja....
 
Uz te pantalone mogla bi neki topic ako posedujes u svojoj kolekciji koji je jednobojan, dok boja ti nije bitna posto na crnim pantaloma ide ti sve.Cak bi i pogodno bilo da je neka vesela boja da ne bi izgledala isuvise elegantno.;)
 
uz takve hlace i obucu jedino sto dolazi u obzir neka kosulja..imas ih bar sda dosta finih, sa dosta volanica..
po meni bi se odlicno uklopila neka leprsava svilenkasta sa volanima (bijela, zlatna, bakarna boja), strukirana naravno..da malo da zvivota donjem dijelu
fina dikkretna sminkam malo jaci lak na noktima (bordo recimo), crna lakirana (pismo po mogucnosti) torba i ekstra kombinacija
 
Poslednja izmena:
Pa ne crne pantalone. Leto je. Crno, bas ako moras, moras. Ako si u nedoumici.. nesto jednostavno, ne komplikovati, ali dodati komad upadljivog nakita. Tako da iako pogresis, svi ce gledati u ogroman bros, ili sjajnu ukosnicu.. tako nesto.
 
17 septembra imam jedan izuzetno vaza a i svecan dan:D radujem se :D Bice novine i lokalna teFelizija ako se nemognem dovoljno dobro sakriti morat cu kazem dvije tri reci! e sad kod kozmeticarke sam vec zakazala termin i kod frizerke da me isFenira.


Ja nemam pojma sta da obucem, inace sam dete farmerica i patika najradije puma ili nike, medjutim sad se zahteva nesto svecano ali ne i odvise misim ne neke haljine ili cuda, odlucila sam da cu obucem crne pantalone na peglu al sta da obucem odozgo? malom sam u kukovima razbacana znate jaca, bluzice ne volim nerviraju me dugmad!

Imam jos crne sandale na petu koje nameravam obuti jer su komotne

Ja bih neku lepršavu letnju haljinicu veselih boja...:super:
 
Ja bih neku lepršavu letnju haljinicu veselih boja...:super:

I ja isto. :)
Neku haljinicu, neki sladak rajfic u kosi, malu torbu i neke rimljanke. :D
Ljeto je, i mlada si. Ne možeš biti uštogljena,a pritom se još i kuhati na vrućini.;)



Ako baš mora (npr ne želiš trošiti dodatne pare) onda kupi neku kul košuljicu, hvala bogu ima i jeftinih...
Nešto ovakvo...
19860_311002298929_183379613929_3388427_423496_n.jpg


kosulja.jpg
 

Back
Top