FIFA Street

E, ja sam nesto nacuo ya taj NBA Street, ali nisam imao pojma da je izlazio...cekaj, jel ti imas to? ppsto nisam video ni u jednoj cdteci...jel to deo nekog od klasicnih NBA? Mislim da je uradjeno na bazi NBA 2004
 
PlayGame.co.yu:
S obzirom na to da je gotovo sve sportove već pokrio svojim naslovima jedino što je preostalo ljudima u EA Sports-u je da naprave igru koja će se baviti uličnim fudbalom. Igra će nositi naziv FIFA Street a razvijaće je ozloglašeni EA Sports Canada tim. Ono što od FIFA Street-a možete očekivati su okršaji 1 na 1 ili 4 na 4 u raznoraznim urbanim okruženjima. Veza sa FIFA-om je upotreba zvanične licence zahvaljujući kojoj ćemo moći igrati sa pravim svetskim zvezdama kao što su to Totti,Ronaldo, Henry i ostali. Igra će se pojaviti na Gamecube, PS2 i Xbox platformama a tačan datum izlaska nije poznat a jedino što se zna je da će to biti negde tokom sledeće godine. Kako bi nas u startu zapalio za ovu igru EA Sports je rešio da nam pokaže i prvi trailer iz ove igre koji možete skinuti sa ove lokacije a na kome možete videti raznorazne driblinge i finte koje će su u igri naći.
A da bi downloadovali trailer morate biti član sajta. Inače, članak je na adresi http://www.playgame.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=758
Čudi me da nisu pomenuli PC?! :(
 
dkole:
E, ja sam nesto nacuo ya taj NBA Street, ali nisam imao pojma da je izlazio...cekaj, jel ti imas to? ppsto nisam video ni u jednoj cdteci...jel to deo nekog od klasicnih NBA? Mislim da je uradjeno na bazi NBA 2004
Ja sam NBA Street igrao na Sony-ju a i na kompu jer imam onaj emulator za sonijeve igre.
 

Back
Top