Рат у Рашкој?

Да ли је могућ рат на Југо-западу Србије?

  • ДА

  • НЕ

  • НЕ ЗНАМ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Kraški lovac

Poznat
Banovan
Poruka
7.308
Да ли је могућ рат на Југо-западу Србије?

Имамо прилику да на форуму видимо како размишљају наши ''земљаци'' исламске вероисповести у Рашкој

Muslimani Sandzaka nece lako dati svoju zemlju.Ima da pocne vece klanje nego po Bosni i ja kao prvi komsija jednog Srbina cu otici u njegovu kucu i pobiti mu familiju samo neka se sruce Srbi sa Golije odose svi Pazarski Srbi.

Шта ви мислите?
 
Да ли је могућ рат на Југо-западу Србије?

Имамо прилику да на форуму видимо како размишљају наши ''земљаци'' исламске вероисповести у Рашкој



Шта ви мислите?


Koliki covek mora biti idiot da bi se lozio na Marinove provokacije?
 
Koliki covek mora biti idiot da bi se lozio na Marinove provokacije?

Мислиш ли да је Марин једини који размишља тако како размишља?

Не буди наиван.


Оружани сукоб је нешто што се може очекивати у Рачкој, а Богами и у Босни.

Никоме не претим, само сам реалан.
 
Да ли је могућ рат на Југо-западу Србије?

Имамо прилику да на форуму видимо како размишљају наши ''земљаци'' исламске вероисповести у Рашкој



Шта ви мислите?

E za to se prijavljujem kao dobrovoljac , naravno na Srpskoj strani... kevini su mi poreklom iz tih krajeva !!!
 
Да ли је могућ рат на Југо-западу Србије?

Имамо прилику да на форуму видимо како размишљају наши ''земљаци'' исламске вероисповести у Рашкој



Шта ви мислите?

Мислим да би овог талибанског вехабију Буцка 22 требало протерати са форума за вијеке вијекова! Мислим знам да ће поново да се појави, али то што модерација допушта да овакви накуцају 1000 и више постова, а кажњавају то што се неко нашалио игром речи је ступидно!
 
Мислиш ли да је Марин једини који размишља тако како размишља?

Не буди наиван.


Оружани сукоб је нешто што се може очекивати у Рачкој, а Богами и у Босни.

Никоме не претим, само сам реалан.

Ma veoma si realan, to se bas vidi... Ko ce da ratuje tamo?
 
Zacudio me Bucko, obicno je miroljubiv sa svojim izjavama, narocito o ispravnosti islama :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Да и оно кад прича о каменовању у ислмском свету и сл. Мислим да је неопходно да се овде под хитно поштре критеријуми, када се ради о пропагирању екстремистичких, вехабистичких, талибанских и сл. ставова!
 

Back
Top