I mene zanima zansko mislenje o nevinosti u 21. veku

Sad mi tek ništa nije jasno.

Na LJiS-u malo, malo pa nikne tema "Žene su promiskuitetne!", "Oću ženim netaknutu, što penis ne vide i ne pipnu!", "Ua one sa više od dva ljubavnika u životu!", lomiše se koplja, bogme neki i nastradaše u diskusiji, svaka koje je branila stav da žene imaju pravo na sex kao i muškarci žigosana je kao "pero laka" a sad ispade da ni nevinost nije ok.

Znači, nevinost je dobra za brak ali samo ako taj brak bude do nekih (po muškim kriterijumima) pristojnih godina.
Ili je to vapaj očajnih muškaraca "Znam da me lažeš al reci da si pre mene imala samo jednog, da mu je bio mali, i da ste se sexali retko."....
 
Poslednja izmena:
Sad mi tek ništa nije jasno.

Na LJiS-u malo, malo pa nikne tema "Žene su promiskuitetne!", "Oću ženim netaknutu, što penis ne vide i ne pipnu!", "Ua one sa više od dva ljubavnika u životu!", lomiše se koplja, bogme neki i nastradaše u diskusiji, svaka koje je branila stav da žene imaju pravo na sex kao i muškarci žigosana je kao "pero laka" a sad ispade da ni nevinost nije ok.

Znači, nevinost je dobra za brak ali samo ako taj brak bude do nekih (po muškim kriterijumima) pristojnim godinama.
Ili je to vapaj očajnih muškaraca "Znam da me lažeš al reci da si pre mene imala samo jednog, da mu je bio mali, i da ste se sexali retko."....

Ma znaš kako... njima je najteže... po prirodi su takmičarski nastrojeni... a ne žele druga za trku... :mrgreen:

Vole kad su prvi, ali posle zajebano... ne mož ga pohvaliti i reći:"Najbolji si od svih dušo.";):lol:
 
Sad mi tek ništa nije jasno.

Na LJiS-u malo, malo pa nikne tema "Žene su promiskuitetne!", "Oću ženim netaknutu, što penis ne vide i ne pipnu!", "Ua one sa više od dva ljubavnika u životu!", lomiše se koplja, bogme neki i nastradaše u diskusiji, svaka koje je branila stav da žene imaju pravo na sex kao i muškarci žigosana je kao "pero laka" a sad ispade da ni nevinost nije ok.

Znači, nevinost je dobra za brak ali samo ako taj brak bude do nekih (po muškim kriterijumima) pristojnih godina.
Ili je to vapaj očajnih muškaraca "Znam da me lažeš al reci da si pre mene imala samo jednog, da mu je bio mali, i da ste se sexali retko."....

Na zalost, bojim se da si skroz u pravu sto se tice programa u prosecnoj muskoj glavi..... ma kako meni izgledalo moronski i ograniceno....
 
pa meni to bas i nije normalno, znam ja jednu takvu, trazi princa na belom konju,
svi su ruzni i glupi, niko je nije vredan, sad vec ima 33 i jos nije dosao taj jedan jedini sto nije ni glup ni ruzan :confused:

ima ipak tu nekih gadnih frustracija i nerealnih strahova, ne mislim na mladje ali sa 33 da neko nikad nije imao seks, defintivno nesto nije u redu.
 
Poslednja izmena:
Да ли верујете да је могуће да баба-девојка која није фригидна буде невина до тридесете године? И онда, када је, наводно, упознала оног правог, изгуби невиност с њим?

Да ли вам тако нешто делује могуће у данашњем свету. Да девојка са нормалним либидом нема потребу да то одради раније.

Или је веома прорачуната и чека да упеца оног правог (читај: са парама) или лаже за невиност.

upecace idiota sa tim stavom...

nemam nikakvog postovanja prema zenama koje nemaju postovanja prema sopstvenom telu...
 
pa meni to bas i nije normalno, znam ja jednu takvu, trazi princa na belom konju,
svi su ruzni i glupi, niko je nije vredan, sad vec ima 33 i jos nije dosao taj jedan jedini sto nije ni glup ni ruzan :confused:

ima ipak tu nekih gadnih frustracija i nerealnih strahova, ne mislim na mladje ali sa 33 da neko nikad nije imao seks, defintivno nesto nije u redu.

Ja imam belog konja :) A dok princ ne naidje, tu su vitezovi :zper:
 
Sad mi tek ništa nije jasno.

Na LJiS-u malo, malo pa nikne tema "Žene su promiskuitetne!", "Oću ženim netaknutu, što penis ne vide i ne pipnu!", "Ua one sa više od dva ljubavnika u životu!", lomiše se koplja, bogme neki i nastradaše u diskusiji, svaka koje je branila stav da žene imaju pravo na sex kao i muškarci žigosana je kao "pero laka" a sad ispade da ni nevinost nije ok.

Znači, nevinost je dobra za brak ali samo ako taj brak bude do nekih (po muškim kriterijumima) pristojnih godina.
Ili je to vapaj očajnih muškaraca "Znam da me lažeš al reci da si pre mene imala samo jednog, da mu je bio mali, i da ste se sexali retko."....

Pile, poenta je da smo sve od reda sponzoruše*, a neke su i qrve**.

*Kako Srbin zamišlja sponzorušu: ebe se sa drugima koji redom imaju bolja kola od njega, a njemu ne da.
**Kako Srbin zamišlja qrvu: ebe se sa drugima, njemu ne da, a čak je i zabole koja kola vozi.
 
pa meni to bas i nije normalno, znam ja jednu takvu, trazi princa na belom konju,
svi su ruzni i glupi, niko je nije vredan, sad vec ima 33 i jos nije dosao taj jedan jedini sto nije ni glup ni ruzan :confused:

ima ipak tu nekih gadnih frustracija i nerealnih strahova, ne mislim na mladje ali sa 33 da neko nikad nije imao seks, defintivno nesto nije u redu.

Slazem se sa ovim. Individualno je kad ce ko poceti sa seksom, ali prosto nije prirodno ni normalno da do tridesete ili trideset i neke to ne uradi.

Meni licno, nije normalno da neko ko ima 40 nije bio u braku ili ziveo sa nekim.
Mnogo mi je razumljivije da je neko razveden, nego da do tih godina nije bas ni sa kim pozeleo da deli zivot i da mu bas niko nije bio dovoljno dobar ili da ga bas niko nije hteo
 
Slazem se sa ovim. Individualno je kad ce ko poceti sa seksom, ali prosto nije prirodno ni normalno da do tridesete ili trideset i neke to ne uradi.

Meni licno, nije normalno da neko ko ima 40 nije bio u braku ili ziveo sa nekim.
Mnogo mi je razumljivije da je neko razveden, nego da do tih godina nije bas ni sa kim pozeleo da deli zivot i da mu bas niko nije bio dovoljno dobar ili da ga bas niko nije hteo

I meni je to bzvz, a sve je više takvih... ne razumem one koji pola svog života provedu sa roditeljima a da pritom imaju priliku da se osamostale?:confused:
 
Nego, sad bez zezanja, pre nekoliko meseci sam naletela na članak o nevinosti kao novom trendu. U smislu da se sve više žena odlučuje za ništa pre braka i da je to reakcija na prezastupljenost seksualnih sadržaja, čime se seks otprilike banalizovao, itd, bla, bla.

Naravno, članak barata podacima od negde preko, ali šta znam, mogu da razumem da neko tako rezonuje. To što ja mislim da to i nije najpametnija stvar je neka druga priča.
 
Да ли верујете да је могуће да баба-девојка која није фригидна буде невина до тридесете године? И онда, када је, наводно, упознала оног правог, изгуби невиност с њим?

Да ли вам тако нешто делује могуће у данашњем свету. Да девојка са нормалним либидом нема потребу да то одради раније.

Или је веома прорачуната и чека да упеца оног правог (читај: са парама) или лаже за невиност.

Sad mi tek ništa nije jasno.

Na LJiS-u malo, malo pa nikne tema "Žene su promiskuitetne!", "Oću ženim netaknutu, što penis ne vide i ne pipnu!", "Ua one sa više od dva ljubavnika u životu!", lomiše se koplja, bogme neki i nastradaše u diskusiji, svaka koje je branila stav da žene imaju pravo na sex kao i muškarci žigosana je kao "pero laka" a sad ispade da ni nevinost nije ok.

Znači, nevinost je dobra za brak ali samo ako taj brak bude do nekih (po muškim kriterijumima) pristojnih godina.
Ili je to vapaj očajnih muškaraca "Znam da me lažeš al reci da si pre mene imala samo jednog, da mu je bio mali, i da ste se sexali retko."....



....aauuu...boKte...zar je ovo uopšte moguće u današnje vreme..ili sam ja
totalno ne informisana....:eek:

.....pre bi rekla da se ta neka osoba mnoooooogooooo folira, ajte o čemu se ovde
priča....i u "moje vreme", je to bilo sasvim normalna stvar da se skoro svaka uda,
a da pritom nije nevina....čak se nešto ni nije o tome pričalo....smatralo se, a
čini mi se da je i danas tako....koga niko nije do nekih xy godina...neću ni ja, tu
nešto ne štima...:think:

....a sad odjednom neko iskoči sa ovakvom pričom....:mrgreen:
 

Back
Top