Ne gledaj kako srce puca, to ćeš čuti kad...

Nije bitno, šta je bio uradio, ali sam u datom trenutku prvi put u životu, imala utisak, da će mi to moje maleno :heart: stati. Kao da je prepuklo.Na pola.Od bola. Od tada ja više nisam ja, zahvaljujući nečijoj gluposti,što po njemu nije bilo ništa kao krupna i zaboga važna stvar...a meni je to zauvek slomilo malo, nežno i istinski lepo :heart: . I čudno, kako je dovoljan tren, da ti ga slome, a godine da ga zalepiš,popraviš, nekako smandrljaš da makar na izgled izgleda zakrpljeno,a u dubini duše će zjapiti sa neveštim pukotinama, po kojima će razvejavati bol, kao kakav mračan hodnik gde Sunce ne može da dopre.
 
Nije bitno, šta je bio uradio, ali sam u datom trenutku prvi put u životu, imala utisak, da će mi to moje maleno :heart: stati. Kao da je prepuklo.Na pola.Od bola. Od tada ja više nisam ja, zahvaljujući nečijoj gluposti,što po njemu nije bilo ništa kao krupna i zaboga važna stvar...a meni je to zauvek slomilo malo, nežno i istinski lepo :heart: . I čudno, kako je dovoljan tren, da ti ga slome, a godine da ga zalepiš,popraviš, nekako smandrljaš da makar na izgled izgleda zakrpljeno,a u dubini duše će zjapiti sa neveštim pukotinama, po kojima će razvejavati bol, kao kakav mračan hodnik gde Sunce ne može da dopre.

divan post...:heart:
 
kad mi je rekao istinu, sto je znacilo da me je mjesecima lagao. a bilo je tako lijepo dok je lagao. zasto sam onda stalno insistirala na istini. zasto sam onda stalno pricala da mi je istina vazna.
a bila sam tako pametna jednom, ranije, kad sam zakljucila da muskarce treba samo lagati. da oni zele da od njihovog zivota pravis predstavu.
ali uzivis se u ulogu i nisi svjestan/svjesna da ces biti tuzna kad zavjesa padne.
 
... istinu prećuti.

U kom ste trenutku osetili da vam je srce puklo? Šta je taj neko rekao ili uradio?

....razisli smo se jer nismo mogli da se skapiramo i slozimo oko nekih stvari......
moj fazon je bio 'glava gore, niko ne sme da te sazaljeva niti da vidi koliko si fu.cked up'
i onda sam pukla..
zatekla sam sebe kako sedim sama u mraku, pijuckam vinjak (?!), slusam neku laganicu i nemam volje da se pomerim.... zasU
 
Nije bitno šta.
Samo činjenica da je njemu veza značila - ON i ja.
A ne tim.
I tako u hiljadu nekih navrata.
Svaki je krunio moje strpljenje i volju i ljubav.
Dok se nije potrošilo skroz.
Kao plamen kad istroši kiseonik.

Dok srce pući ne može.
Jer je moje.
I ne dajem ga nikom..
Mogu ga jedino skrljati ja, sama, al' to je već moj problem :D
 

Back
Top