MOLIM SVE JEHOVINE SVEDOKE DA POGLEDAJU LINK KOJI SAM OSTAVIO U PRILOGU I DA DAJU KOM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema potrebe da zove konjicu nece postici nista sa tim to bi bilo glupo. Molim onda tu jednu koja god da je, da pokaze ovaj link kod tih njenih, pa da mi da misljenje zajednice a ne njeno licno misljenje jer je stvar ozbiljna i ne zelim misljenje samo jedne osobe.

Kontakt sa JS ne dolazi u obzir, zelim da ostanem anoniman (cisto ako to nekom padne na pamet) sve komentare mozemo preko foruma.
 
meni su jedno vreme ti svedoci bili simpa.
Uvek su išli u paru: jedna baba sa dioptrijom i neka mlada djevuška, bleda ko krpa, sa osmehom i reklo bi se nenačetim himenom..

No, svejedno, uvek sam ja to redovno odiebavao i na njihovo pitanje " Hej, znate li da stiže kraj sveta?" otkopčavao šlic i počeo da režim kroz osmeh..To bi ih redovno nagnalo u trk.
 
jes mi sve,nikad nisam kapirao zasto religije vazda ratuju protiv nekoga,necega..?
`wannabe`s`...:cool::lol:

o pa to ti je ono " ovaj život je kratak, zato ga treba proživeti što bolje, a to možete SAMO ako slušate NAS"
pa onda..
"nije nego NAS! mi znamo bolje"
"znate bolje malo sutra..da znate bolje ne bi vi bla bla bla.."
" ma nemoj, a kad vi znate što onda vi blablabla.."
"zato što lepo piše da bla bla bla.."
"to što piše ste prepisali od nas"
" nismo nego vi od nas"
"DOKAŽI!!
"bla bla bla...."
 
http://www.jwfacts.com/

Dati sajt je na engleskom ali nadam se da ima i onih koji znaju engleski.

Molio bih vas da mi kazete da li je ovo sto je napisano

na ovom sajtu istina, po vasem misljenju, tj sta je konkretno neistina ako je ima.

Jehovinim svedocima je zabranjeno da citaju" jereticke"sajtove , sto oce da kaze da ne smeju da posecuju mesta gde se moze naci bilo kakva kritika njihovog ucenja
 
Nema potrebe da zove konjicu nece postici nista sa tim to bi bilo glupo. Molim onda tu jednu koja god da je, da pokaze ovaj link kod tih njenih, pa da mi da misljenje zajednice a ne njeno licno misljenje jer je stvar ozbiljna i ne zelim misljenje samo jedne osobe.

Kontakt sa JS ne dolazi u obzir, zelim da ostanem anoniman (cisto ako to nekom padne na pamet) sve komentare mozemo preko foruma.

е за такве коментаре искључиво код њих иде преко пп:D
 
Molim vas da se raspravljate negde drugo.
Shvatam da na ovom linku ima dosta stvari, treba dosta vremena da se samo i procita,pa zato molim da ako je neki JS primetio ovu temu neka se oglasi da makar znam da se nesto desava.
A sto se tice jeretickih ucenja, to isto kazu i popovi za ucenja JS, pa ako nisu slusali njih ne treba da slusaju ni JS po tom pitanju, jer da su slusali popove nikad ne bi postali JS.


Takodje vas molim da me ne ubedjujete kako su JS ovakvi ili onakvi, sam cu da skontam kakvi su
 
Molim vas da se raspravljate negde drugo.
Shvatam da na ovom linku ima dosta stvari, treba dosta vremena da se samo i procita,pa zato molim da ako je neki JS primetio ovu temu neka se oglasi da makar znam da se nesto desava.
A sto se tice jeretickih ucenja, to isto kazu i popovi za ucenja JS, pa ako nisu slusali njih ne treba da slusaju ni JS po tom pitanju, jer da su slusali popove nikad ne bi postali JS.


Takodje vas molim da me ne ubedjujete kako su JS ovakvi ili onakvi, sam cu da skontam kakvi su
Izvini to je citav sajt i to na engleskom... Tako da ne verujem da ces dobiti odgovor...

Nemoguce je da neko ko nije JS pise istinu o JS....
Ocigledno njegovov vidjenje JS sto nema veze sa istinom... u celini...

Ako te zanima da skontas ko su JS obrati se nekom JS on ce ti objasniti verovanja...

Takodje imas sajt JS zvanican pa tu mozes dobiti tacne informacije...

http://www.watchtower.org/

i na dnu stranice imas linkove kao i ovaj http://www.jw.org/index.html
 
Poslednja izmena:
Izvini to je citav sajt i to na engleskom... Tako da ne verujem da ces dobiti odgovor...

Nemoguce je da neko ko nije JS pise istinu o JS....
Ocigledno njegovov vidjenje JS sto nema veze sa istinom... u celini...

Ako te zanima da skontas ko su JS obrati se nekom JS on ce ti objasniti verovanja...

Takodje imas sajt JS zvanican pa tu mozes dobiti tacne informacije...

E bas super da se neko oglasio, jeli ima neko ko zna engleski, koga bi mogla da zamolis da ozbiljno izanalizira?

Nista ovde nije ocigledno, to sto si napisala ti uopste ne ide u prilog. Da li je moguce ili nije to cu ja da procenim. Procitao sam njegovo misljenje, sad zelim da cujem vase.

Vec sam rekao da zelim da budem anoniman, u cemu je tu problem?

Znam da ima zvanicni sajt, samo sto sajtu ne mogu da postavljam konkretna pitanja?
 
Izvini ali to sto si napisala nije istina.
Ti koji ne zlive u skladu sa verom i nisu JS...

To je samo tvoje misljenje...

Naravno da onaj koji ne živi u skladu sa učenjem JS taj nije JS. Kao što onaj koji ne puši ne može se nazivati pušač. Kao što onaj koji ljude ne leči ne može se nazivati lekar.

Ovo je, naravno, moje mišljenje.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top