Ženim se....

Tristran

Zainteresovan član
Poruka
309
Upoznaš momka i sve ide lepo.
Vidiš da mu se dopadaš, ali pred njim je putovanje u drugu državu gde će ostati oko dva meseca.
On stalno inicira kontakt, on tebe zove da se viđate, on ti otvoreno udeljuje komplimente ''lepa si, super si energična-to mi se baš sviđa...''
Kad izađeš s njim, otprati te kući...

Međutim, ti si u vezi u kojoj ''n'' stvari škripi. Ne lažeš ga ništa, otvoreno mu saopštavaš da razmatraš raskid.
Potencijalni momak nije uzrok, ali vam ne bi smetalo da bude povod razilaska.

Konačno, ode u to inostranstvo. Javi ti se da je stigao. Nastavi da ti šalje sms-ove...i onda odjednom (posle dve nedelje), nema ga!
Kroz dve nedelje ti se javi i saopšti ti kako se ženi. Upoznao je neku cicu i baš mu se dopala.

Kao da ti nikakav povod nije davao. Još ti saopšti i njenu biografiju.

A ti , lepo, napustla prethodnog i čekaš njega da se vrati.

Niste deca, imate oboje 30+ godina, samim tim, ne očekuje se ništa olako...dakle, nisi se istripovala i naprimila se na jedan njegov mig.

Zbunjena sam i razočarana.

Komentar?
 
Upoznaš momka i sve ide lepo.
Vidiš da mu se dopadaš, ali pred njim je putovanje u drugu državu gde će ostati oko dva meseca.
On stalno inicira kontakt, on tebe zove da se viđate, on ti otvoreno udeljuje komplimente ''lepa si, super si energična-to mi se baš sviđa...''
Kad izađeš s njim, otprati te kući...

Međutim, ti si u vezi u kojoj ''n'' stvari škripi. Ne lažeš ga ništa, otvoreno mu saopštavaš da razmatraš raskid.
Potencijalni momak nije uzrok, ali vam ne bi smetalo da bude povod razilaska.

Konačno, ode u to inostranstvo. Javi ti se da je stigao. Nastavi da ti šalje sms-ove...i onda odjednom (posle dve nedelje), nema ga!
Kroz dve nedelje ti se javi i saopšti ti kako se ženi. Upoznao je neku cicu i baš mu se dopala.

Kao da ti nikakav povod nije davao. Još ti saopšti i njenu biografiju.

A ti , lepo, napustla prethodnog i čekaš njega da se vrati.

Niste deca, imate oboje 30+ godina, samim tim, ne očekuje se ništa olako...dakle, nisi se istripovala i naprimila se na jedan njegov mig.

Zbunjena sam i razočarana.

Komentar?

moja devojka je otišla u inostranstvo, a vratila se trudna s nekim amerohispanom... Život je *****, šta ćeš......
 
Upoznaš momka i sve ide lepo.
Vidiš da mu se dopadaš, ali pred njim je putovanje u drugu državu gde će ostati oko dva meseca.
On stalno inicira kontakt, on tebe zove da se viđate, on ti otvoreno udeljuje komplimente ''lepa si, super si energična-to mi se baš sviđa...''
Kad izađeš s njim, otprati te kući...

Međutim, ti si u vezi u kojoj ''n'' stvari škripi. Ne lažeš ga ništa, otvoreno mu saopštavaš da razmatraš raskid.
Potencijalni momak nije uzrok, ali vam ne bi smetalo da bude povod razilaska.

Konačno, ode u to inostranstvo. Javi ti se da je stigao. Nastavi da ti šalje sms-ove...i onda odjednom (posle dve nedelje), nema ga!
Kroz dve nedelje ti se javi i saopšti ti kako se ženi. Upoznao je neku cicu i baš mu se dopala.

Kao da ti nikakav povod nije davao. Još ti saopšti i njenu biografiju.

A ti , lepo, napustla prethodnog i čekaš njega da se vrati.

Niste deca, imate oboje 30+ godina, samim tim, ne očekuje se ništa olako...dakle, nisi se istripovala i naprimila se na jedan njegov mig.

Zbunjena sam i razočarana.

Komentar?


Sta bre zbunjena i razocarana?
Razumem ja tebe, ali saberi se malo i kreni da se smejes od uveta do uveta
Najpre, covek od 30 i vise godina koji posle dve nedelje resi da se zeni je verovatno debiloidni moron
Ako je celu pricu iz ko zna kog razloga izmislio, onda je potvrdjeni debiloidni moron
Plus sto se ponasa kao da ste ne znam kakvi ortaci pa ti prica njenu biografiju

I zato treba da ti je drago sto te je taj covek zaobisao
To sto si raskinula, nebitno je. Veza ti i tako nije valjala.
A ovaj se sada pokazao kao neko ko ipak nije zdrav upamet :lol::lol:
 
:lol: e, zato ti je to i uradila

Ma nije...;) Naprosto je otišla za boljim životom.

Nisam ja njoj to nikada ni nagovestio, ali veruj mi to nije devojka da se vodate za ručice, i cmačete po parku. To je prototip idealne žene i doaćice. Lepa, uredna, doooooobro kuva, i uživa u toj ulozi.

Samo ja nisam bogati mali amerikanac sa platom od 5000$ koji će da je voda po restoranima, kupuje joj cipelice i tako to. Ja to tada nisam bio ni blizu u stanju da joj pružim. Hebiga....
 
Ma nije...;) Naprosto je otišla za boljim životom.

Nisam ja njoj to nikada ni nagovestio, ali veruj mi to nije devojka da se vodate za ručice, i cmačete po parku. To je prototip idealne žene i doaćice. Lepa, uredna, doooooobro kuva, i uživa u toj ulozi.

Samo ja nisam bogati mali amerikanac sa platom od 5000$ koji će da je voda po restoranima, kupuje joj cipelice i tako to. Ja to tada nisam bio ni blizu u stanju da joj pružim. Hebiga....

Wau...idealna zena nema sta...:mrgreen:
 
:dontunderstand:

Sto sam starija (sad mi je 27), sve manje razumijem musko-zenske odnose... :dash:
Evo, proslo je 3 mjeseca otkako sam se razisla sa jednim likom...:poludeo:
Bili skupa godinu dana, on stalno napominjao da planira da ""provedemo buducnost skupa"...Ja rekoh polako idemo, ne znam se mi jos, plus jos se nisam osamostalila, plus on se tad odselio u drugi grad, nisam znala kako cemo funkcionisati na daljinu...i sve fino, vidjamo se uprkos daljini, odem ja do njega, on do mene...i tako jednog dana, neka bezazlena svadja, i na moj prijedlog da razgovaramo ili da se razidjemo, on kaze ok, za mene je vec bilo gotovo tad i tad, ja ono paf! I pitam ga kako, zasto (razlog je i vise nego glup), i ono-ajd` cao!
Jos dolazim sebi kako mi se to desilo?! Mislim nismo djeca, njemu je 29...
Ako nista, bar sam nesto naucila...

A ova tvoja situacija mi je, jos veca jeza od moje...ne znam kako bih se ponasala?! Bez ikakve najave, jos veci schok! :besna:
Ja se uvijek dostojanstveno ponesem, pozelim srecu i svako dobro...ali me spuca, pa dumam danima, gdje sam napravila gresku u koracima i kako sam dozvolila da me zatece tako nespremnu...:think:
I onda faze-bijesna, boli, prazna...i onda prodje...Sto ne ubije, ojaca....
 
Sta bre zbunjena i razocarana?
Razumem ja tebe, ali saberi se malo i kreni da se smejes od uveta do uveta
Najpre, covek od 30 i vise godina koji posle dve nedelje resi da se zeni je verovatno debiloidni moron
Ako je celu pricu iz ko zna kog razloga izmislio, onda je potvrdjeni debiloidni moron
Plus sto se ponasa kao da ste ne znam kakvi ortaci pa ti prica njenu biografiju

I zato treba da ti je drago sto te je taj covek zaobisao
To sto si raskinula, nebitno je. Veza ti i tako nije valjala.
A ovaj se sada pokazao kao neko ko ipak nije zdrav upamet :lol::lol:
Pa hladan tuš.:(
A baš mi se dopao.
Zanimljiv, duhovit, šarmantan, ...i izgleda odlično zna šta hoće od života, ali o tome ne obaveštava druge tj. daje netačne informacije.
 
Ma nije...;) Naprosto je otišla za boljim životom.

Nisam ja njoj to nikada ni nagovestio, ali veruj mi to nije devojka da se vodate za ručice, i cmačete po parku. To je prototip idealne žene i doaćice. Lepa, uredna, doooooobro kuva, i uživa u toj ulozi.

Samo ja nisam bogati mali amerikanac sa platom od 5000$ koji će da je voda po restoranima, kupuje joj cipelice i tako to. Ja to tada nisam bio ni blizu u stanju da joj pružim. Hebiga....

E vala je idealna :lol:

Hocu da ti kazem nesto sto mi deluje da neces razumeti, pa ne mogu ni da pocinjem
 
Pa hladan tuš.:(
A baš mi se dopao.
Zanimljiv, duhovit, šarmantan, ...i izgleda odlično zna šta hoće od života, ali o tome ne obaveštava druge tj. daje netačne informacije.

Ama bre zeno.....
Joj, sta vam je danas svima?
Neka, najbolje da zalis za njim tako sarmantnim, zanimljivim i odlucim
A ja ti kazem da je bilde i da ce vreme to pokazati
 
:dontunderstand:

Sto sam starija (sad mi je 27), sve manje razumijem musko-zenske odnose... :dash:
Evo, proslo je 3 mjeseca otkako sam se razisla sa jednim likom...:poludeo:
Bili skupa godinu dana, on stalno napominjao da planira da ""provedemo buducnost skupa"...Ja rekoh polako idemo, ne znam se mi jos, plus jos se nisam osamostalila, plus on se tad odselio u drugi grad, nisam znala kako cemo funkcionisati na daljinu...i sve fino, vidjamo se uprkos daljini, odem ja do njega, on do mene...i tako jednog dana, neka bezazlena svadja, i na moj prijedlog da razgovaramo ili da se razidjemo, on kaze ok, za mene je vec bilo gotovo tad i tad, ja ono paf! I pitam ga kako, zasto (razlog je i vise nego glup), i ono-ajd` cao!
Jos dolazim sebi kako mi se to desilo?! Mislim nismo djeca, njemu je 29...
Ako nista, bar sam nesto naucila...

A ova tvoja situacija mi je, jos veca jeza od moje...ne znam kako bih se ponasala?! Bez ikakve najave, jos veci schok! :besna:
Ja se uvijek dostojanstveno ponesem, pozelim srecu i svako dobro...ali me spuca, pa dumam danima, gdje sam napravila gresku u koracima i kako sam dozvolila da me zatece tako nespremnu...:think:
I onda faze-bijesna, boli, prazna...i onda prodje...Sto ne ubije, ojaca....

Pa da, totalno sam se šokirala.
Samo mi je poslao sms sa tekstom tipa ''šta misliš, hoću se oženiti naglo?''
A ja se istripovala da me zeza.
Sve dok mi nije napisao njene generalije, mislila sam da se malko neslano šali...
 
:dontunderstand:

Sto sam starija (sad mi je 27), sve manje razumijem musko-zenske odnose... :dash:
Evo, proslo je 3 mjeseca otkako sam se razisla sa jednim likom...:poludeo:
Bili skupa godinu dana, on stalno napominjao da planira da ""provedemo buducnost skupa"...Ja rekoh polako idemo, ne znam se mi jos, plus jos se nisam osamostalila, plus on se tad odselio u drugi grad, nisam znala kako cemo funkcionisati na daljinu...i sve fino, vidjamo se uprkos daljini, odem ja do njega, on do mene...i tako jednog dana, neka bezazlena svadja, i na moj prijedlog da razgovaramo ili da se razidjemo, on kaze ok, za mene je vec bilo gotovo tad i tad, ja ono paf! I pitam ga kako, zasto (razlog je i vise nego glup), i ono-ajd` cao!
Jos dolazim sebi kako mi se to desilo?! Mislim nismo djeca, njemu je 29...
Ako nista, bar sam nesto naucila...

A ova tvoja situacija mi je, jos veca jeza od moje...ne znam kako bih se ponasala?! Bez ikakve najave, jos veci schok! :besna:
Ja se uvijek dostojanstveno ponesem, pozelim srecu i svako dobro...ali me spuca, pa dumam danima, gdje sam napravila gresku u koracima i kako sam dozvolila da me zatece tako nespremnu...:think:
I onda faze-bijesna, boli, prazna...i onda prodje...Sto ne ubije, ojaca....

Primecujem da ljudi u samom pocetku ne zele da vide mane potencialne osobe ili nedostatke u vezi...ili ih cak vide ali ih iz odredjenih razloga ne zele da priznaju...i tako nastavljaju dalje sa vezom, poznanstvom sta god...i sve se gomila...i onda dodju sa takvom pricom....

Znaci u samom pocetku treba biti brutalno iskren prema sebi...sto je jako tesko...posebno ako je zaljubljenost vec nastupila..
 
Pa ok, bilde je i meni je jasno, ali sam se razočarala u sopstvenu moć procene.
Baš me je nasankao, a i emotivno povredio.:(

Pala si na lepe reci...sigurno bivsi nisu bili toliko romaticni a bza ovog si smatrala da jeste.....ne treba srljati u sledecu vezu nakon raskida...ljudi su tad ranljivi i pristaju na neke stvari na koje inace ne bi...odmori malo, sama luftiraj....
 
Pala si na lepe reci...sigurno bivsi nisu bili toliko romaticni a bza ovog si smatrala da jeste.....ne treba srljati u sledecu vezu nakon raskida...ljudi su tad ranljivi i pristaju na neke stvari na koje inace ne bi...odmori malo, sama luftiraj....
Ma nije toliko romantičan koliko mi je delovao pozitivno, uvek nasmejan.
A posle svih mračnjaka, takav neki mi treba.
 
Pa ok, bilde je i meni je jasno, ali sam se razočarala u sopstvenu moć procene.
Baš me je nasankao, a i emotivno povredio.:(

Nista.
Desi se svakome
Mislim da bi najbolje bilo da (ako ti se javi) mu lepo kazes da je kreten, da se prema tebi poneo glupo i da ti se vise ne javlja.
Najbolje je reci sta zaista mislis, umesto lupati glavu sto, zasto, kako i ziveti u iluziji da je on bio neki bog zna kako bitan lik u tvom zivotu
Oteraj ga ukurac i stavi tacku na to.
Dok god mu ne kazes sta stvarno mislis, mucices se
Osim ako i dalje ne mislis da je on uzasno sarmantan, odlucan, uspesan, karakteran, divan, krasan i sve naj naj muskarac
Ako to mislis, nemam resenje za tebe


Pedeset evra molim
Fiskalni ne izdajem, pregorela mi kasa :mrgreen:
 
eh,nemoj tako oštro...:) mi,žene,smo drugačije po pitanju osjećaja...ja je u potpunosti razumijem...:D

vi,muškarci ,ste praktičniji...:lol:

Prakticniji smo dokurca :mrgreen:
Nema to veze sa zenama i muskarcima nego sa licnoscu zene ili muskarca
Imas neke nade, pogresno procenis osobu, bude ti tesko, neko te povredi.....sve je to zivot

Ali, ko posle ovakve situacije i dalje komunicira kao da se nista nije desilo i treba da bude spreman na nova emotivna povredjivanja
 

Back
Top