Beer Fest :D

Idete li na beer fest?

  • Idem

  • Ne idem


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nesto mi se ipak ne ide, ali kad pogledam kakva ce sve egzoticna piva biti na raspolaganju, jednostavno me vuce, mada treba dosta kesa za sve to :/

btw:

n1185867837_189251_4307.jpg
 
Nije bilo lose....
Onaj Dj sto je isao pre Benija mi je dusu pojeo
U retrospektivi,ocajno smo se organizovali ,pa mi na kraju ispalao malo glupo sto smo kroz bf prosli i videli stotine poznanika i dobrih i losih prijatelja i od pocetnih 10 nas je oko ponoc ostalo trojca, to sebi ne smem vise da dozvolim,znaci samo svima da kazem,ako se pogubite posle ponoci to je gotovo,nema apsolutno nikakve sanse da ce te se pohvatati
Sinoc/jutros je bilo 6/10
I BENESI JE ZAJEBO SATISFACTION,NIJE BILA ORIGINAL PESMA NEGO NEKO REMIX SRANJE,ali na benesiju je bilo dobro,dobru atmosferu pravi ona njegova muzika
 
Poslednja izmena:
Lele, da bre, sinoć bio Benassi.
Jel' ima on neku drugu pesmu sem Satisfaction? -.-

Naravno da ima potrazi na tubu ;)


jedna od mnogih njegovih dobrih...



btw. Ocajan je Bennasi sinoc bio jbm ga usta zabraska :( i to je utisak i ekipe sa kojom sam bio i jos dosta ljudi.Smorio je covek za sve pare i nije vrteo pola svojih naj pesama.

pivo njesra i razblazeno sa vodom sve im ebem!


i za kraj da dodam - SEREM SE NA MTS I NA CELU NJIHOVU MREZU KADA MI PORUKU POSALJE IZ 15 PUTA!
 
Naravno da ima potrazi na tubu ;)


jedna od mnogih njegovih dobrih...



btw. Ocajan je Bennasi sinoc bio jbm ga usta zabraska :( i to je utisak i ekipe sa kojom sam bio i jos dosta ljudi.Smorio je covek za sve pare i nije vrteo pola svojih naj pesama.

pivo njesra i razblazeno sa vodom sve im ebem!


i za kraj da dodam - SEREM SE NA MTS I NA CELU NJIHOVU MREZU KADA MI PORUKU POSALJE IZ 15 PUTA!
za mts sam i ja primetio,mamu im ***** ,nego mislio da je to samo kod mene
sto se piva tice znam da Hainiken nije bio razblazen sigurno,100 posto
i kad vidite da se prodaju kokteli pivo fanta ili pivo koka kola vi samo produzite
 

Back
Top