Kad ce Moskva dobiti Dzamiju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bucko22

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.101
Pozdrav,

Posto je Obama odobrio izgradnju Dzamije i kulturnog centra u Nju Jorku namece mi se pitanje kad ce Moskva dozvoliti izgradnju Dzamije i Islamskog kulturnog centra u Moskvi.Mislim da je red da Moskva dobije Dzamiju jer Rusija ima puno muslimana i to bi bilo fer od njih da dozvole izgradnju Dzamije i to bi uveliko zalijecilo odnose izmedju Rusa i nmuslimana.
Zato pitam kad ce Moskva dobiti Dzamiju?
 
Vidite li da je Amerika uspjela dokazati svoju demokraticnost i slobodu time sto je dozvolila izgradnju Dzamije u sred Nju Jorka.Zar to nije dokaz da Amerikanci zele da umjeksaju odnose sa muslimanima i mislim da je to jedan veliki udarac ekstremizmu i Al Kaidi koja u Americi vidi gnusnog neprijatelja.Mnogi muslimani su zadovoljni Amerikom i kazu da je veoma ugondo biti musliman u Americi.
 
Pozdrav,

Posto je Obama odobrio izgradnju Dzamije i kulturnog centra u Nju Jorku namece mi se pitanje kad ce Moskva dozvoliti izgradnju Dzamije i Islamskog kulturnog centra u Moskvi.Mislim da je red da Moskva dobije Dzamiju jer Rusija ima puno muslimana i to bi bilo fer od njih da dozvole izgradnju Dzamije i to bi uveliko zalijecilo odnose izmedju Rusa i nmuslimana.
Zato pitam kad ce Moskva dobiti Dzamiju?

kakvi muslimani u rusiji? za poslednje 4 godine milion muslimana je preslo u pravoslavlje u rusiji, kozaci ih bicuju, maltretiraju, zna za to valjda? uskoro ce ih sve pokrstiti
 
Pozdrav,

Posto je Obama odobrio izgradnju Dzamije i kulturnog centra u Nju Jorku namece mi se pitanje kad ce Moskva dozvoliti izgradnju Dzamije i Islamskog kulturnog centra u Moskvi.Mislim da je red da Moskva dobije Dzamiju jer Rusija ima puno muslimana i to bi bilo fer od njih da dozvole izgradnju Dzamije i to bi uveliko zalijecilo odnose izmedju Rusa i nmuslimana.
Zato pitam kad ce Moskva dobiti Dzamiju?

.....evo sad cu da poshaljem putinu i medvedevu pismo i da mu prenesem tvoje zelje ,hvala ti ................;)
 
Kad Saudijska Arabija dozvoli gradnju pravoslavne crkve.

Sta? Zar je to izgovor? Zar se moze na te stvari gledati ko kome pravi bogomolju.Rusija treba biti svjesna da ima u svojoj drzavi puno muslimana i da treba sagraditi Dzamiju u Moskvi kako bi muslimani imali gdje otici da klanjaju.Nema sta Saudijska Arabija da pravi crkve jer Saudijska Arabija je nesto drugo i ne moze se uporedjivati sa Rusijom.
 
Pozdrav,

Posto je Obama odobrio izgradnju Dzamije i kulturnog centra u Nju Jorku namece mi se pitanje kad ce Moskva dozvoliti izgradnju Dzamije i Islamskog kulturnog centra u Moskvi.Mislim da je red da Moskva dobije Dzamiju jer Rusija ima puno muslimana i to bi bilo fer od njih da dozvole izgradnju Dzamije i to bi uveliko zalijecilo odnose izmedju Rusa i nmuslimana.
Zato pitam kad ce Moskva dobiti Dzamiju?

Ako nisi upoznat, veliki broj muslimana dolazi u Rusiju da promeni svoju veru i da prihvati pravoslavlje! Prc za tvoju dzamiju!
 
Sta? Zar je to izgovor? Zar se moze na te stvari gledati ko kome pravi bogomolju.Rusija treba biti svjesna da ima u svojoj drzavi puno muslimana i da treba sagraditi Dzamiju u Moskvi kako bi muslimani imali gdje otici da klanjaju.Nema sta Saudijska Arabija da pravi crkve jer Saudijska Arabija je nesto drugo i ne moze se uporedjivati sa Rusijom.

koliko vidim svjesni su
i svojski rade na tome da cifru svedu na...razumnu mjeru...
tj. razumne mjere za razumne ljude...:)
 
Vidite li da je Amerika uspjela dokazati svoju demokraticnost i slobodu time sto je dozvolila izgradnju Dzamije u sred Nju Jorka.Zar to nije dokaz da Amerikanci zele da umjeksaju odnose sa muslimanima i mislim da je to jedan veliki udarac ekstremizmu i Al Kaidi koja u Americi vidi gnusnog neprijatelja.Mnogi muslimani su zadovoljni Amerikom i kazu da je veoma ugondo biti musliman u Americi.

Oni i imaju zasta da omeksavaju,rusi nemaju.
 
Nije mi poznato da muslimani u Rusiji prelaze u Pravoslavlje jer kako mi je poznato muslimana ima i u Tatarstanu a to je blizu Rusije i glavni grad im je Kazanj.Ne vjerujem da Kozaci bicuju muslimane jer bi sigurno medjunarodna zajednica reagirala na te stvari i muslimani ne bi nemo to posmatrali.
 
Sta? Zar je to izgovor? Zar se moze na te stvari gledati ko kome pravi bogomolju.Rusija treba biti svjesna da ima u svojoj drzavi puno muslimana i da treba sagraditi Dzamiju u Moskvi kako bi muslimani imali gdje otici da klanjaju.Nema sta Saudijska Arabija da pravi crkve jer Saudijska Arabija je nesto drugo i ne moze se uporedjivati sa Rusijom.
Saudijska Arabija je crna rupa na ovom Svetu i Rusi to znaju,tako da mislim da će Putinu da izraste džamija na noktu.
 
Sta? Zar je to izgovor? Zar se moze na te stvari gledati ko kome pravi bogomolju.Rusija treba biti svjesna da ima u svojoj drzavi puno muslimana i da treba sagraditi Dzamiju u Moskvi kako bi muslimani imali gdje otici da klanjaju.Nema sta Saudijska Arabija da pravi crkve jer Saudijska Arabija je nesto drugo i ne moze se uporedjivati sa Rusijom.

Bucko, ae idi spavaj...
Kada Saudijska Arabija dozvoli izgradnju Pravoslavne crkve onda ce Moskva uzvratiti dzamijom... :rtfm:
 
Nije mi poznato da muslimani u Rusiji prelaze u Pravoslavlje jer kako mi je poznato muslimana ima i u Tatarstanu a to je blizu Rusije i glavni grad im je Kazanj.Ne vjerujem da Kozaci bicuju muslimane jer bi sigurno medjunarodna zajednica reagirala na te stvari i muslimani ne bi nemo to posmatrali.

mora da se salis:hahaha::hahaha::hahaha: kakva mz druze, Rusi su guje covece ,pobili su pola muskaraca u ceceniji:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nije mi poznato da muslimani u Rusiji prelaze u Pravoslavlje jer kako mi je poznato muslimana ima i u Tatarstanu a to je blizu Rusije i glavni grad im je Kazanj.Ne vjerujem da Kozaci bicuju muslimane jer bi sigurno medjunarodna zajednica reagirala na te stvari i muslimani ne bi nemo to posmatrali.

Medjunarodna zajednica da reaguje na neke stvari ahahahaha...Rat u bivsoj Jugoslaviji je dovoljan primer,sta sad da reaguju ljudi sto se bicuju par muslimana...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top