pomoc-kondom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bombona

Zainteresovan član
Poruka
175
Da li neko moze biti ljubazan i napisati mi DETALJNO kako se stavlja kondom...Imam decka koji zeli da mu ja stavim kondom,pa bih zelela da to uradim 'pravilno'... Unapred hvala :oops:
 
Elem. Prvo se lepo otvori, to valjda znate, i to oprezno, da se ne bi makazama ostetio i kondom.
E, onda, lepo ga drzis za ivice (kao cd:) i vidis sa koje strane je ono ispupcenje. E, kad vidis koja strana je spoljasnja, uhvati to ispupcenje (mehuric) desnom rukom i prisloni kondom (logicno, unutrasnju stranu) na vrh njegovog penisa. Ne pustaj taj mehuric, to je jedino osiguranje da kondom nece puci. I onda lepo levom rukom samo odrolaj kondom do kraja (naravno, do korena, ne sme da bude samo polunavucen). Vazno je da ne ostane vazduha u onom mehuricu, jer u njega ulazi semena tecnost nakon svrsavanja.
To je sve vrlo jednostavno... Ali bitan je nacin na koji ces sve to uraditi...
 
Cekam kuma:
Ejjjj sneguljice, pa ne rece joj postupak skidanja. Ajde molim te, za moju dusu, sto opsirnije mozes :lol: :lol: :lol: :lol:
E,znam postupak skidanja :lol: :lol: :lol: Posle ejakulacije,polako izvucite penis iz vagine dok je jos u erekciji.Drzite cvrsto kondom oko baze penisa da ne sklizne sa penisa,da ne dodje do prosipanja sperme.Vodite racuna da sperma ne dodje na prste i odatle u vaginu partnerke.Zatim se kondom polako skida i baca u djubre.Ako osetite da je kondom pukao u toku odnosa,odmah se zaustavite i stavite drugi! :lol: :lol: :lol: 8)
 
Snezna_kraljica:
Elem. Prvo se lepo otvori, to valjda znate, i to oprezno, da se ne bi makazama ostetio i kondom.
E, onda, lepo ga drzis za ivice (kao cd:) i vidis sa koje strane je ono ispupcenje. E, kad vidis koja strana je spoljasnja, uhvati to ispupcenje (mehuric) desnom rukom i prisloni kondom (logicno, unutrasnju stranu) na vrh njegovog penisa. Ne pustaj taj mehuric, to je jedino osiguranje da kondom nece puci. I onda lepo levom rukom samo odrolaj kondom do kraja (naravno, do korena, ne sme da bude samo polunavucen). Vazno je da ne ostane vazduha u onom mehuricu, jer u njega ulazi semena tecnost nakon svrsavanja.
To je sve vrlo jednostavno... Ali bitan je nacin na koji ces sve to uraditi...

Naravno sterilnim...? Strasno.

Kako ti prezivis dan, nemam pojma?!
 
Bad_Wolf:
Snezna_kraljica:
Elem. Prvo se lepo otvori, to valjda znate, i to oprezno, da se ne bi makazama ostetio i kondom.
E, onda, lepo ga drzis za ivice (kao cd:) i vidis sa koje strane je ono ispupcenje. E, kad vidis koja strana je spoljasnja, uhvati to ispupcenje (mehuric) desnom rukom i prisloni kondom (logicno, unutrasnju stranu) na vrh njegovog penisa. Ne pustaj taj mehuric, to je jedino osiguranje da kondom nece puci. I onda lepo levom rukom samo odrolaj kondom do kraja (naravno, do korena, ne sme da bude samo polunavucen). Vazno je da ne ostane vazduha u onom mehuricu, jer u njega ulazi semena tecnost nakon svrsavanja.
To je sve vrlo jednostavno... Ali bitan je nacin na koji ces sve to uraditi...

Naravno sterilnim...? Strasno.

Kako ti prezivis dan, nemam pojma?!

Pametno si rekao... ona ne živi, samo preživljava...
 
Bad_Wolf:
Snezna_kraljica:
Elem. Prvo se lepo otvori, to valjda znate, i to oprezno, da se ne bi makazama ostetio i kondom.
Ne pustaj taj mehuric, to je jedino osiguranje da kondom nece puci. I onda lepo levom rukom samo odrolaj kondom do kraja (naravno, do korena, ne sme da bude samo polunavucen)
Naravno sterilnim...? Strasno.
Kako ti prezivis dan, nemam pojma?!
Ne shvatam sta si ovime hteo reci, meni su ovo vrlo ozbiljne stvari, i ne bih volela da se nesto pogresi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top