Spolja Samnata, a unutra Sarlot.

Poruka
16.002
Sinoc sam izasla sa deckom, zato nisam ni pisala nista na forumu. Nadam se da mi ne zamerate, jer znam da volite moje teme. Isli smo na neki ples, a posle smo se setali Kalemegdanom. Bila je stvarno lepa noc. Malo hladno, ali bas kako treba. Dok smo setali pokazivao mi je koliko je naucio o Beogradu i moram da kazem da je stvarno dosta naucio, ali to mene bas i ne interesuje. Za njega je to, ne znam kakav dozivljaj, jer je mislio da je ovo neka divljina. Posmatrajuci svetla Beograda stigla mi je poruka od drugarice da dodjemo u jedan kafic. Otisli smo. Tamo je bilo par mojih prijatelja i par mojih bivsih momaka. Sve ukupno sa nama 11 - oro.
U Srbiji nikada ne ponestaje tema za razgovor, jer postoje serije koje se besomucno repriziraju, pa tako i "Seks i Grad". To je u Srbiji i zaostalim zemljama sveta, kako je Keri jednom opisala muziku u nekom klubu, uvek aktuelna tema za razgovor, dok se u svetu jedino cuje neka posalica iz te serije. Ovoga puta, kao i uvek sve se svelo na Samantu i Sarlot. U Srbiji bi sve devojke zelele, i uveliko misle, da su Samanta, a u stvari su Sarlot. Ipak, Sarlot niko ne voli, ali je "Sarlot dobra za zenu". Moji prijatelji su rekli da sam ja kao Samanta, a moji bivsi momci da sam spolja kao Samanta, a u stvari sam Sarlot.
Ja ipak, sebe u potpunosti vidim kao Sarlot. E, to i jeste problem.
Zasto sve zene u Srbiji misle da su Samanta, ali su Sarlot? Zasto je strasno prizanti da si konzervativan, okrenut braku i bracnoj cestitosti u ovako liberalnom svetu, koji je toliko sirokogrud i spreman da prihvati sve i svasta, ali ne i ono sto je drugacije od njega?
 
Sarlot niko ne voli, ali je "Sarlot dobra za zenu". Moji prijatelji su rekli da sam ja kao Samanta, a moji bivsi momci da sam spolja kao Samanta, a u stvari sam Sarlot.
Ja ipak, sebe u potpunosti vidim kao Sarlot. E, to i jeste problem.
Zasto sve zene u Srbiji misle da su Samanta, ali su Sarlot? Zasto je strasno priznati da si konzervativan, okrenut braku i bracnoj cestitosti u ovako liberalnom svetu, koji je toliko sirokogrud i spreman da prihvati sve i svasta, ali ne i ono sto je drugacije od njega?

zasto? zato sto muskarci ne zele o tome da pricaju, zbog toga se zene moderno ponasaju, ako se tako uopste moze i reci. pre neki dan sam konacno uspela da iscupam iz jednog mladica da porodica jeste cilj svakog normalnog coveka (samo sto se svi prave da nisu normalni). nakon razgovora mi je rekao - svaka ti cast kako razmisljas! nije to nista novo, nista nisam izmislila. samo pricam otvoreno na teme kojih se drugi plase. vecina isto razmislja, ali nema hrabrosti da to prizna. sve cesce je slucaj da devojka ne sme u drustvu da kaze kako zeli da rodi dete... a zasto?? zato sto muskarci beze od tih tema, pa se one plase da ne pobegnu i od njih! a vreme ideeee.....
 
Zivot nije serija, pa tako Samantha sigurno ne bi bila tako elitno okarakterisana i idol medju sugradjanima da je stvarna. Bas naprotiv, bila bi na losem glasu. O njoj se u seriji toboze prica kako joj svi zavide na seksualnom zivotu, lepoti, poslu... Ali takva zena ne postoji. Ne postoji tako hladnokrvna zena, ne postoji takva zena koja je spremna da ide do tih granica. Ona jeste jedini duhoviti lik u seriji, ali ne mislim da devojke zele da budu kao Samantha... samo u njoj vide nekoga sa kim bi volele da zamene mesto na par dana.

I Keri i Sarlot i Miranda su specificne devojke. Reziseri su se trudili da nadju cetiri prototipa devojaka.
 
I Keri i Sarlot i Miranda su specificne devojke. Reziseri su se trudili da nadju cetiri prototipa devojaka.

Svi znamo da serija nije zivot. Svi znamo da su se "reziseri trudili da nadju cetiri prototipa devojaka". Samanta jeste i jedina duhovita tacka u toj seriji, iako je par puta spomenuo neko od likova da je Keri duhovita. S druge strane, lik koji se ismeva je Sarlot. Samanta zasmejava, a Sarlot je ismejana. Ipak, stavimo to na stranu.
Ja sam onakva kakva sam i nikada ne odustajem od toga, sve dok ne postoji pravi razlog, koji bi me ubedio da moj zivot bas i nije dobar. Ipak, koliko cujem, Samanta postaje uzor ovdasnjim devojkama. Rekla sam vec da je ta serija u svetu prilicno passe. Tamo su pogledi na Samantin nacin zivota drugaciji. Ovde sam ja oznacena kao Samanta, ne znam ni ja zasto, jer sam jos uvek nevina, ali su zato one "sve smerne devojke", koje su imale i vise od dva partnera odjednom ispravne i Sarlot, a ja sam tamo neka promiskuitetna sponzorusa.
Kako je moguce da neko gleda Samantu kao uzor i sebe dozivljava tako, a u stavri je "tunjava" Sarlot?
 

Svi znamo da serija nije zivot. Svi znamo da su se "reziseri trudili da nadju cetiri prototipa devojaka". Samanta jeste i jedina duhovita tacka u toj seriji, iako je par puta spomenuo neko od likova da je Keri duhovita. S druge strane, lik koji se ismeva je Sarlot. Samanta zasmejava, a Sarlot je ismejana. Ipak, stavimo to na stranu.
Ja sam onakva kakva sam i nikada ne odustajem od toga, sve dok ne postoji pravi razlog, koji bi me ubedio da moj zivot bas i nije dobar. Ipak, koliko cujem, Samanta postaje uzor ovdasnjim devojkama. Rekla sam vec da je ta serija u svetu prilicno passe. Tamo su pogledi na Samantin nacin zivota drugaciji. Ovde sam ja oznacena kao Samanta, ne znam ni ja zasto, jer sam jos uvek nevina, ali su zato one "sve smerne devojke", koje su imale i vise od dva partnera odjednom ispravne i Sarlot, a ja sam tamo neka promiskuitetna sponzorusa.
Kako je moguce da neko gleda Samantu kao uzor i sebe dozivljava tako, a u stavri je "tunjava" Sarlot?

Nijedna devojka ne treba da kaze za sebe da je taj i taj lik iz serije, nego da je jedinstvena, ali da moze da se pronadje u nekim osobinama.
Ne znam da li si cula za pricu za devojku koja je bila uzoran ucenik, uzorna devojka, sve dok nije proglasila Samanthu svojim idolom, i ne zna se uopste broj muskaraca sa kojima je spavala za vrlo kratak period. To zelimo da budemo? Ne, ja ne bih. One bi mozda volele da uvek imaju tako neku dosetku kao sto je ima Samantha... Da se usude i da imaju materijala da izmisle izreku tipa: "F*ck me badly once, shame on you, f*ck me badly twice, shame on me!"
 

Svi znamo da serija nije zivot. Svi znamo da su se "reziseri trudili da nadju cetiri prototipa devojaka". Samanta jeste i jedina duhovita tacka u toj seriji, iako je par puta spomenuo neko od likova da je Keri duhovita. S druge strane, lik koji se ismeva je Sarlot. Samanta zasmejava, a Sarlot je ismejana. Ipak, stavimo to na stranu.
Ja sam onakva kakva sam i nikada ne odustajem od toga, sve dok ne postoji pravi razlog, koji bi me ubedio da moj zivot bas i nije dobar. Ipak, koliko cujem, Samanta postaje uzor ovdasnjim devojkama. Rekla sam vec da je ta serija u svetu prilicno passe. Tamo su pogledi na Samantin nacin zivota drugaciji. Ovde sam ja oznacena kao Samanta, ne znam ni ja zasto, jer sam jos uvek nevina, ali su zato one "sve smerne devojke", koje su imale i vise od dva partnera odjednom ispravne i Sarlot, a ja sam tamo neka promiskuitetna sponzorusa.
Kako je moguce da neko gleda Samantu kao uzor i sebe dozivljava tako, a u stavri je "tunjava" Sarlot?


ma ti samo pokusavas da opipas puls masi ljudi ....a u sustini si jedan veliki lazov!
ovamo pricas o sipkama i manekenstvu, a sada si jos i nevina!

Ja sam bila igracica, manekenka, striptizeta, radila sam na hotlajnu, glumica, pilotkinja, istruktorka plivanja i joge, a ipak, odlucila sam da budem pevacica. Najbolje je kada se posvetis jednoj stvari, mada ja nisam zaenmarila i ove druge.
 
Poslednja izmena:
striptizeta, manekenka, hotlajn i nevinost ne idu jedno sa drugim.... kao sto se ne sabiraju babe i zabe!

Tvoj ograniceni i seksualno izopaceni svet posmatra osobe, kao objekte koji izvrsavaju drustveno-odredjenu duznost. Nismo sve takve. Da me poznajes bolje, video bi da sve to moze zajedno, ali najbolje je da ostanes u svom ogranicenom svetu i drzis se klisea. Tako je najbezbednije.
 
Tvoj ograniceni i seksualno izopaceni svet posmatra osobe, kao objekte koji izvrsavaju drustveno-odredjenu duznost. Nismo sve takve. Da me poznajes bolje, video bi da sve to moze zajedno, ali najbolje je da ostanes u svom ogranicenom svetu i drzis se klisea. Tako je najbezbednije.
da li ti to samu sebe pobijas, mislim, uskaces samoj sebi u stomak? :hahaha::hahaha::hahaha: usput, zensko sam! O cemu ti baljezgas ovde? Babe i zabe su na sve strane! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Ozbiljna tema, ali moram da idem. Šta da ti kažem, sve si u pravu. Sve bi da ebu, al da im ne uđe itd itd. A Samanta je najbolji lik u seriji i sve bi žene da bude kao ona, lepe, zgodne, sexualno oslobođene, duhovite, pametne...
čao:lol:

samanta je dobra jedino za poebati. iliti klanfati sto bi reko moj dobar prijatelj josip devchitj-lichanin.
 
Sinoc sam izasla sa deckom, zato nisam ni pisala nista na forumu. Nadam se da mi ne zamerate, jer znam da volite moje teme. Isli smo na neki ples, a posle smo se setali Kalemegdanom. Bila je stvarno lepa noc. Malo hladno, ali bas kako treba. Dok smo setali pokazivao mi je koliko je naucio o Beogradu i moram da kazem da je stvarno dosta naucio, ali to mene bas i ne interesuje. Za njega je to, ne znam kakav dozivljaj, jer je mislio da je ovo neka divljina. Posmatrajuci svetla Beograda stigla mi je poruka od drugarice da dodjemo u jedan kafic. Otisli smo. Tamo je bilo par mojih prijatelja i par mojih bivsih momaka. Sve ukupno sa nama 11 - oro.
U Srbiji nikada ne ponestaje tema za razgovor, jer postoje serije koje se besomucno repriziraju, pa tako i "Seks i Grad". To je u Srbiji i zaostalim zemljama sveta, kako je Keri jednom opisala muziku u nekom klubu, uvek aktuelna tema za razgovor, dok se u svetu jedino cuje neka posalica iz te serije. Ovoga puta, kao i uvek sve se svelo na Samantu i Sarlot. U Srbiji bi sve devojke zelele, i uveliko misle, da su Samanta, a u stvari su Sarlot. Ipak, Sarlot niko ne voli, ali je "Sarlot dobra za zenu". Moji prijatelji su rekli da sam ja kao Samanta, a moji bivsi momci da sam spolja kao Samanta, a u stvari sam Sarlot.
Ja ipak, sebe u potpunosti vidim kao Sarlot. E, to i jeste problem.
Zasto sve zene u Srbiji misle da su Samanta, ali su Sarlot? Zasto je strasno prizanti da si konzervativan, okrenut braku i bracnoj cestitosti u ovako liberalnom svetu, koji je toliko sirokogrud i spreman da prihvati sve i svasta, ali ne i ono sto je drugacije od njega?

znaci, ovakav lazov se retko vidja.... sad ces nam jos i reci da si bila na pecanju, ulovila sporet, a u rerni si nasla pitu,....i to vrucu!!
 
Sinoc sam izasla sa deckom, zato nisam ni pisala nista na forumu. Nadam se da mi ne zamerate, jer znam da volite moje teme. Isli smo na neki ples, a posle smo se setali Kalemegdanom. Bila je stvarno lepa noc. Malo hladno, ali bas kako treba. Dok smo setali pokazivao mi je koliko je naucio o Beogradu i moram da kazem da je stvarno dosta naucio, ali to mene bas i ne interesuje. Za njega je to, ne znam kakav dozivljaj, jer je mislio da je ovo neka divljina. Posmatrajuci svetla Beograda stigla mi je poruka od drugarice da dodjemo u jedan kafic. Otisli smo. Tamo je bilo par mojih prijatelja i par mojih bivsih momaka. Sve ukupno sa nama 11 - oro.
U Srbiji nikada ne ponestaje tema za razgovor, jer postoje serije koje se besomucno repriziraju, pa tako i "Seks i Grad". To je u Srbiji i zaostalim zemljama sveta, kako je Keri jednom opisala muziku u nekom klubu, uvek aktuelna tema za razgovor, dok se u svetu jedino cuje neka posalica iz te serije. Ovoga puta, kao i uvek sve se svelo na Samantu i Sarlot. U Srbiji bi sve devojke zelele, i uveliko misle, da su Samanta, a u stvari su Sarlot. Ipak, Sarlot niko ne voli, ali je "Sarlot dobra za zenu". Moji prijatelji su rekli da sam ja kao Samanta, a moji bivsi momci da sam spolja kao Samanta, a u stvari sam Sarlot.
Ja ipak, sebe u potpunosti vidim kao Sarlot. E, to i jeste problem.
Zasto sve zene u Srbiji misle da su Samanta, ali su Sarlot? Zasto je strasno prizanti da si konzervativan, okrenut braku i bracnoj cestitosti u ovako liberalnom svetu, koji je toliko sirokogrud i spreman da prihvati sve i svasta, ali ne i ono sto je drugacije od njega?

ja ti zameram! Cekala sam te sinoc, bila sam sva bzvz pa da se malo smejem tvojim budalastinama..
 
Sinoc sam izasla sa deckom, zato nisam ni pisala nista na forumu. Nadam se da mi ne zamerate, jer znam da volite moje teme. Isli smo na neki ples, a posle smo se setali Kalemegdanom. Bila je stvarno lepa noc. Malo hladno, ali bas kako treba. Dok smo setali pokazivao mi je koliko je naucio o Beogradu i moram da kazem da je stvarno dosta naucio, ali to mene bas i ne interesuje. Za njega je to, ne znam kakav dozivljaj, jer je mislio da je ovo neka divljina. Posmatrajuci svetla Beograda stigla mi je poruka od drugarice da dodjemo u jedan kafic. Otisli smo. Tamo je bilo par mojih prijatelja i par mojih bivsih momaka. Sve ukupno sa nama 11 - oro.
U Srbiji nikada ne ponestaje tema za razgovor, jer postoje serije koje se besomucno repriziraju, pa tako i "Seks i Grad". To je u Srbiji i zaostalim zemljama sveta, kako je Keri jednom opisala muziku u nekom klubu, uvek aktuelna tema za razgovor, dok se u svetu jedino cuje neka posalica iz te serije. Ovoga puta, kao i uvek sve se svelo na Samantu i Sarlot. U Srbiji bi sve devojke zelele, i uveliko misle, da su Samanta, a u stvari su Sarlot. Ipak, Sarlot niko ne voli, ali je "Sarlot dobra za zenu". Moji prijatelji su rekli da sam ja kao Samanta, a moji bivsi momci da sam spolja kao Samanta, a u stvari sam Sarlot.
Ja ipak, sebe u potpunosti vidim kao Sarlot. E, to i jeste problem.
Zasto sve zene u Srbiji misle da su Samanta, ali su Sarlot? Zasto je strasno prizanti da si konzervativan, okrenut braku i bracnoj cestitosti u ovako liberalnom svetu, koji je toliko sirokogrud i spreman da prihvati sve i svasta, ali ne i ono sto je drugacije od njega?

ja mislim da se većina žena u Srbiji pravi da su Šarlot a u stvari su Samanta. :confused:
 

Back
Top