PARKING SERVIS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelena1974

Zainteresovan član
Poruka
245
Da li mislite da je u redu da Parking servis poseduje po automatizmu sva parking mesta u Beogradu, da su mu prehodi abnormalno visoki,a da niko ne kaze `ok,nama je dovoljno 2 miliona, a ostalih 20 raspodeljujemo na ostala javna preduzeca i ustanove koji ne mogu same da se izdrzavaju?`
Ok, gospodo Ziko i seljaci,prodajete nas Beograd nama, za velike pare, a vasi prijatelji i poznanici imaju sve tri zone za dz!(narocito ako su iz Gnjilana)
A ja koja zivim u iznajmljenom stanu u centru,ne mogu ni da KUPIM mesecnu kartu za parkiranje!
1.Auto se vodi na mene, ali ja se ne vodim tamo gde mi je iznajmljen stan(dakle,cao!)
2.Auto se vodi na suprugovu firmu koja je na Vozdovcu!(opet cao)
e,tako ja resim d parkiram kola u garazi,iako mi nije blizu jer ne mogu da trcim svaki cas napolje i ubacujem kartice(IMAM MALU BEBU),a naravno ne mogu se ostaviti 3 kartice pa da si miran 9 h,i krenem u akciju-sa detetom u autofixu ka Obilicevom.Vreme desavanja 10:30,radni dan!
dakle,iz Carice Milice skrecem pored Tanjuga-i STOP, pocinje red.Mic po mic,sa sve onima sto se ubacuju sa gornje strane, do `kapije` stigoh za 40 min(hvala 92-ojci sto mi olaksava takve trenutke).Naravno,tu me saceka obavestenje`garaza puna`,a ddozvoli mi se ulaz kad je neko napustio istu.E, sad gospodo nastaje katastrofa!U celoj garazi ima 2-4 prazna mesta,to su mesta onih koji su upravo izasli, ali vi ne znate gde su-a ne zna ni 15 -ak vozila koji se kao vi vozaju od krova do podruma.Da li ste gospodo zaboravili da ja sve to vreme imam u kolima bebu koja je osim nervozna, kontaminirana gomilom izduvnih gasova? Voznja po garazi traje jos nekih 35 min, a ja sam u petom prolazu pored onih kontejnera gde su kancelarije parking servisa ila na ivici da ostavim auto i kljuceve, i da im kazem da zovu Ziku seljaka da ih parkira!
Da tuzim Parking servis?
Da umesto sto placam kazne zbog kasnjenja zakupim 10 bilboarda u gradu sa tekstom slicnim ovome, i jos nekim pikanterijama..
Da ignorisem kazne?
Da skinem tablice kad parkiram kola,pa ne mogu da mi pisu kaznu?
A jedino trazim da placam onoliko koliko koristim, a da mi vreme niko ne ogranicava.Ili da placam za ceo mesec pretplatu, to znaci 10 din*14h*6dana*4nedelje za zelenu zonu,sto bi bilo oko 4 ooo din,iliti jedna kazna sa troskovima!
E pa sad vi vidite ko tu radi kome u korist!
I jos jedno pitanje,DA LI PARE OD NAPLACENIH KAZNI,KOJE SU EXTRAPROFIT,ZAR NE GOSPODO DAJETE DECI U ZVECANSKOJ???!!! ili bar sa Kosova,ona su vam bliza..

I da se vratim na pocetak-nama prodajete nas grad!!imate pravo da prodjete mesta u garazi,ali na onome u sta niste ulozili,ne mozete da zaradjujete, a nikako ne TOLIKI novac.
ako ima nekog da doda ili oduzme nesto,neka se javi,mozda zajedno mozemo da delijemo..
 
Parking servis je najlopovskija firma! Kako su oni uopste stekli prvo da raspolazu svim parking prostorima u Beogradu? To je klasicna pljacka, ali mi nije jasno kako se niko ne buni, kako su ljudi jadni i prihvataju zakone jaceg?

Ja po ovom pitanju ne mogu nista da uradim (osim da podrzim nekoga ko eventualno nesto poduzme), iako sam vec duze vremena ogorcena.
 
Zato sam i otvorila ovu temu-ne znam kako da se borim sa lopovima,pa se nadam da ce se na ovaj nacin ljudi okupiti oko istog problema!
Kapiram da nema sanse da se zalimo gradskoj vladi,Bogdanovicu,isto s...
Najgore od svega je sto sam tim istim ulicama koje nam sad naplacuju setala i demonstrirala 10 godina, a sad se osecam kao sam nezvani gost!!
by the way,danas mi je parking servis poslao 2 `cestitke`!!
Ljudi,ako znate sta da se radi,javite se!!
 
OK,necu da kukam!
Idem ispod zita-molim nekog od forumasa da mi obezbedi mogucnost da se domognem kartice za parkiranje.CENA -DOGOVORICEMO!!
Moze ovako?
ILI DA SPEVAM PESMICU -
`PARKING SERVIS KRASI NAS GRAD
LAZU LJUDI DA ZIKA JE GAD.
OSLOBODIO NAS JE BAGRE I RULJE
I SAD GA ZBOG TOGA MRZE HULJE...
jel treba jos?
 
jelena1974:
OK,necu da kukam!
Idem ispod zita-molim nekog od forumasa da mi obezbedi mogucnost da se domognem kartice za parkiranje.CENA -DOGOVORICEMO!!
Moze ovako?
ILI DA SPEVAM PESMICU -
`PARKING SERVIS KRASI NAS GRAD
LAZU LJUDI DA ZIKA JE GAD.
OSLOBODIO NAS JE BAGRE I RULJE
I SAD GA ZBOG TOGA MRZE HULJE...
jel treba jos?
Ako moze josh malo !!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Oni su resili da se totalno izivljavaju!
sad molim vas obelezavaju brojeve parking mesta,da bi ti ipak morao da posle isteka parkinga pomeris auto,a ne samo zamenis karticu!!!!
ja cu da zapalim PARKING SERVIS!
ne znam sta da radim,stvarno!
 
...goran vesic je i sada aktivan sto se tice "ekipe"
iz ds-a, ali mislim da pok. "djiki" nije mnogo mario
za finansije iz takvih izvora..jednostavno on je malo
veci "igrac" od ovih sto su preziveli..izmedju ostalog u zvezdi kao sd-u ima najvise ljudi iz dss-a, ds-a i demohriscana..zvezdini "sipkasi" su cuvali batica i protica "petog" u bg-u..ipak, u pitanju su pojedinci iskljucivo, ne treba mesati tzv. interes stranaka jer on i ne postoji...
 
jelena1974:
Oni su resili da se totalno izivljavaju!
sad molim vas obelezavaju brojeve parking mesta,da bi ti ipak morao da posle isteka parkinga pomeris auto,a ne samo zamenis karticu!!!!
ja cu da zapalim PARKING SERVIS!
ne znam sta da radim,stvarno!

a sto ti lepo ne odes tamo i ne objasnis svoju situaciju? Ako nece da te slusaju (ljudski je zauzeti se, prica je stravicna), pozovi novinare...recimo ekipu TV b92 da sedi s tobom u kolima od ulaza na Obilicev, do konacnog parkiranja...i da snima sta se desava.
 
beti,hvala,razmisljala sam o tome jos kad su mi babe iz centra grada bacale smece i lomile retrozizore na kolima raznim gadostima(nnemaju one nista protiv mene,njih mrzelo da sidju i bace smece pored bandere,nego je i dan danas ciljaju sa 4 sprata!).
Nego,ne znam ko je i koliko `slobodan` da se suprotstavi i objavi tako nesto...
sto se Zvezde tice,kompletno rukovodstvo je DS,to znam sigurno,i mislim da je i privatizovana...
Vesic,Andjelkovic,Zezelj(pala sam u nesvest kad sam onog picopevca videla da je `predsednik`)..
mislim da posle pok.Djikija nema ko da im stane na kraj! Lepo rece neko na onom topicu o mladicu-jedva cekam da dodju radikali!
 
radikali imaju mozda dobre ideje, generalno, ali mislim da nemaju dovoljno kvalitetnih i sposobnih "operativaca"..ipak treba bilo koju dobru ideju sprovesti u delo, tako da neverujem da njihov "dolazak" resio tvoj problem...
 
jelena1974:
beti,hvala,razmisljala sam o tome jos kad su mi babe iz centra grada bacale smece i lomile retrozizore na kolima raznim gadostima(nnemaju one nista protiv mene,njih mrzelo da sidju i bace smece pored bandere,nego je i dan danas ciljaju sa 4 sprata!).
Nego,ne znam ko je i koliko `slobodan` da se suprotstavi i objavi tako nesto...
sto se Zvezde tice,kompletno rukovodstvo je DS,to znam sigurno,i mislim da je i privatizovana...
Vesic,Andjelkovic,Zezelj(pala sam u nesvest kad sam onog picopevca videla da je `predsednik`)..
mislim da posle pok.Djikija nema ko da im stane na kraj! Lepo rece neko na onom topicu o mladicu-jedva cekam da dodju radikali!
 
:!:
Izgleda da niko nije shvatio `ton` kojim je moja prethodna recenica izrecena!!!
jedva cekam da dodju radikali,pa da znam da se ne nadam da od ovog s.anja za koje smo se tukli i ginuli nema nista!
I da opet ukapiram da nisam deo ove drzave,kao sto nikad nisam bila(osim sto sam 5.oktobra dzaba plakala od srece-naravno posle plakanja od suzavca i dima), i da sistem nema nameru da pomogne svojim gradjanima! I da se onda opet borim(mislim da bih imala volje za jos jednu decenijsku rundu), s`tim sto bih ovog puta to radila mnogo pametnije!
Ovako samo imam 20 telefonskih poziva kod god sena tv-u pojave neki arhivski snimci `evo te na filozofskom`,`sedis u amfiteatru pravnog`, `joj kako si bila mlada!`...
Ja se ovca borila protiv Slobe, a na kraju ukapirala da se u tim borbama samo uvaljuju guzice(razne Cede,Zezelji,Blagojevici etc),i rekla sebi `e ti nisi takva,ajd`kuci i uci sad malo!`
E,da vidite kako bih sad bila takva!!!
Ovako,kome da se zalim kad najdemokratskija opcija nije demokratska!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top