Too old or not?

Poruka
15.196
Ja bas danas zakljucih kako sam mnogo matora :lol:
Od kako sam pocela da raduckam nesto i da budem apsolvent mislim da sam vec mnogo stara. Nisam klinka, nemam slobodno vreme vise samo tri nedelje odmora cu imati leti :rida:, pa onda peglanje kosulja, pa za neku godinu brak , deca, samo dosadne stavi me cekaju i ciklus pos'o - kuca- vikend. Mozda je to samo do promene u bioritmu i shoka sto radim :mrgreen:
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?
 
Ja bas danas zakljucih kako sam mnogo matora :lol:
Od kako sam pocela da raduckam nesto i da budem apsolvent mislim da sam vec mnogo stara. Nisam klinka, nemam slobodno vreme vise samo tri nedelje odmora cu imati leti :rida:, pa onda peglanje kosulja, pa za neku godinu brak , deca, samo dosadne stavi me cekaju i ciklus pos'o - kuca- vikend. Mozda je to samo do promene u bioritmu i shoka sto radim :mrgreen:
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?

:mazi:


Moras da nadjes nekog mladog gospodina da bi se osecala mlado ponovo :per: i naravno mora da bude sa krste :rumenko: i da je moderator :prstic:


:lol:
 
Ja bas danas zakljucih kako sam mnogo matora :lol:
Od kako sam pocela da raduckam nesto i da budem apsolvent mislim da sam vec mnogo stara. Nisam klinka, nemam slobodno vreme vise samo tri nedelje odmora cu imati leti :rida:, pa onda peglanje kosulja, pa za neku godinu brak , deca, samo dosadne stavi me cekaju i ciklus pos'o - kuca- vikend. Mozda je to samo do promene u bioritmu i shoka sto radim :mrgreen:
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?

Strasno. Bolje odmah da ides u staracki dom:lol:

Pa, ne nedostaje mi nesto posebno. Tj. ne gledam to tako jer zivot ne donosi samo te dosadne stvari. Ima mnogo novih dobrih stvari koje idu uz to, poso- kuca- vikend.
 
...pa ako cemo iskreno kod mene se ta razmishljanja svode na onu staru
"od kolevke pa do groba, najlepshe je u kolevci"..:lol:
..gledajuci ovog mog bekandera, bolji life style ima mozda samo nash machak.. :lol:

..a ne osecam se matoro i ne fali mi vremena, valjda zato shto josh uvek stizem sve i
funkcionishem najbolje kad imam 10001 obavezu..malo me zenta kad moja mama
ili svekrva ili njihove ispisnice pochnu da kukaju kako su nekada sve stizale, a sad ne mogu
ni pola od toga, ali valjda sam josh daleko od toga.. :)

..e da - za ono "suvishe matore za neshto"..
..nikako ne razumem kakva rupa u mozgu tera ljude na takve misli..
..mozesh biti samo mator da pozelish..ne da izvedesh..
 
Samo vas citam i pitam se dokle cete ???
Koje bre obaveze?
Da opeglate sta cete sutra da obucete, da namazete nokte, svako jutro malo maskare i posao.

A onda dodjes kuci pa se izvalis i pitas se dal da izadjem u dgra il da gledam film ...
Strasne muke .
Missim jel vam treba neka pomoc da posaljem odred za spasavanje , bar te kosulje da vam popegla za jedno 26 dana unapred ??!!!


Zivot je onakav kakvim ga sami napravimo.
Ako mislis da ce ti brak i deca biti dosadna stvar onda preskocis to .
Ako te davi posao nadjes neku malu srecnu stvar i ulepsas to mrsko vreme .
Za sve postoji + i - strana samo je pitanje koju ces da gledas.
I ne to nema veze sa godinama.
Mozes imati i 50 i biti mlad.
Isto kao sto znam neke predskolce koji su vec debelo zagarzili u starost.
 
Ja bas danas zakljucih kako sam mnogo matora :lol:
Od kako sam pocela da raduckam nesto i da budem apsolvent mislim da sam vec mnogo stara. Nisam klinka, nemam slobodno vreme vise samo tri nedelje odmora cu imati leti :rida:, pa onda peglanje kosulja, pa za neku godinu brak , deca, samo dosadne stavi me cekaju i ciklus pos'o - kuca- vikend. Mozda je to samo do promene u bioritmu i shoka sto radim :mrgreen:
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?
imala sam krizu negdje sa 12/13 kada sam zavrsila osnovnu baleta, kako sam previe matora i vise nema poente da ista radim
sto je, na zalost, donekle i istina
svi sportovi kojim sam se bavila, ako se ne pocne bas mlad, prosto nicem ne sluzis kasnije, nicem znacajnom enivej
nego koliko god se trudio, uvijek ces bit samo prosjek

dugo me to drzalo nesto

imala sam razne krize do skora, nesto se ne bih vracala nazad :lol: osim mozda, bilo bi fino ljetnji raspust zadrzat like.... dozivotno <3
 
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?

nedostaje mi da mogu bez blama da sedim u parku i pijem pivo iz limenke... akcenat je na ovome bez blama... :mrgreen::lol:

nedostaje mi mnogo toga... ali ne volim da razmišljam previše o tome... :)

a verujem da više ne bih ni mogla da izdržim neke stvari.. ma koliko da mi nedostaju...
 
Nista mi ne nedostaje iz mladosti - pre svega zato sto zivim skoro identicno, samo sam zadovoljnija zato sto manje sumnjam u svoje izbore, a i sve manje mi se svidjaju drugi ljudi, a sebi se sve vise svidjam. I kad vidim ljude koji (po mom misljenju) vode smaracke zivote znam da sam dobro uradila sto sam uvek bila ovakva, i ponosim se sobom. I sikam pivo na klupici u parku, i bas mi je dobro :)
Starost nema veze sa godinama, to je samo propaganda! Treba jacati imunitet, to je sve.
 
Ja bas danas zakljucih kako sam mnogo matora :lol:
Od kako sam pocela da raduckam nesto i da budem apsolvent mislim da sam vec mnogo stara. Nisam klinka, nemam slobodno vreme vise samo tri nedelje odmora cu imati leti :rida:, pa onda peglanje kosulja, pa za neku godinu brak , deca, samo dosadne stavi me cekaju i ciklus pos'o - kuca- vikend. Mozda je to samo do promene u bioritmu i shoka sto radim :mrgreen:
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?

E, а шо су брак и деца ''досадне ствари''? Ајд, неки брак и мож да буде досадан, ал са децом ти је увек игранка, нема шансе да ти буде досадно! :mrgreen:

Иначе, ја сам била најстарија једне зиме кад сам имала 16 година. То ме је држало неколико месеци, Ујевић ми је био мантра ''...и бити стар, а тако млад....'', :( имала сам осећај да сам у животу већ све прошла и да нема ничег више новог и интересантног за мене (:zcepanje:), да ми не приличи више да се облачим онако како сам се до тада облачила (сада, скоро 3 деценије касније - и даље се тако облачим ;)), да ми не прилили више да играм у дискотеци (:lol:), да сам тако озбиљна, одраааасла, да је све само смор, да је младост прошла и да ме у животу не чека ништа више лепо и забавно....:lol::lol::lol:

Сада, скоро 3 деценије касније, ја још увек откривам живот и и даље се радујем свему што ме окружује и уопште се не слажем са концепцијом да младост сама по себи мора бити забавна и весела, а да године неминовно доносе досаду, тугу и смарање....
 
Једино што ми недостаје из оних дана је то што сада више не могу да проведем ноћ лудујући и без спавања, а да цео сутрашњи дан функционишем без икаквих проблема и да се ништа не примети на мени....:mrgreen: Некад сам право из града ишла на предавања (са све вечерњом гардеробом и шминком), а сада ми је потребан неки уобичајени ритам спавања да бих функционисала.:(
 
Zivot je onakav kakvim ga sami napravimo.
Ako mislis da ce ti brak i deca biti dosadna stvar onda preskocis to .
Ako te davi posao nadjes neku malu srecnu stvar i ulepsas to mrsko vreme .
Za sve postoji + i - strana samo je pitanje koju ces da gledas.
I ne to nema veze sa godinama.
Mozes imati i 50 i biti mlad.
Isto kao sto znam neke predskolce koji su vec debelo zagarzili u starost.

Једино што ми недостаје из оних дана је то што сада више не могу да проведем ноћ лудујући и без спавања, а да цео сутрашњи дан функционишем без икаквих проблема и да се ништа не примети на мени....:mrgreen: Некад сам право из града ишла на предавања (са све вечерњом гардеробом и шминком), а сада ми је потребан неки уобичајени ритам спавања да бих функционисала.:(

Ne znam sta bih jos mogla da dodam na sve ovo. Slazem se sa svim napisanim.
Kad sam ostala trudna, mislila sam da je za mene mladost zavrsena (:mrgreen:), da cu uskociti u dosadnu kolotecinu zvanu "brak", da cu biti okruzena samo pelenama, flasicama i decijom vriskom.
Naravno da nije tako. Jos uvek izlazim na mesta na koja sam nekad izlazila (ali naravno, u manjoj meri :mrgreen: ), oblacim se isto kao i pre, druzim se manje-vise sa istim ljudima, slusam istu muziku...
Nista mi ne nedostaje, za nicim ne zalim...

Ustvari, mozda mi malo nedostaje bezbriznost koju sam imala u detinjstvu... :aha:
 
Poslednja izmena:
Samo vas citam i pitam se dokle cete ???
Koje bre obaveze?
Da opeglate sta cete sutra da obucete, da namazete nokte, svako jutro malo maskare i posao.

A onda dodjes kuci pa se izvalis i pitas se dal da izadjem u dgra il da gledam film ...
Strasne muke .
Missim jel vam treba neka pomoc da posaljem odred za spasavanje , bar te kosulje da vam popegla za jedno 26 dana unapred ??!!!


Zivot je onakav kakvim ga sami napravimo.
Ako mislis da ce ti brak i deca biti dosadna stvar onda preskocis to .
Ako te davi posao nadjes neku malu srecnu stvar i ulepsas to mrsko vreme .
Za sve postoji + i - strana samo je pitanje koju ces da gledas.
I ne to nema veze sa godinama.
Mozes imati i 50 i biti mlad.
Isto kao sto znam neke predskolce koji su vec debelo zagarzili u starost.

E, а шо су брак и деца ''досадне ствари''? Ајд, неки брак и мож да буде досадан, ал са децом ти је увек игранка, нема шансе да ти буде досадно! :mrgreen:

Иначе, ја сам била најстарија једне зиме кад сам имала 16 година. То ме је држало неколико месеци, Ујевић ми је био мантра ''...и бити стар, а тако млад....'', :( имала сам осећај да сам у животу већ све прошла и да нема ничег више новог и интересантног за мене (:zcepanje:), да ми не приличи више да се облачим онако како сам се до тада облачила (сада, скоро 3 деценије касније - и даље се тако облачим ;)), да ми не прилили више да играм у дискотеци (:lol:), да сам тако озбиљна, одраааасла, да је све само смор, да је младост прошла и да ме у животу не чека ништа више лепо и забавно....:lol::lol::lol:

Сада, скоро 3 деценије касније, ја још увек откривам живот и и даље се радујем свему што ме окружује и уопште се не слажем са концепцијом да младост сама по себи мора бити забавна и весела, а да године неминовно доносе досаду, тугу и смарање....

amen:worth:
 
Ja bas danas zakljucih kako sam mnogo matora :lol:
Od kako sam pocela da raduckam nesto i da budem apsolvent mislim da sam vec mnogo stara. Nisam klinka, nemam slobodno vreme vise samo tri nedelje odmora cu imati leti :rida:, pa onda peglanje kosulja, pa za neku godinu brak , deca, samo dosadne stavi me cekaju i ciklus pos'o - kuca- vikend. Mozda je to samo do promene u bioritmu i shoka sto radim :mrgreen:
Imate li utisak da ste za nesto previse matore, da li vam nedostaje nesto iz perioda kad ste bile klinke, ili iz mladjih dana nebitno da li su za vas mladji dani od 16-22 ko meni ili od 30-37:)?

Nista mi ne nedostaje iz perioda kad sam bila klinka a imala sam srecno i ispunjeno detinjstvo...nije mi tesko da se latim domacinskih poslova, volim da brinem o drugima, volim decu, naporan rad mi nije stran (uvek sam radila nesto i zaradjivala jos od svoje 15 god) itd...pa me sama pomisao da cu jednog dana morati i zvanicno da prihvatim odgovornost, nimalo ne plasi a jos manje mi tesko pada...
Po prirodi sam pozitivna licnost, uvek nasmejana i verujem da za svaki problem postoji resenje...mogu sa svima da se druzim nebitne su godine, pol, obrazovanje i skoro sa svima mogu da nadjem zajednicku temu...itd...sve mogu da radim ako pozelim...da se igram izmedju dve vatre sa rodjakom kojim ima 10 god ili da sa matorcima ispijam toplo pitje i zustro i sa zarom raspravljam o stavovima u koje verujem :mrgreen:..kao da imam switch koji palim i gasim po potrebi u zavisnosti sa kim se druzim.....radim ono sto volim i sto me ispunjava...

Sve je stvar shvatanja, zdravog duha u zdravom telu, karaktera...itd....
 

Slične teme


Back
Top