pitanje administratoru
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pitanje administratoru

Zaslužan član
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    198

Podrazumevano pitanje administratoru

ne znam zasto al moje teme se brisu.ovaj forum je opaka sekta.napisem ja lepo temu o hriscanstvu i dodjem jutros da vidim reagovanja a neki pametnjakovic je lepo obrisao dakle ne zakljucao nego OBRISAO.e sad mi recite gde je sloboda izrazavanja ako ni na "filosofiji" ne mozemo da razmisljamo .ma nije mi jasno zasto se pojedinci zale na pink.nekima je bas pink potreban.nije ni cudo sto nas je milosevic jahao godinama kad ovde nema mesta za revolucionarne.razocarana sam do jaja.ajde administratoru javi se pa mi reci zasto si obrisao moju temu?kad budem dobila odgovor palim sa ovog foruma jer ne mogu da podnesem ovakvu manipulaciju.cime sam ja povredila pravila?mnogo si mali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

E, kad bi samo znala koliko si u pravu... U vezi sekte i tih stvari... Ovde vlada neka sekta kojoj odgovara samo svoje misljenje i sve sto nije u skladu sa tim automatski se brise a clanovi se izbacuju sa foruma... Zato je on i tako prazan u poslednje vreme. A ti si i dobro prosla. Recimo, modovi ovde imaju obicaj da te vredjaju u pp-ovima i da te, kad im odgovoris, tuzakaju glavnom administratoru, Velikom Bozi, koji te onda izbaci sa foruma.
    Naravno, ne ocekuj da ovaj topic vidis sutra na forumu. Osim ukoliko neko od modova ne napise nesto pametno, pa odluci da ipak ne obrise celu pricu...

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Najbolje da vam pomenuti, u losem kontekstu, administrator odgovori na ovo.
    Pisite mu na mail
    forum-info(a)internet-krstarica.com
    A sto se tice foruma filozofija... treba napomenuti da to nije forum religija, koji je sa razlogom zatvoren, i da je vise nego pet miliona i sto hiljada sezdeset devet puta napomenuto da se na forumu filozofija ne moze polemisati o religiji.
    Uzgred, potvrda cinjenice da je ovaj forum krajnje liberalan jeste i dalje postovanje nicka Groucho Marx koji ima obicaj da salje stotine i stotine privatnih poruka pretece sadrzine (moderatoru koji vam se upravo obraca) i dozvoli sebi da posle svega prica o slobodi izrazavanja…

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.03.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Kao sto Kelis rece imate mail pa pisite.

Religije nema i nemojte postavljati teme kojima nije mesto u datom forumu.

Pozdrav

Slične teme

1. Kelis baby II deo iliti re: pitanje administratoru
    Autor Marx, Groucho u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.10.2004., 22:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •