Srpkinje i stranci

Šašavo to od malih nogu... utripuje nešto i crćiće dok ne ostvari... a opet imaju fenomen da štite jedna drugu iako nemaju iste ciljeve...


A šta ti misliš da su stranci šašavi? Nategnu pa bace ko kurton... (koji smrdi na gumu)
 
Srpkinje kad odu preko navataju nekog stranca sa lovom i radjaju mu decu vazno da imaju garderobu i 100 pari cipela.Aj da zvucim po nekima pogresno ali to je ako lose.Aj sad vi...


Aj sad, nemoj da generalizujes. Ima i onih zena iz Srbije koje odu u inostranstvo svojim poslom, zaljube se i naravno, udaju za nekog stranca. I, sta je tu toliki problem, lose ili kako vec bi se to moglo nazvati ?
Nije on los covek sto je druge nacionalnosti, niti je ona losa, jer je njega izabrala. :roll:
Niti ga nuzno bira zbog novca.....
Predrasude nikom nisu dobro donele. :rtfm:
 
Zasto imas takvo misljenje o zenama???

Strasno!!! :tiganj: :think:

Ja skidam kapu onima koji odu u inostranstvo... Tamo se bolje zivi, bolji je zivotni standard...

Ajde da ti dam za pravo malkice.. Neke zene odu u inostranstvo, udaju se, izrode decu i zive kao Bogovii.. A druge, pametne zene, odu isto tako, vencaju se sa nekim, budu tako jedno 2 godine zajedno i kad im dosadi ili je neki matorac pa rikne (a nema dece), ostanu da zive kao bogatasice i posle primaju deviznu penziju i eto..


Probaj i ti malo da budes srpski zigolo, sad je bar beli sengen.. :)
 
Srpkinje kad odu preko navataju nekog stranca sa lovom i radjaju mu decu vazno da imaju garderobu i 100 pari cipela.Aj da zvucim po nekima pogresno ali to je ako lose.Aj sad vi...

isto pricaju i u Pekingu

"con ku joc jaksnv jhioljhfdv cik kju tis pao, ma Srbi kdjasfiuzeir"

PREVOD
hebeni trzni centar u bloku 70 sve se nase najbolje ribe poudavale za Srbe ! hebeni pirinac i nase male kite
 
Aj sad, nemoj da generalizujes. Ima i onih zena iz Srbije koje odu u inostranstvo svojim poslom, zaljube se i naravno, udaju za nekog stranca. I, sta je tu toliki problem, lose ili kako vec bi se to moglo nazvati ?
Nije on los covek sto je druge nacionalnosti, niti je ona losa, jer je njega izabrala. :roll:
Niti ga nuzno bira zbog novca.....
Predrasude nikom nisu dobro donele. :rtfm:

bila je jedna tema ovde, gde se smatra da je loše da se srpkinja sexa drugim nacionalnostima, jer oni izgleda
nisu ljudi pa samim tim i naše žene ne treba kao ljude da ih gledaju :roll:

ja lično ne moram zbog novca da se udajem za bilo koga, niti su mi cilj u životu garderoba i 100 pari cipela.
čak i imam novca ali ga ne trošim na te stvari tako često. prema tome, kao žena kojoj nije cilj
da se uda za stranca zbog novca, moram da pretpostavim da ima bar još jedna kao ja.
a onda to ne bi moglo da se primeni na sve žene.
ja sam od onih koje će da se udaju iz ljubavi ili da ostanu same.
 
evo sta kaze mitar tarabic o temi posto moje misljenje nije relevntno

U Srbiji neces moci da razlikujes koje je musko, a koje je zensko celjade. Svi ce iste aljine nositi. Ta nesreca ce nam doci sa drugijeh strana, ali ce se kod nas najvise zadrzati. Vidjece se mladozenja i mlada, a niko nece znati koje je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta.

Narod ce izglupiti i glupiti sve vise. Radjace se ljudi, a da ne znaju ko im je djed i pradjed. Ljudi ce misljeti da sve znaju, a nista znati nece.

Srbi ce se odvajati jedni od drugijeh, pa ce sve govoriti: "Ja nijesam Srbin, ja nijesam Srbin. Necastivi ce uci u ovaj narod i u posteljku legati sa srpskijem sestrama, majkama i zenama. Praveci im taku djecu da medju Srbima, otkako je vijeka i svijeta goreg roda biti nece. Radjace se sve sami sinji kukavac, a da niko nece u snazi biti da rodi pravoga junaka.

:(
 
Srpkinje kad odu preko navataju nekog stranca sa lovom i radjaju mu...

E, pa te su i dobro prosle.Bar im je poslo za picom da odu preko.
Znas li ti koliko nesrecnica ima koje popasu spiku o lepom zivotu iliti 'kako napraviti od zene prostitutku - reci joj da moze da ima sve o cemu je oduvek sanjala i da postoji lak nacin da do toga dodje'.
Jedna tjurka preko neta stupila u kontakt sa nekim Amerom,lik joj obecao da ce da je vodi u USA :hahaha: ali prvo da dodje kod nje da se upoznaju.Njene roditelje takodje jer lik je ozbiljan,hoce da se zeni.:rotf:
Dodje on kod nje,celo leto,prestoj besplatan,seks besplatan,tur vodic takodje,ol inkluziv za 0 $. Prodje leto,on na avion,adio stupido.
Takvih slucajeva znam,pa trilion.

""Foreigners take advantage of girls' poverty and lack of education," says Hutsol, -. "Why book a prostitute when you can just buy a student a cocktail and promise to take her to Paris/London,NY/...?"
"It often starts off with a cocktail, then dinner," says Hutsol. "Then, before she knows it, the girl is in bed. She has become a prostitute without even recognizing it herself."
 
Poslednja izmena:
Što odmah negativno? Zašto se odbacuje svaka mogućnost da srpkinja može da se uda iz ljubavi za ne srbina, a ne zbog garderobe i cipela? Ako sami ovako kvalifikujemo naše devojke, šta da očekujemo od drugih?!
 

Back
Top