vojska

Jason_Bourne

Početnik
Poruka
26
Ovih dana u centru paznje javnosti je ubistvo vojnika na Topcideru.Mene,kao i svakog drugog muskarca, taj dogadjaj asocirao na moje vojnicke dane, koje sam jedno vreme provodio na strazi.
Posto znam sta vecina muskih misle o vojsci, hteo bi da vas pitam devojke, za koji ste vi vid vojske civilni ili uniformisani?Da li vam se vise svidjaju momci u svakodnevnim odelima ili oni sa beretkom i kaisom u cizmama?
Takodje, pitanje za one devojke ciji su momci bili u vojsci, da li ste bile Penelope ili ste postupale po onoj izreci 'koga nema bez njega se moze'?
Mozda ce mi neko zameriti, ali ja sam sa svojom devojkom raskinuo pre odlaska u vojsku(12 meseci).Znao sam da to sto necu biti pored nje je isuvise veliko iskusenje za nju, a i ja nisam hteo jos dodatno da s e nerviram oko toga, ionako sama vojska drzala napetim.Nasuprot mojem ocekivanju,ona ne da me nije zaboravila,vec je bila jos vise uz mene. Nista mi nije bilo lepse nego to sto mi je ona dosla na zakletvu.Iako sam bio oko 300 km udaljen od kuce, ona je skoro svake nedelje dolazila da me izvlaci na prenociste. A tek sto imali seks,moram priznati da mi je vojska nabacila odlicnu kondiciju.Iako nismo sada zajedno, nikada joj necu to zaboraviti.
Dobro, sta vi kazete?
 
Pametno ti je to sto sto si raskinuo sa ribom pre vojske.Jako pametno! Kod mene je jedan sekao vene zbog ribe...znas na sta to lici....Ja sam otisao u VJ kao muva bez glave i bolelo me uvo za sve tj nisma imao devojku tad pa sim bio mirne glave.A i nije mi bilo tada do sexa,bas.Inace sluzio sam u istoj kasarni gde i ova dva nesrecnika.Mogao sam i aj da budem jedan od njih,ali...
 
Jason_Bourne:
Posto znam sta vecina muskih misle o vojsci, hteo bi da vas pitam devojke, za koji ste vi vid vojske civilni ili uniformisani?
Civilni.
Jason_Bourne:
Da li vam se vise svidjaju momci u svakodnevnim odelima ili oni sa beretkom i kaisom u cizmama?
Nije bitno,ako je simpatichan... :wink:
Jason_Bourne:
Takodje, pitanje za one devojke ciji su momci bili u vojsci, da li ste bile Penelope ili ste postupale po onoj izreci 'koga nema bez njega se moze'?
Ni jedan moj momak nije bio vojnik,ali kad bi se to desilo,verovatno bih izigravala Penelopu...
Jason_Bourne:
Dobro, sta vi kazete?
Nishta...
 
Moj decko je bio u vojsci od sept. 2003 - jun 2004. i preziveli smo i opstali smo, mada je bilo grozno, posebno zato sto je u pocetku bio 300 km daleko od mene, ali bismo se onda toliko uzeleli jedno drugog da su sevale varnice na sve strane kad se vidimo. Ja sam definitivno bila uz njega sve vreme i nisam ni pomislila ni na koga drugog, ali kapiram da vojska moze da bude veoma teska i da ne uspeju svi da odrze ljubav, ali mi smo vec dugo zajedno... Sto se tice civilnog ili redovnog sluzenja, tu nemam nikakav stav, sta god njemu odgovara vise, najbolje bi bilo da ne postoji uopste, ali sta da se radi.
 
Ja sam sa mojom tadasnjom ribom isto raskinuo pre polaska u vojsku i u vojsci shvatio da nisam pogresio! (nisam je nesto ni voleo :oops: ) Naime, svi koji su imali ribe, a to je bila vecina, prva tri meseca su samo skrabali pisma, jurili ko ludi na telefon, buljili u slike i mislili sta im rade devojcice i uglavnom bili sretni sto ih cekaju... onda posle ta tri meseca slede oni kriticni, skoro svakog dana sam vidjao po jednog kako posle procitanog pisma vice "mamu joj ***** kurvinu, ko je yebe kad je droplja, ionako sam je varao svo vreme (ovo zadnje je kod vecine bila laz) ali valjda je delovalo za utehu... i sve tako do nekog 7. meseca! Na kraju je samo 10% ostalo sa "vernim" cupikama... Buduci branioci otadzbine, izvucite naravucenije!
 
karlos:
Ja sam sa mojom tadasnjom ribom isto raskinuo pre polaska u vojsku i u vojsci shvatio da nisam pogresio! (nisam je nesto ni voleo :oops: ) Naime, svi koji su imali ribe, a to je bila vecina, prva tri meseca su samo skrabali pisma, jurili ko ludi na telefon, buljili u slike i mislili sta im rade devojcice i uglavnom bili sretni sto ih cekaju... onda posle ta tri meseca slede oni kriticni, skoro svakog dana sam vidjao po jednog kako posle procitanog pisma vice "mamu joj ***** kurvinu, ko je yebe kad je droplja, ionako sam je varao svo vreme (ovo zadnje je kod vecine bila laz) ali valjda je delovalo za utehu... i sve tako do nekog 7. meseca! Na kraju je samo 10% ostalo sa "vernim" cupikama... Buduci branioci otadzbine, izvucite naravucenije!
Jedino naravoučenije koje sam još davno izvukao glasi: samo mrtvog mogu da me odvedu u us*anu vojsku :!:
 
Jason_Bourne:
za koji ste vi vid vojske civilni ili uniformisani?Da li vam se vise svidjaju momci u svakodnevnim odelima ili oni sa beretkom i kaisom u cizmama
Mozda ce mi neko zameriti, ali ja sam sa svojom devojkom raskinuo pre odlaska u vojsku(12 meseci).Znao sam da to sto necu biti pored nje je isuvise veliko iskusenje za nju,
Uniformisani..valjda zato sto je krvaviji, sexy..civilno je nekako suvise smorno, obicno..
wow..next time I'm walking down the street and smile at you, just remember that it's only because the alternative is for me to kill you and I'm not willing to waste the time and effort.
 
Svima bih preporucio da sluze u civilu,vojnika u uniformi danas gledaju kao da ima neku zaraznu bolest.Ja sam skoro zavrsio vojsku,devojke su bezale od nas ko da smo cigani cergari,bar je tako bilo u Mladenovcu,samo sto te ne ispljuju na ulici,mogao si da pridjes samo ulicarki.Prodavci misle da cemo da ih pokrademo,kondukteri da necemo da platimo kartu,gde god odes gledaju te ko nizu rasu...
 
AllPacino:
Svima bih preporucio da sluze u civilu,vojnika u uniformi danas gledaju kao da ima neku zaraznu bolest.Ja sam skoro zavrsio vojsku,devojke su bezale od nas ko da smo cigani cergari,bar je tako bilo u Mladenovcu,samo sto te ne ispljuju na ulici,mogao si da pridjes samo ulicarki.Prodavci misle da cemo da ih pokrademo,kondukteri da necemo da platimo kartu,gde god odes gledaju te ko nizu rasu...
:lol: :lol: :lol: Kod mene nije bio takav slucaj.Nas su svi gledali :) Panciri,slemovi,napunjene puske,maske preko lica itd.A da su bezali jesu,necu da lazem.Pa i ja bih pobegao od samoga sebe kad bih video svoj odraz u nekom staklu. :lol: Zar su od vas bezale i kuvarice i one ribe sto rade u kantini :lol: :lol: ako jesu onda vama stvarno nije bilo lako.A ovo sto neko pomenu za yebanje ovaca hehehe da,da bilo je i takvih.Padali su u histeriju.Ja za sve vreme u vojsci nisma kresnuo nista i nisam primetio da mi nesto fali.A imao sam i preca posla,stitio sam domovinu :lol: Sad je smesno,ali nije bilo.
 
ma uniforme rulz to bre mushkarcine:)
ma i zhene treba u vojsku
ja to okvirno ono svejedno mi je:)
ali cini mi se da momci postanu privlachniji od vojske
bar neki koje sam videla
 
jagodica:
ma uniforme rulz to bre mushkarcine:)
ma i zhene treba u vojsku
ja to okvirno ono svejedno mi je:)
ali cini mi se da momci postanu privlachniji od vojske
bar neki koje sam videla
Uniforma????? Bivsi mi je bio oficir.... Nikad vise uniforma! Kad vidim kasarnu, okrenem glavu na drugu stranu!
Oficiri su cudna vrsta ljudi, tokom srednje i akademije dobijaju zadatke, sve dobiju u naradjenjima, i kasnije ne umeju sami da rese ni jednu stvar, sad ne mislim na posao, nego na privatni zivot. Cudni su, imaju neke izlive osecanja, kad su iskreni, ali su generalno slabi, mislim u emotivnom smislu, nisu spemni na zrtvu, bez obzira koliko pate u samoci, sad nije rec o meni, raskinuli smo pre godinu dana, ali se jos cujemo ponekad, i sad je jos sam, jer ne moze pruziti devojkama sto im treba, osim sexa, jer to uvek moze! :lol: :lol: :lol:
Uglavnom, uniforma jeste privlacna, sexi, muski, deluje mocno, ali samo za sex!!! Pazite se devojke, cist sex, nemojte ulagati emocije! :!:
 
Elem, evo da dam jedan savet.
Naime, u vojsci je jedno vreme bila praksa, a mozda je i sada da se u hranu stavlja jedinjenje na bazi broma, koje je vojnike pravilo privremeno impotentnim. Ali ono sto je sigurno jeste da onaj crni caj sto se daje vojsci za dorucak ima slican efekat.
Stoga, svima koji su ili ce biti pokupljeni za vojsku preporucujem da ne piju taj caj onog dana kada ih otpustaju na vikend ili na popodnevni izlazak u grad ili ce doziveti zesci blam kod svojih devojaka.
 
Posto ovde ima na forumu likova koji su poetski obdareni, ja cu ovu temu ilustrovati sa himnom moga roda
Pesadijo,pesadijo,pesadijo,
ne tugujmo,
vec podignimo glave,
gledaju nas iz svakog prozora,
devojacke oci plave ...

Pozdrav svim forumasima sa VES 11101 i devojkama sa plavim okicama.
 
Bio sam u vojsci 2000/01.,i u to vreme nisam imao stalnu vezu,sto se pokazalo kao dobra stvar.Posto sam bio na jugu(Bujanovac,Preshevo...),tamo su nas "obicni" prihvatali skroz ok.,valjda ih situacija na to naterala. To se odnosi na devojke,naravno. I nisam neki ljubitelj vojske,bas suprotno,pogotovo ove nase,ne zbog vojske,nego organizacije,najvise debeloguzih oficira,i sl.gamadi,dobre klope,smestaja,gubitka vremena i snage uludo,ali bih opet "odradio" to sto treba.Gadim se ovih civilnih,kao da su neke strine..."Vojnici"...Cucle im zadenuti oko vrata,najbolje...
 
Jason_Bourne:
Elem, evo da dam jedan savet.
Naime, u vojsci je jedno vreme bila praksa, a mozda je i sada da se u hranu stavlja jedinjenje na bazi broma, koje je vojnike pravilo privremeno impotentnim. Ali ono sto je sigurno jeste da onaj crni caj sto se daje vojsci za dorucak ima slican efekat.
Stoga, svima koji su ili ce biti pokupljeni za vojsku preporucujem da ne piju taj caj onog dana kada ih otpustaju na vikend ili na popodnevni izlazak u grad ili ce doziveti zesci blam kod svojih devojaka.

Daj bre ne kenjaj, u kojoj si ti to vojsci bio??? Ovo je cista laz i gomila gluposti, nema veze sa istinom!
To sto tebi nije mogao da se digne je nesto drugo a ne caj!
 
Sve zavisi od situacije u kojoj se nalaziš. Moj bivši dečko je bio u vojsci 1999-2000 u Leskovcu i bilo je super. Ona isčekivanja za vikend, pa odlazak tamo, pa vikend u hotelu i sve je bilo super. Raskinuli smo par meseci pošto se vratio.
Moj sadašnji muž je bio tri meseca u Kragujevcu, a onda je prešao na civilno (ima još mesec i po). E kako je lepo kad ne moraš na -5 da juriš sa posla i da bežiš ranije, da bi izbegao gužvu i stigao po dete u vrtić na vreme (Kraće mu je radno vreme). A tek kad popodne ima ko da je izvede napolje i da se ti malo posvetiš sebi. A njemu je super jer radi u svojoj struci (arhitekta)i još ima stručnu praksu. Tako da me je neko pitao pre 4 godine, ja bih rekla da je vojska super da se osveži veza, ali sad ovo civilno je strava.
 
Bourne, brale, mojne padas na te urbane legende i rime tipa : "otezala mi jaja od silnoga caja" ... :D

Ukoliko nije mogao da ti se digne, to je sigruno bilo zato sto prvovremeno nisi znao gde se nalazis, gde ti je mama i sto ne spavas u svome krevetu... mojne shvatis licno, ali svi su prosli kroz tu fazu u prvih nedelju dana.

Licno, nisam imao devojku kada sam otisao u askaru, vec sam nasao istu posle prvih mesec dana u gradu u kome sam sluzio ... i nije bilo nikakvih odbojnosti prema uniformi kao ni problema sa seksom ... srce mi se cepalo kada sam isao u prekomandu... :(
 

Back
Top