cao ljubavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
da!

ovo sam poslala administartoru i posto pernjato prijeti suncanjem od tri nedelje imam osecaj da ce admin izbrisati profil a nema veze!

Kad ginem cinim to iz ljubavi prema istini! stara boljka iebiga!


--------------------------------


Postovanje
javljam se jer sam apsolutno sokirana radom moderatora/ke ludopileITD.


najprije me zanima da li je ovo srpski sajt!? ako nije i ako vi kao administrator pripadate drugoj nacionalnosti zamoljavam da mi automatcki izbrisete profil jer ne zelim da se druzim na sajtovima gde je jedino ime srpsko a sve ostalo neko neidentifikano drustvo! to je kao prvo!


kao drugo neku vece me napala osoba Ellen koja je ocito rvatica reakccija moderatora je bila sledeca da su izbrisani jedino uvrede osobe Ellen a nikakva daljna reakcija nije snasla doticnu osobu, zasto i zbog cega to je vama valjda jasno meni i nije bas!


zatim me zanima da li se ovde smeju otvarati teme iz srpskog ugla ili to nije dozvoljeno i automatski spada u kategoriju vredjanje druge nacionalnosti, sto je recimo smesno iako je vise zalosno no smesno!

ova je tema zakljucana

http://forum.krstarica.com/threads/399970

jedno prosto pitanje koje je spalo pod nacionalno vredjanje! da li vi kao administrator i vas kadar moderatora i supermoderatora ustvari svirate neku pjesmu bratstva jedinstva i da li je vama jasno da je to vise nego smesno i da srbe na sajtovima rvata i muslimana nesto sasvim drugo snadje nego sto vi ovde propagirate!? ne!?

takodje zamoljavam da popricate sa piletom jer nacin na koji zakljucava teme i to sto izgovara vise govori o njoj nego o diskutantima.


hvala
__________________



CAO
 
odavno primećeno...
...ako izumemo previše uočljivu pristrasnost, ako izuzmemo običaj da se javno objavljuje ko je prijavio i koga i koliko puta, a da posle toga prođe nekažnjeno, primetna je i tendencija da se s visine posmatra na ostale korisnike foruma, što je evidentno iz arogantnih i nadmenih komentara prilikom zaključavanja tema...

...zapamtite ovo - nismo mi ovde zbog vas, nego ste vi ovde zbog nas...

...i nema potrebe da se iko od moderatora prema meni niti bilo kome ovde odnosi starateljski, vaspitački, tutorski, profesorski...
 
Poslednja izmena:
delovala si kao "normalna" forumasica ali pojedine tvoje teme su nekad ravne bezumlju.
ja ne kapiram poentu istih
sada si tuzibaba i to ona najjadnija.
koga boli zbog cega i kome si tuzila nekoga?

i koja je poenta ove teme?

javno ismejavanje pojedinaca koji rade svoj posao?
 
delovala si kao "normalna" forumasica ali pojedine tvoje teme su nekad ravne bezumlju.
ja ne kapiram poentu istih
sada si tuzibaba i to ona najjadnija.
koga boli zbog cega i kome si tuzila nekoga?

i koja je poenta ove teme?

javno ismejavanje pojedinaca koji rade svoj posao?

ne...samo ako je moguće manje pristrasnosti i više poštovanja forumaša...jer oni su samo prvi među jednakima...
 
delovala si kao "normalna" forumasica ali pojedine tvoje teme su nekad ravne bezumlju.
ja ne kapiram poentu istih
sada si tuzibaba i to ona najjadnija.
koga boli zbog cega i kome si tuzila nekoga?

i koja je poenta ove teme?

javno ismejavanje pojedinaca koji rade svoj posao?

ne gospodine vama je ocito tesko da neko kritikuje jer smatrate da niko nema pravo da kritikuje vlast, eto vidis i zbog toga ste vi udaljeni od evrope vise nego od meseca!


ja sam se samo pozdravila bilo mi je drago to vremena sto sam ovde provodila a sad je dosta.
 
odavno primećeno...
...ako izumemo previše uočljivu pristrasnost, ako izuzmemo običaj da se javno objavljuje ko je prijavio i koga i koliko puta, a da posle toga prođe nekažnjeno, primetna je i tendencija da se s visine posmatra na ostale korisnike foruma, što je evidentno iz arogantnih i nadmenih komentara prilikom zaključavanja tema...

...zapamtite ovo - nismo mi ovde zbog vas, nego ste vi ovde zbog nas...

...i nema potrebe da se iko od moderatora prema meni niti bilo kome ovde odnosi starateljski, vaspitački, tutorski, profesorski...


Pa internet moderatori su uglavnom i poznati upravo po tome.. Bezi bre, bolje sazaljevaj to :lol:
 
ne gospodine vama je ocito tesko da neko kritikuje jer smatrate da niko nema pravo da kritikuje vlast, eto vidis i zbog toga ste vi udaljeni od evrope vise nego od meseca!


ja sam se samo pozdravila bilo mi je drago to vremena sto sam ovde provodila a sad je dosta.

koja vlast?
moderatori glume bre ovde "vaspitacice" jer jure za ljudima koji nemaju osnovnu kulturu i nonstop psuju, prozivaju, maliciozno se odnose jedni prema drugima...

smesno, ne branim ja nju niti bilo kog moderatora, nego stav koji imate. nisu oni nikakva vlast vec "cistaci" bljuvotina pojedinih "registrovanih korisnika"

da je tebi sjajno u Evropi ne bi blejala na forumu nego bi imala i gde i sa kim da pijes kaficu ;)
 
koja vlast?
moderatori glume bre ovde "vaspitacice" jer jure za ljudima koji nemaju osnovnu kulturu i nonstop psuju, prozivaju, maliciozno se odnose jedni prema drugima...

smesno, ne branim ja nju niti bilo kog moderatora, nego stav koji imate. nisu oni nikakva vlast vec "cistaci" bljuvotina pojedinih "registrovanih korisnika"

da je tebi sjajno u Evropi ne bi blejala na forumu nego bi imala i gde i sa kim da pijes kaficu ;)

brate...Tab nikog na silu nije naterao da to radi, a modovi nisu od juče ovde...znaju šta su modovi pre njih radili i znaju šta bi oni morali da rade kao novopostavljeni modovi...prema tome, ako im se to ne sviđa, nisu morali da prihvate...

...međutim, moje je mišljenje da su neki spremni da zarad šačice cyber vlasti pristanu i na čišćenje goreopisanog...

...ako grešim, a voleo bi da grešim, dajte mi jedan drugi razlog zasšto neko prihvati da bude moderator...?
 
ne...samo ako je moguće manje pristrasnosti i više poštovanja forumaša...jer oni su samo prvi među jednakima...

da li ti postuejs mene koji sam dosao ovde da se razonodim, naucim nesto novo i procitam nesto pametno kad se prepucavas sa maloumnim komentarima?

da li ti stitis mene od sebe i sebi slicnih?

koje postovanje( ti i tebi slicni) prvo ne postujete mene i jako puno ljudi koji dolaze ovde iz raznoraznih SVRSISHODNIH razloga a nailaze na gomilu ljudi koji nemaju jasnu sliko o sebi pa glumataju ovde neke "druge likove" koji u STVARNOM ZIVOTU ne postoje.

prvo dloa ti mene zastiti od sebe pa onda prozivaj ceo sistem "krstarice" na prvom mestu "nadmene moderatore/ke"

:pivce:
 
koja vlast?
moderatori glume bre ovde "vaspitacice" jer jure za ljudima koji nemaju osnovnu kulturu i nonstop psuju, prozivaju, maliciozno se odnose jedni prema drugima...

smesno, ne branim ja nju niti bilo kog moderatora, nego stav koji imate. nisu oni nikakva vlast vec "cistaci" bljuvotina pojedinih "registrovanih korisnika"

da je tebi sjajno u Evropi ne bi blejala na forumu nego bi imala i gde i sa kim da pijes kaficu ;)

na boldovano ------> tito je davno crko i sa njim oni koji su narod cupale za brkove jer nisu bili istog misljenja


Ja u evropi radim posao koji vec radim a imam mali laptop koji mi omugucava da sedim u tramvaju, kaficu parku ili poslu pa da pisem kad mi se hoce!
 
brate...Tab nikog na silu nije naterao da to radi, a modovi nisu od juče ovde...znaju šta su modovi pre njih radili i znaju šta bi oni morali da rade kao novopostavljeni modovi...prema tome, ako im se to ne sviđa, nisu morali da prihvate...

...međutim, moje je mišljenje da su neki spremni da zarad šačice cyber vlasti pristanu i na čišćenje goreopisanog...

...ako grešim, a voleo bi da grešim, dajte mi jedan drugi razlog zasšto neko prihvati da bude moderator...?

vujaklija - VOLONTER :D
 
ako se osećaš ugroženim od mene, bićeš ubuduće zaštićen...:D :ok: ...a i čuh da postoji opcija ignore...:ok:

...poštujem po principu reciprociteta...
 
Poslednja izmena:
na boldovano ------> tito je davno crko i sa njim oni koji su narod cupale za brkove jer nisu bili istog misljenja


Ja u evropi radim posao koji vec radim a imam mali laptop koji mi omugucava da sedim u tramvaju, kaficu parku ili poslu pa da pisem kad mi se hoce!

wow ja siroma imam ekran EI nis i kompjuter tezak 8t i kucam samo sa posla !
kad nisam na poslu zamisi gde sam sve :D

tito je crko ali tuzibabe kao ti nisu :mrgreen:

p.s radis za udbu a?
 
ako se osećaš ugroženim od mene, bićeš ubuduće zaštićen...:D :ok:

...poštujem po principu reciprociteta...

:super:

sta ti je samo kazem da je jadno ovako javno prozivati BILO KOGA ...
zna se kako se resavaju nesporazumi.
ja i ti nismo bili niti smo u konfliktu razmenjujemo misli :D kao neki filozofi recimo

:pivce:

p.s. moja poenta je da objasnim nekim evropejcima koji imaju laptop (ja ni ne znam sta je to) jadno je biti tuzibaba na ovakav maliciozan nacin
 
:super:

sta ti je samo kazem da je jadno ovako javno prozivati BILO KOGA ...
zna se kako se resavaju nesporazumi.
ja i ti nismo bili niti smo u konfliktu razmenjujemo misli :D kao neki filozofi recimo

:pivce:

p.s. moja poenta je da objasnim nekim evropejcima koji imaju laptop (ja ni ne znam sta je to) jadno je biti tuzibaba na ovakav maliciozan nacin

nisi mi zvučao tako, no neka bude...

nije morao da se objavi pp javno, to stoji...ali tema je bila samo povod...ono što sam napisao stojim iza toga...to mnogi vide, u stvari vidi svako ko želi da vidi...

...imao bi jedno pitanje na pp...
...može...?
 
:super:

sta ti je samo kazem da je jadno ovako javno prozivati BILO KOGA ...
zna se kako se resavaju nesporazumi.
ja i ti nismo bili niti smo u konfliktu razmenjujemo misli :D kao neki filozofi recimo

:pivce:

p.s. moja poenta je da objasnim nekim evropejcima koji imaju laptop (ja ni ne znam sta je to) jadno je biti tuzibaba na ovakav maliciozan nacin

ah to za tuzibabu zivim u drustvu gde nije problem da se pokuca na vrata sefa i da se pita i zahteva objasnjenje na dva tri pitanja! za to cak imaju seminari komunikacije a posto sam odradila tri intensivna komunikacion seminara sve vise mi licis na Schulz von thun i njegov model (brzo guglaj) te se pitam na kome Uvcetu ti cu to sto ja rekoh! vise govori o tebi no o meni!


odvise sam matora da mene neka deca ganjaju koja mi zatvaraju teme pa se jos izrazavaju kad da smo nosale kofe po pesku!
 
što se tiče tužibaba, mante me s tim forama iz osnovne škole...postoji viši od mene koji mi lupa čvrge...da ne bi ispao pichka, već džek...ja neću da ga prijavim, već ću da nosim čvoruge a on će da ispadne faca i niko neće smeti u oči da ga pogleda...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top