Budi mi drug

Djesi Djenis I

Zainteresovan član
Poruka
192
Kako se ne seksati kad ti se jezivo mrci i samo o tome razmisljas?Ne vidite se 20 dana pa dodjete svezi, oprani i poludignuti, pojedete veceru, popijete vince, a ona vam legne u krilo i kaze:
"Malo sam pripita, bas mi je divno ovako.Zelim zaspati u tvom narucju, ljubi mi teme i mrsi mi kosu."A tebi kita kida slic, gace su ti u komadima a ruke drhte.Sta onda reci?
 
Djesi Djenis I:
Kako se ne seksati kad ti se jezivo mrci i samo o tome razmisljas?Ne vidite se 20 dana pa dodjete svezi, oprani i poludignuti, pojedete veceru, popijete vince, a ona vam legne u krilo i kaze:
"Malo sam pripita, bas mi je divno ovako.Zelim zaspati u tvom narucju, ljubi mi teme i mrsi mi kosu."A tebi kita kida slic, gace su ti u komadima a ruke drhte.Sta onda reci?

:shock: Uhvatis je za kosu i nabijes joj kitu u usta... :twisted:
 
Djesi Djenis I:
Kako se ne seksati kad ti se jezivo mrci i samo o tome razmisljas?Ne vidite se 20 dana pa dodjete svezi, oprani i poludignuti, pojedete veceru, popijete vince, a ona vam legne u krilo i kaze:
"Malo sam pripita, bas mi je divno ovako.Zelim zaspati u tvom narucju, ljubi mi teme i mrsi mi kosu."A tebi kita kida slic, gace su ti u komadima a ruke drhte.Sta onda reci?
...Djecak to shvati i pati
sve ce od sebe dati
samo da privuce cure.
Na to ga tjera kure.
(Lude zbog zenske golotinje
dvoglave muske zivotinje)
A curice to znaju.
nece tek tako da daju.
E,nema penetracije
bez dobre animacije...
 

Back
Top