Zene i muskarci najbolji prijatelji?

Evo, recimo, danas bih kad se vratim s posla odma skuvala italijanski spageti sa domacim sosom od neprskanog paradajza, paprike, suvog mesa i pet vrste pecuraka. Pa dok gospodin suprug spava posle rucka, ja bi poprala svo posudje i napravila pitu savijacu, kad se gospodin suprug digne, mislim, iz postelje, pita se 'ladi na otvoren prozor ko u crtanom filmu.
A sutradan bi spremila pasulj sa drobljenim orasima i brazilskim bademima.
1. Nema nigde sarme. (? :confused:)
2. Pasulj se pravi isključivo od pola kile suvog vrata i kobasica, kakvi bre transatlantski bademi
 
Mislim da nije moguće da budu NAJBOLJI prijatelji... ma šta značilo to "najbolji", već sam izneo ovde svoj stav o tom terminu... jednostavno, izmedju dečka i devojke, muškarca i žene koji provode toliko vremena zajedno, ne mogu postojati samo prijateljska osećanja, to je nemoguće... osim u nekim ekstremnim situacijama, ali to je za ovu temu manje bitno.
 
Komentare iznad nisam citala.. tako da sasvim novo pricam..nevezano za prethodnu diskusiju, vec samo za temu vezano.. ja imam druga najboljeg, druzimo se jos od jaslica.. i NIKAD ali NIKAD nisam ja pomislila na njega kao decka niti on na mene kao devojku...nase prijateljstvo je jako, sigurna sam u to.. pomazemo jedan drugome u svemu.. osim toga sto mozemo da provedemo sate na "globalnoj mrezi" i da se dopisujemo, i idemo napolje skejt da vozimo il da crtamo grafite, isto tako mozemo i da pricamo o najintimnijim temama.. tako da ja sam sigurna da takva prijateljstva postoje..:)
 
Komentare iznad nisam citala.. tako da sasvim novo pricam..nevezano za prethodnu diskusiju, vec samo za temu vezano.. ja imam druga najboljeg, druzimo se jos od jaslica.. i NIKAD ali NIKAD nisam ja pomislila na njega kao decka niti on na mene kao devojku...nase prijateljstvo je jako, sigurna sam u to.. pomazemo jedan drugome u svemu.. osim toga sto mozemo da provedemo sate na "globalnoj mrezi" i da se dopisujemo, i idemo napolje skejt da vozimo il da crtamo grafite, isto tako mozemo i da pricamo o najintimnijim temama.. tako da ja sam sigurna da takva prijateljstva postoje..:)

Otkud ti znaš da on nikad na tebe nije pomislio na taj način?

Ma to je neko gej drugarstvo, nema tu varnica
 
Moguce je naravno... Samo sto su skroz razlicita musko-zenska prijateljstva i zensko-zenska... Najbolji drugovi se uglavnom sticu u detinjstvu, tako da tu nema nekih preteranih emotivnih momenata... Kao sa bratom... Znaci, nikada se ne cmacete i ne vatate, ali opet funkcionisete, zezate se i pomazete se... (al sam objasnila :roll::lol:) Mnogo su iskrenija i nema onih pateticnih sranja wtp, <3, ljubawi i ostalih gadosti... Dakle, moj konacan odgovor, postoje ofc :)
 
ma ja ne znam gde živite al u mom širokom okruženju (da ne bude da pričam samo o svom usamljenom iskustvu) mž drugarstva su redovna i ravnopravna... sad ako padne, kao što padne, tu neki drugarski se, to ne menja strukturu tog odnosa... ima i onih koji su skroz str8 doduše
i iskreno, meni se sere od tih muškaraca koji su stal o u muškom društvu s volovima svoje vrste i sad su kao neke bajice, mm drugarstva uglavnom su težak smor i pičkopaćeništvo
 
Ja vjerujem u mushko zenska prijateljstva. ;)
I momak i ja imamo najboljeg druga suprotnog pola i stvarno nikad nije bilo nekih iskri sa suprotne strane. :)
Mislim da je to kljuchno, da imas cisto drugarski odnos. Cim krene sa nekim vishe-od-prijateljstva-emocijama, prijateljstvo je gotovo.

I laz je da svi muskarci sve zene posmatraju kao "zene" i obnuto.
 
Otkud ti znaš da on nikad na tebe nije pomislio na taj način?

Ma to je neko gej drugarstvo, nema tu varnica

kao prvo znamo se jos od jaslica, i logicno da nema varnica, kao sestru me gleda i ja njega kao brata bukvalno..verovatno nikad nisi imala ta Mž prijateljstva, pa ne znas.. doduse jednom se jesam izjebala, al ono od tad biram prijatelje..a za ovog sam sigurna da je sasvim ok..:mrgreen:
 
GENIJALNO! vi mislite da muskarac i zena ne mogu da budu prijatelji nego da se odmah bace jedno na drugo? pa mislim dosta mi je toga! valjda na ovom svetu ljudi imaju i potrebu da im neko bude npr. podrska, a ne samo potrebu za sexom! imam nekoliko drugarica s kojima imam takav odnos da ni jedan drug ne moze tako da me razume kao one. gluposti!
 
a ne znam,ja imam stvarno najboljeg druga,uek je tu za mene,i ja za njega.....niko nikad nikog nije pokusao da smuva,ali oni koji nas ne poznaju,pomisle da smo u vezi,jer se stalno grlimo,brani me pred drugima..... :D

Heh,moje iskustvo...bio sam takav prema jednoj maloj,ono,vr' sam je zgotivio :D A onda sam joj upoznao bivseg decka,s kojim sam postao dobar drug,od njega cuo da se ona lozi na mene,poverovao,nalozio se na nju...i tu ide spanska serija :) Priznala mi je da joj se svidjam,ali nije zelela da bude sa mnom u vezi...presli smo preko toga i ostali bismo drugovi,verovatno,da nisam skontao sta mi je sve precutala i sta je u sustini lagala :) Danas dolazi iz grada u 3 i 15 i zakljucicemo ceo taj odnos...verovatno se vise necemo cuti.
Zakljucak: pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene moze da postoji ili ako su oboje u nemogucnosti da se muvaju (a.k.a. u razlicitim brakovima xD) ili prijatelji od malih nogu,poput brata i sestre.Znam samo da,posle ovog iskustva,nikada vise necu moci da imam najbolju drugaricu :D
 

Back
Top