SRBI MORAJU VRATITI DUG HRVATSKOJ!!

U 20.stoljecu Hrvatska je Srbe zaduzila genocidom!
Mislite li da Srbi taj dug moraju da vrate??

Бог ће њима најбоље вратити.

Оставимо освету Богу, Он ће их најбоље удесити.

Лепо каже свети владика Николај, уколико победиш све спољашње непријатеље, а не победиш оног главног, СЕБЕ САМОГ, пиров је то рат и победа.

Главни непријатељ чучи у нама самима (грехови и страсти).
 
U 20.stoljecu Hrvatska je Srbe zaduzila genocidom!
Mislite li da Srbi taj dug moraju da vrate??

Ne tako, ne genocidom, to je van pameti, nismo mi Hrvati.

Trebamo graditi Srbiju i Republiku Srpsku, raditi na nasem jedinstvu, jacati nase dve drzave u svakom smislu, bolje za nas a i Hrvatima nema nista gore od toga, njihova vecita zavist i mrznja im ionako zivot cini nepodnosljivim.

Gradimo i cuvajmo nase dve drzave, a od Hrvata drzati distancu.
 
Mi od rvata nikad necemo imati mira, oni se nece smiriti dok nas definitivno ne istrebe................e sta raditi,..................naravno necemo ih genocidisati kao oni nas, sve i da bi hteli da ih nema, mi to jednoostavno ne mozemo jer nismo oni.....................jedino resenje je kad Srbi vrate svoje porobljene teritorije, odvojiti se od njih nekim " srpskim zidom" i prekinuti s njima sve kontakte i svaku saradnju....................to nam je jedini spas
 
U 20.stoljecu Hrvatska je Srbe zaduzila genocidom!
Mislite li da Srbi taj dug moraju da vrate??

Наравно! Свака част, али не треба то да стављаш у форми питања већ у форми констатације. И много би времена требало да прође како би им вратили.
А чиме да вратимо, када нас је сатана Тадић разоружао, и када је власт понизила официре и генерале, који су часно извршавали обавезу пре народу и држави.
Са Хрватима можемо само да разговарамо уз помоћ средстава типа Огањ, Оркан, хаубицама 152 мм, 155мм, 172мм, тенковима, и ракетама Скад (ако и то издајнички режим није уништио)! :super:
 
Ne tako, ne genocidom, to je van pameti, nismo mi Hrvati.

Trebamo graditi Srbiju i Republiku Srpsku, raditi na nasem jedinstvu, jacati nase dve drzave u svakom smislu, bolje za nas a i Hrvatima nema nista gore od toga, njihova vecita zavist i mrznja im ionako zivot cini nepodnosljivim.

Gradimo i cuvajmo nase dve drzave, a od Hrvata drzati distancu.

Hebote, isti si ko taj sa avatara,nije ni trepno a RSK je proda!!:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva:
A sta jel ti djenerale, na silu srpski, ne znas da je genocid u Krajini zaduzen???
 
Mi od rvata nikad necemo imati mira, oni se nece smiriti dok nas definitivno ne istrebe................e sta raditi,..................naravno necemo ih genocidisati kao oni nas, sve i da bi hteli da ih nema, mi to jednoostavno ne mozemo jer nismo oni.....................jedino resenje je kad Srbi vrate svoje porobljene teritorije, odvojiti se od njih nekim " srpskim zidom" i prekinuti s njima sve kontakte i svaku saradnju....................to nam je jedini spas


Ne brini, ti si u prijateljskoj Nemackoj bezbedna.:per:
 

Back
Top