muške suze...........

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
postoji neka generalizacija po sistemu

nisam plako majke mi, suze muški ne vole, stisnu zube i prebole

pa me zanima dali je to stvarno tako... zar stvrano nema ništa što vas može povrediti toliko da zaplačete... ja lično ne smatram da je muškarac koji plače šonja... čak što više poštujem ga jer je imao hrabrost da pokaže svoja osečanja....

dakle dečki... dali plačete???

cure, šta vama znače muške suze???
 
Ja sam 2 puta plakala, jer sam videla isto toliko puta videla moje decke kako placu. To mi je stvarno bilo onako dirljivo, jer su bile maksimalno iskrene. Ne smeta mi ako muskarac place. Ne sme da place vise od mene, naravno. Mislim da majke i ocevi preteruju kada azu malim decacima da ne placu jer su kao devojcice ili muskarci to ne rade... To psihicki veoma utice na decu kada su mala, a odrazava se na kasnije pokazivanje emocija. Mislim da i decake i devojcice treba nauciti da se suzama nista ne postize, ali da kao pokazivanje emocija to nije strasno.
 
Boys don't cry, zar ne? Sto da ne, mislim, meni se desilo nekoliko puta-i svaki put je bilo...isceljujuce, ako shvatate sta zelim da kazem. Jednostavno, plakanje je jedan od vidova iskazivanja emocija i nije nesto cega se treba stideti.
/me je rekao :)
 
smrc, smrc, smrc, ja sad placem jer mi temu zatvoriste,,,naravno mala sala zbog toaga sigurno nebih plakoa a ovako da placem sta je u tome lose cak je dobro za zdravlje na taj nacin isterujes onaj naboj u sebi koji bi stiskanjem zuba presao na neki organ nedaj boze kao npr. cir na zelucu itd. Nekad ne mogu da se suzdrzim i naravno placem pred svojom devojkom ali samo pred njom jer je volim i znam da ona to shvata kao neko moje olaksanje....a posle toga kakv seks padne nemozete ni da zamislite.....ZATO MUSKARCI PLACITE PA ONDA NA TUCANJE, provereno, seks je posle toga stvarno zestok...
 
Mnogo volim da placem, mada mi nije dugo polazilo za rukom, a hteo sam, majke mi. Znas ono kad si mali pa te uce da samo devojcice placu, a ti dete pa sve shvatas onako kako ti se kaze i ondase to toliko ureze u podsvest da prosto ne mozes drugacije...trebalo mi je godinu dana truda da bih zaplakao...volim...zdravo je...kad potiskujes emocije, jednog dana se probudis u bolnici i kazu ti da ti je zviznula cuka, ili da te je posetio slog...
Ima jedno dve nedelje, cpky me rasplakao bas ovde...ne znam sta bese tema...al bilo je totalno iskreno i to me trefilo...placite ljudi...nema veze sto ste decaci...super je...
 
Nije me blam da pokazem osecanja,ali jako tesko zaplacem.Ako mi se stvori problem,gledam da ga resim i da ga prihvatim,i da pokusam da se suocim sa njim.Ako mi je zaista tesko,tj,ako se osecam usamljen zavucem se u sobu,i sednem da razmisljam,i pokusavam da se uz muziku opustim.Uglavnom gledam da ne pokazem pred ljudima sta se desava sa mnom,ali iskrenim prijateljima umem da se obratim za pomoc.Mozda ce malo delovati smesno,ali poslednji put kada sam zaplako jeste kada sam se potukao.Ajde da sam ja bio tucen,nego sam ja momka prebio,ali plakao sam od besa.Razgnevio me je,i ta situacija je bila smesna,ja njega tucem i placem.Ljudi oko su se smejali.A ko i ne bi?Jednostavno,mozda jednostvno u nama zivi uverenje pa bas da smo slabi,ako pokazemo emocije,mada mislim da nije tako.
 
Shta meni znace muske suze? Pa mnogo toga, narocito shto je muskarcima u principu teze da zaplacu pred nekim (ne zbog fiziologije, vec zbog onog glupog uvrezenog shvatanja da musko ne place). To znaci da sam stekla njegovo poverenje, da se otvorio.. Samo luda cura ne bi cenila tako neshto.
Naravno, postoje i 'proracunate' suze, isforsirane...s ciljem da se ostvari neshto... no to vec ne spada u ovu temu...
 
dok sam bio s jednom zlom :evil: malo-malo pa sam plak'o, danas znam da su to bile suze samosazaljenja, najgore je bilo to sto ju je to zadrzavalo u vezi sve duze i duze & produzavalo agoniju do u beskraj, mislila je da zbog nje placem
 
black-devil:
mada ja suzama ne verujem, ni zenskm a kamoli muskim, ja mogu da zaplacem kad oces:))
Znaci li to da si i ti placljivac? :evil: :D :D
Licno, plakao sam samo zbog moje bivse. Tom prilikom umalo da se pobijem sa caletom pa bi mu dolazao da nisam pi..a iako sam plakao.
Iskreno nervira me taj stereotip muskarca koji nikad nije plakao. Meni je posle tog plakanja bilo lakse. :)
 
"pustih suzu,musku,najtezu" kaze u jednoj pesmi- u pitanju je najiskreniji emotivni izraz koji m. moze da pokaze-bez obzira sta je u pitanju-ne moraju biti samo ljubavni jadi-zene zaplacu mlogo lakse,cesce,brzo ih prodje i to nekad i zbog gluposti (izvinjavam se)
 
ma bila sam u vezi 1,5 godine sa tipom koji je balio i slinio, i kad nije mogao da izadje na kraj sa mnom, hteo da mi da svoju voljenu mamicu na telefon...
jel znate kako sam ga ubedila da to ne uradi? rekla sam mu da cu mu tako zestoko ispsovati kevu da ce posle biti belaja...

mislim, nemam nista protiv da lik pusti suzu ili dve, ali da mi pokrene vodopade jer ocu da raskinem sa njim,... nisam ja tako surova, reagujem SAMO kad me napadnu... volela sam tog tipa, ali je bio los prema meni... :cry:
 
Hmmmmmmm......nikad nisam plakao, niti cu!!!! Sta govorim suzama? Da je volim, postoje reci! Da ne mogu bez nje? Znam ja da ne mogu bez nje, ne mora cela carsija da zna! Da me boli npr. rastanak? Samo ja znam koliko boli, ali ce da ostane na tome! Nisu mi jasna ta razmisljanja "stereotipni balkanac - ne place", zasto je neko stereotipan ako ne place? Mozda je samo snaznijeg karaktera! Razmislite! :idea:
 
postoji nachin na koji mushkarac moze da pokaze bol,tugu,gorchinu,iskrenost...suze...mushkarci ne plachu,i kraj...bez izuzetaka...i ne znam kako to moze da se oseti zena koja dozivi da mushkarac pred njom plache..zadovoljno zbog iskrenosti?...hahahahaa...budimo realni...dozivela sam to i nije mi ni malo bilo drago..nisam surova,samo razmishljam kao zena,a ne kao socijalni radnik.znachi pricham o mushko-zenskom odnosu.
 

Back
Top