Problemi sa varenjem

Nepoznata9

Početnik
Poruka
1
Izvinite ako je ova tema vec bila,ali treba mi pomoc nekoga sa iskustvom...u zadnjih nekoliko dana,mozda ima i vise,osecam kao da imam problema sa varenjem..pre neko vece me je probudila gorusica i bilo je odvratno...nisam mogla da zaspim...napokon kad sam uspela nakon nekih 2h spavala sam ok,ali sutradan kad sam se probudila imala sam meksu stolicu,i kasnije me je skoro ceo dan bole zeludac...sestra mi kaze da imam problema sa varenjem,ali ja se bas u to ne razumem pa mi treba vas savet??? Pocela sam da pijem kiselu vodu(gaziranu vodu) i bude mi bolje....da li vi znate za jos nesto?? mozda neke lekove da mi pomognu??
 
Nepoznata9, napisala si suvise malo informacija da bi se mogao izvesti zakljucak, to cak ni lekar ne bi mogao, nego bi ti barem za pocetak postavio brdo podpitanja. Mozda si jednostavno pokvarila stomak. U svakom slucaju obrati paznju sta i koliko jedes i kako se osecas posle odre]ene hrane. Ako je gorusica, isbaci kafu, cigare, sve slatkise, kiselo, slano, masno, i proci ce te. Jedi za pocetak cuvane jabuke, ili, kuvani krompir, kuvano meso ili pirinac
 
Lepo kaze cunja ko zna sta si pojela valjda znas ako ti se to nije ranije desavalo..oce to ako jedes duze jedno te isto pa stigne a ne prija ti..seti se sta si jela pa to izbaci..bareno sve redom i polako jedi..nemoj odma u krevet posle jela
 
Sve sto je tekla cunja...
a kad dobijes te simptome probaj...
soda bikarbona ili jedna jabuka, jabukovo sirce sa medom (ali ne bistro sirce), probioticki jogurti bar 3 sedmice do efekta...
e sad, neki se zaklinju u jedno da pljuju ostale metode... ti ces morati da vidis sta ti pomaze. Meni recimo nekad sirce deluje posle minute, a nekad me uzasno zaboli stomak od njega ...
Ono sto sigurno pomaze je smanjenje nervoze i podizanje gornjih nogu kreveta za bar 15 cm, narocito ako imas problema kod spavanja (moguce da imas reflux egzofalitis... tako nekako se pise)
 
Kupi knjigu ,,Živeti bez bolesti" od Ernsta Gintera, nije neka investicija( ispod 1000 din i to prilčno) i lako se čita. Možda ti ovi simptomi koje navodiš nisu baš bog zna šta, ali bolje da smatraš da se radi o početku propadanja nekih funkceja organizma što se kasnije javlja kao hronična faza i vuče godinama, pa eskalira u druge bolesti i na kraju ceš postati zavisna od tzv lekova i provesti život po bolnicama i ,,domovima zdravlja". Moja i iskustva nekolicine drugih su izvrsna(dijabetes, čir, kamen u žuči,malokrvnost, artritis, probavni problemi , paradenoza, karijes, gustina koštanog tkiva itd). Doslovno rečeno:,, Potpisujem za sve što je rečeno u knjizi".
 
Poslednja izmena:
Sve sto je tekla cunja...
a kad dobijes te simptome probaj...
soda bikarbona ili jedna jabuka, jabukovo sirce sa medom (ali ne bistro sirce), probioticki jogurti bar 3 sedmice do efekta...
e sad, neki se zaklinju u jedno da pljuju ostale metode... ti ces morati da vidis sta ti pomaze. Meni recimo nekad sirce deluje posle minute, a nekad me uzasno zaboli stomak od njega ...
Ono sto sigurno pomaze je smanjenje nervoze i podizanje gornjih nogu kreveta za bar 15 cm, narocito ako imas problema kod spavanja (moguce da imas reflux egzofalitis... tako nekako se pise)

Soda bikarbona a bogami i sirce moze zezne zeludac kao sto i sam vidis..zvaka moze da pomogne..bareno..kuvano..bez soli i aditiva..bez masnoce
 
...Pain Away acupuncture pen...potraži na netu i pročitaj...meni je pomoglo za nervozu i stres,a mislim da se koristi i za digestivne probleme i slično...

Ok mislim da je to to.. :)
Dali ste odgovor na nekoliko tema i to je bas lepo od vas,hvala vam... :)
Ovaj post necu svrstati u reklamu proizvoda,tretiracu ga kao da ste nekome dali savet ali ukoliko se nastavi spominjanje istog bicu prinudjena da intervenisem.

Pozz. Bela76
 

Back
Top