zlostavljanje

da vama lajt nesto kaze njoj je potpuno nemoguce da prihvati da muskarci mogu biti zlostavljani..mislim od strane zena..al fakat onaj lik iz cupriju tvrdi da mu se redovno javljaju :)
ono sto meni potpuno nije jasno..jeste..kako bre covek sirovina dva sa dva moze toliko da se plasi sopstvene zene..mislim sta ona njemu moze..fizicki nista...mada ljudi tvrde drugacije...eto keva mi se kune da je gledala kako lik bezi po komsiluku a zena ga juri da ga bije :hahaha:
ali mislim..sta moze..da vice na njega..uuu hebote..da mu konfiskuje novcana sredstava..i sta onda...
mislim ljudi kako?
i jos jedno pitanje ukoliko se odvaze drage koleginice forumasice, koje takoreci drze muskarca pod stiklom, molila bi ih da mi otkriju tajne zanata :lol: mislim kako ih bre zastrasuju :lol:

žrtve zlostavljanja se po difoltu nekim čudom zaista plaše zlostavljača bez obzira na fizičku snagu, nešto im klikne u glavi i onda se vrte u tom začaranom krugu dok ne puknu.
 
da vama lajt nesto kaze njoj je potpuno nemoguce da prihvati da muskarci mogu biti zlostavljani..mislim od strane zena..al fakat onaj lik iz cupriju tvrdi da mu se redovno javljaju :)
ono sto meni potpuno nije jasno..jeste..kako bre covek sirovina dva sa dva moze toliko da se plasi sopstvene zene..mislim sta ona njemu moze..fizicki nista...mada ljudi tvrde drugacije...eto keva mi se kune da je gledala kako lik bezi po komsiluku a zena ga juri da ga bije :hahaha:

prije nekoliko godina je srednjoskolka silovala decka u kojeg je bila zaljubljena
da je situacija bila obrnuta, digla bi se citava hajka na momka, a ovako, on je ismijan a ona, pa nista, ne znam da li su preduzete ikakve mjere protiv nje

zasto bi bilo nevjerovatno da ga zena maltretira?
meni je sasvim izvjesno da ce doci do maltretiranja ukoliko je to par ovog tipa:
dominantna zena koja je navikla da bude sve po njenom, malo neuroticna
i muskarac koji je naucio da ga svako jutro saceka sitno nasjeckana prsuta i topao hljeb, koje mamica spremi svom zlatu
prvih mjeseci se zlato koprca, trazi da zenica zauzme maminu ulogu, a zenica zeli da zlato bude cvrste ruke kao njen tajo... i pocinje oblikovanje

fizicko zlostavljanje jeste malo neocekivano, i komicno, ali nije ga nemoguce zamisliti.
bjezala bi i ti da te neko juri i prijeti nozem ili oklagijom...
 
JA bih da prijavim silovanje od sinoć na fotografijama
Samo sam iskazao prirodnu najprirodniju mušku želju a onda je došla jedna pa počela da mi drži sveću
Druga je posmatrala prizor dok se nije napalila dovoljno
A treća je uletela onako bez pardona...

Imajte milosti nemam više ja 20 i nešto... zasitio sam se... donekle...
 
aman ljudi kako..kaaakooo..
konkretni primeri..sta mu kaze..sta uradi

Pazi kad mogu da ti dam takva resenja da se smrznes:lol:
Da ti samo opisem primere iz dva para sa kojima se druzim,nekog bi jadnika unistila dozivotno.Znaci,dve zene su takve taktike razradile,da ne postoji bas ni jedna stvar vise koja se mogla uraditi.Ribe mogu knjigu da napisu:lol:Mislim da bar jedan od tih mojih prijatelja piski sedeci:hahaha:
Ali necu,hebote,na muskoj sam strani,snadjite se same:manikir:
 
Pazi kad mogu da ti dam takva resenja da se smrznes:lol:
Da ti samo opisem primere iz dva para sa kojima se druzim,nekog bi jadnika unistila dozivotno.Znaci,dve zene su takve taktike razradile,da ne postoji bas ni jedna stvar vise koja se mogla uraditi.Ribe mogu knjigu da napisu:lol:Mislim da bar jedan od tih mojih prijatelja piski sedeci:hahaha:
Ali necu,hebote,na muskoj sam strani,snadjite se same:manikir:

Jednu stvar si samo zaboravio nisu svi muskarci ****** tako da ne pale kod svakog te taktike slobodno mozes da ih zadrzis za sebe :kafa:
 
Jednu stvar si samo zaboravio nisu svi muskarci ****** tako da ne pale kod svakog te taktike slobodno mozes da ih zadrzis za sebe :kafa:
Tebi se nisam ni obracao,tako da slobodno mozes da pijuckas tu kaficu na nekom drugom mestu:manikir:

E, zaista nije fora da se sprdate na račun nas malo drugačijih. Eli treba da ja sad zezam vas što zapišavate pločice u WC-u?
Ja ponekad zapisam kolic:cool:
 
Poslednja izmena:
da vama lajt nesto kaze njoj je potpuno nemoguce da prihvati da muskarci mogu biti zlostavljani..mislim od strane zena..al fakat onaj lik iz cupriju tvrdi da mu se redovno javljaju :)
ono sto meni potpuno nije jasno..jeste..kako bre covek sirovina dva sa dva moze toliko da se plasi sopstvene zene..mislim sta ona njemu moze..fizicki nista...mada ljudi tvrde drugacije...eto keva mi se kune da je gledala kako lik bezi po komsiluku a zena ga juri da ga bije :hahaha:
ali mislim..sta moze..da vice na njega..uuu hebote..da mu konfiskuje novcana sredstava..i sta onda...
mislim ljudi kako?
i jos jedno pitanje ukoliko se odvaze drage koleginice forumasice, koje takoreci drze muskarca pod stiklom, molila bi ih da mi otkriju tajne zanata :lol: mislim kako ih bre zastrasuju :lol:

Могуће је! Посебно ако прихватимо ову ново успостављену терминологију "психичко злостављање". Што се физичког тиче то ми је ставрно мало вероватно, мада кажу људи, да има и тога!
 
da vama lajt nesto kaze njoj je potpuno nemoguce da prihvati da muskarci mogu biti zlostavljani..mislim od strane zena..al fakat onaj lik iz cupriju tvrdi da mu se redovno javljaju :)
ono sto meni potpuno nije jasno..jeste..kako bre covek sirovina dva sa dva moze toliko da se plasi sopstvene zene..mislim sta ona njemu moze..fizicki nista...mada ljudi tvrde drugacije...eto keva mi se kune da je gledala kako lik bezi po komsiluku a zena ga juri da ga bije :hahaha:
ali mislim..sta moze..da vice na njega..uuu hebote..da mu konfiskuje novcana sredstava..i sta onda...
mislim ljudi kako?
i jos jedno pitanje ukoliko se odvaze drage koleginice forumasice, koje takoreci drze muskarca pod stiklom, molila bi ih da mi otkriju tajne zanata :lol: mislim kako ih bre zastrasuju :lol:

Kaze mu,karat cu te do besvjesti :D
Moras bjezis,missim valja zivu glavu cuvat :(
 
samo se vi sprdajte moj drug je dzokej ima 47kg i 153cm (iz miloste Princ) a njegova gdja je visestruka prvakinja Balkana u bacanju kladiva tj u merama 178cm i cca 100kg (naravno da krije kilazu) njih je spojio sport ali i jedan oblik S/M-a
kada pocne da se zali sta mu gdja radi srce mi se cepa :sad2: majkemi
jes boles ali nije bas za sprdnju

:pivce:
 
da vama lajt nesto kaze njoj je potpuno nemoguce da prihvati da muskarci mogu biti zlostavljani..mislim od strane zena..al fakat onaj lik iz cupriju tvrdi da mu se redovno javljaju :)
ono sto meni potpuno nije jasno..jeste..kako bre covek sirovina dva sa dva moze toliko da se plasi sopstvene zene..mislim sta ona njemu moze..fizicki nista...mada ljudi tvrde drugacije...eto keva mi se kune da je gledala kako lik bezi po komsiluku a zena ga juri da ga bije :hahaha:
ali mislim..sta moze..da vice na njega..uuu hebote..da mu konfiskuje novcana sredstava..i sta onda...
mislim ljudi kako?
i jos jedno pitanje ukoliko se odvaze drage koleginice forumasice, koje takoreci drze muskarca pod stiklom, molila bi ih da mi otkriju tajne zanata :lol: mislim kako ih bre zastrasuju :lol:

Bitno je ko ima moc a ne ko ima vece misice...psihicko ponizavanje i zlostavljanje moze da ostavlja gore posledice po coveka od fizickog..tako da mi nije za sprdnju tema uopste
 
samo se vi sprdajte moj drug je dzokej ima 47kg i 153cm (iz miloste Princ) a njegova gdja je visestruka prvakinja Balkana u bacanju kladiva tj u merama 178cm i cca 100kg (naravno da krije kilazu) njih je spojio sport ali i jedan oblik S/M-a
kada pocne da se zali sta mu gdja radi srce mi se cepa :sad2: majkemi
jes boles ali nije bas za sprdnju

:pivce:

Joooooj, Krompirko :rotf::rotf: vec sam stvorila sliku u glavi, mukica :sad2:..
p.s. Umalo se nisam udavila keksom, bleso :rotf:
 

Back
Top