Duzina, debljina, tehnika...

Zene biraju

  • Duzina

  • Debljina

  • Oba (duzina i debljina)

  • Tehnika


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Dakle, drage zene (mozda je tema vec bila, oprostite ako sam je duplirao) sta je kod vas najbitnije? Bas sam se raspravljao sa drugom oko grudi, on je govorio samo da budu sto vece, dok je meni licno lepse kada su lepo oblikovane i zategnute... Dzaba velika ako je mlohava :mrgreen: Da se vratimo na temu. Anketa je anonimna tako da ovde mozete da iznesete svoje misljenje, ko hoce moze i da napise razlog.

Pa da vas cujem zene... ;) :cool:
 
Dakle, drage zene (mozda je tema vec bila, oprostite ako sam je duplirao) sta je kod vas najbitnije? Bas sam se raspravljao sa drugom oko grudi, on je govorio samo da budu sto vece, dok je meni licno lepse kada su lepo oblikovane i zategnute... Dzaba velika ako je mlohava :mrgreen: Da se vratimo na temu. Anketa je anonimna tako da ovde mozete da iznesete svoje misljenje, ko hoce moze i da napise razlog.

Pa da vas cujem zene... ;) :cool:

matori najbitnije je ne tvrdoca penisa, vec tvrdoca iznutra. A sto se tice ove vecite debate, najbolji je prosek, jer da je najbolji veliki imali bi svi evolutivno vece zar ne? Prosek najbolje zadovoljava najveci broj devojaka.
PS: oops sad sam video tek da je ovo postovano na zene sorry xD
 
U anketi je trebalo da stavis i 'celokupan utisak', i time ne mislim na performans u krevetu, nego na celog muskarca. Ja kad sa tu.cam, tu.cam se ipak sa celim covekom (a uopste ne moram da ga volim) a ne sa polnim organom, koji je promenljiva kategorija: neko moze recima ili gestom da te napali do te mere da je ostatak samo formalnost :)
 
U anketi je trebalo da stavis i 'celokupan utisak', i time ne mislim na performans u krevetu, nego na celog muskarca. Ja kad sa tu.cam, tu.cam se ipak sa celim covekom (a uopste ne moram da ga volim) a ne sa polnim organom, koji je promenljiva kategorija: neko moze recima ili gestom da te napali do te mere da je ostatak samo formalnost :)

umjetnicki dojam:lol:
 
U anketi je trebalo da stavis i 'celokupan utisak', i time ne mislim na performans u krevetu, nego na celog muskarca. Ja kad sa tu.cam, tu.cam se ipak sa celim covekom (a uopste ne moram da ga volim) a ne sa polnim organom, koji je promenljiva kategorija: neko moze recima ili gestom da te napali do te mere da je ostatak samo formalnost :)

Takođe, stoga bitan je čovek, a ne "alatka" ili tehnika.
Mora da me "oseti" i da ume da mi udovolji ...
 
matori najbitnije je ne tvrdoca penisa, vec tvrdoca iznutra. A sto se tice ove vecite debate, najbolji je prosek, jer da je najbolji veliki imali bi svi evolutivno vece zar ne? Prosek najbolje zadovoljava najveci broj devojaka.
PS: oops sad sam video tek da je ovo postovano na zene sorry xD

Ala je mali iskusan!:zper:

Inače, glasam za poslednje dve solucije.:rumenko: I naravno, emocija.
 
dzaba i duzina i tvrdoca, ako je nosilac taraba:lol:
muskarac je vise od penisa, kao sto je sex vise od fizike.
imala sam mnogo dobar sex sa vrlo razlicitim muskarcima. tako da..sto bi rekla dzej kej, mozak je najvazniji polni organ:mrgreen:
i srce, mozda malo:)
 
Dakle, drage zene (mozda je tema vec bila, oprostite ako sam je duplirao) sta je kod vas najbitnije? Bas sam se raspravljao sa drugom oko grudi, on je govorio samo da budu sto vece, dok je meni licno lepse kada su lepo oblikovane i zategnute... Dzaba velika ako je mlohava :mrgreen: Da se vratimo na temu. Anketa je anonimna tako da ovde mozete da iznesete svoje misljenje, ko hoce moze i da napise razlog.

Pa da vas cujem zene... ;) :cool:

To je samo ljubav, ljubav, ali ti to ne razumiješ sasvim očito je. Džaba velike, ako su mlohave, ma nemoj... A tvoj će biti besmrtno tvrd i uspravan, i uvijek ćeš jednako moći je...ti. Kakvi frajeri! Imate ili komplekse ili probleme, ili nešto treće, kad o tome raspravljate toliko. Ma, možeš imati i najvećeg i najdebljeg, ali ako ti nije pameti u glavi, šarma, seksipila i privlačnosti, nema tehnike koja će te spasiti :)
 
yebes yebanje bez emotivnog haosa.. tad je najludje i najbolje bez obzira na debljinu, duzinu, dubinu il' sirinu... ma zaboravis i na tehniku.

Zamisli Marlone, ovo mogu tebi da kažem, ljanka opet neće shvati...
Dovedeš je, istuširaš je, ajd kao zajedno da se ne stidi, dok suši kosu ja trknem do sobice, zapalim one mirisne štapiće i nekoliko sveća, spremio ulje pored kreveta, sakrio onu knjigu "Kamo Šjutra"... ona dodje i kaže - puj što smrdi otvori prozor, šta će ti kandele jel neko umro?
 

Back
Top