Да ли је Су-27 породица (Flankers) најлепши авион икада?

Да ли је породица авиона Су-27 најлепши авион икада?

  • Јесте

  • Није


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
160161827.jpg

Гласајте! Уколико сматрате да Су-27 и његови потомци нису најлепши авиони икада направљени(било војни или цивилни), наведите који по вашем мишљењу јесу и поставите слику тог авиона.
 
Ukusi jesu razliciti ali prostim pogledom na siluetu recimo su-27 i f-15 odmas se uocava razlika u estetici u korist su-27

To sto si rekao je kontradiktorno: "Ukusi jesu razliciti, ali je su-27 najlepsi".

Ok je da je tebi razlika u estetici u korist su-27, ali nije svima. Kao sto rekoh, kod mene je su-27 na sjajnom drugom mestu, odmah iza F-15
 
Nije kontradiktorno. Ukusi su razliciti - su-27 je od modernih(aj da kazemo relativno modernih , mozda bolje mlaznih..) lovaca 'najlepsi'.

Tebi je f-15 na prvom mestu prosto zato sto volis americke avione.

Nema potrebe da se oko toga raspravljamo jer u to sam ubedjem.

Ja kada bih bio ljubitelj americkih aviona kao sto nisam svakako ne bih lagao da je lepsi f-15.
 
nemoj me zasmejavati....

Pod jedan, ne volim americke avione, volim samo avione. Ne delim ih na ruske i americke.

Ocigledno da forumu pokusavas da nametnes tvoje misljenje da je Su-27 najlepsi iako, kao sto vidis ima i drugacijih misljenja.

Ponvo kazem, jako je lepo sto je tebi Su-27 najlepsi, ali nije svakome i sto pre prihvatis da se ljudima ne svidjaju iste stvari kao i tebi, to bolje za tebe ;)
 
Poslednja izmena:
O F15 lep avion jer je samo iz SAD to znamo ali nema veze.
Su35 sa Irbis E ga uocava na 90km,ako ne i vise i daleko je najaerodinamicniji avion na svetu koji je nqpravjenj.
SU35Bm=Su37+ resen problem sa Su37.
710 ili 712 nisam siguran,ali misli da je 712 ustvari dvosed SU37,a ozxnaka mu je Su35Bm/UB

@kralj Artur
nemoj tako radar na F22 ima beskonacni domet, Stelt vidi u neotkrivenoj glaksiji.
slezem se sa Kristianom mislim da si malo zamenio realno stvari.
 

Back
Top