a ko sme :pPp od vas da prizna...

Lens:
A `el mogu ja da kazem?
Brojao sam negde do svoje dvadesete godine...onda sam se zabrojao :oops: however, nisam na to gledao tako, zene brojevi itd..
Niko ovde ne poredi jedne druge sa brojevima. Pricamo o cistoj statistici. Zamisli da su te zaustavili sa anketom. Dakle, sa koliko ste zena imali seksualne odnose do sada? Znate radimo ispitivanja za institut Dr Aleksandra Kostica cuvenog sexologa. Molimo budite iskreni zbog tacnosti kasnijih podataka.
:D
 
Princeza:
Lens:
A `el mogu ja da kazem?
Brojao sam negde do svoje dvadesete godine...onda sam se zabrojao :oops: however, nisam na to gledao tako, zene brojevi itd..
Niko ovde ne poredi jedne druge sa brojevima. Pricamo o cistoj statistici. Zamisli da su te zaustavili sa anketom. Dakle, sa koliko ste zena imali seksualne odnose do sada? Znate radimo ispitivanja za institut Dr Aleksandra Kostica cuvenog sexologa. Molimo budite iskreni zbog tacnosti kasnijih podataka.
:D

rekao bih im istinu...nemam pojma :lol:
 
Lens:
Princeza:
Lens:
A `el mogu ja da kazem?
Brojao sam negde do svoje dvadesete godine...onda sam se zabrojao :oops: however, nisam na to gledao tako, zene brojevi itd..
Niko ovde ne poredi jedne druge sa brojevima. Pricamo o cistoj statistici. Zamisli da su te zaustavili sa anketom. Dakle, sa koliko ste zena imali seksualne odnose do sada? Znate radimo ispitivanja za institut Dr Aleksandra Kostica cuvenog sexologa. Molimo budite iskreni zbog tacnosti kasnijih podataka.
:D

rekao bih im istinu...nemam pojma :lol:
Ma daj Lens... Ne mozes nas uvjeriti da cifru ne znas bar okvirno...
 
Zak:
DON:
Hahahahhaha,e ovu temu cu preporuciti jednom prijatelju svom.Nekom dr Jovanu Maricu 8)
----------------------------------------------
I ja cu svom prijatelju Tosevskom takodje preporuciti ne temu nego komplet forum... :)
E nemoj Tosevskog.. Samo je dokazao koliko su muskarci laki za upotrenu knjigom Amonov rog! Morala sam 2x da je procitam jer sam mislila da se covek zeza!
 
E nemoj Tosevskog.. Samo je dokazao koliko su muskarci laki za upotrenu knjigom Amonov rog! Morala sam 2x da je procitam jer sam mislila da se covek zeza![/quote]

Da...kao mi zene mozemo muskarca kontrolisati preko kreveta...nezno mu saputati pred sam sex sta zelimo i dobiti to. Tako nesto...
Sam covek kaze da su muski malo tupavi :lol:
 
Kelis:
Gazdarica:
Eh, ja sad nesto razmisljam o tome zasto se djevojke koje su imale jednog ili dva partnera, toga stide... :?

Ma ja se licno ne stidim ovog jednog... ali zbog iskustva sa njim kazem shoot me!
kakva su bila....pa recimo da bih mogla da odem u opatice iliti vise nikada ne pozelim sex....
:cry:
Auh, nemoj samo da te to lose iskustvo obeshrabri...
Seks zaista zna biti divan, ako je sa pravim partnerom...
 
Zak:
Devojke citajte malo izmedju redova majku mu,nemojte mi samo reci kako je Maric bolji lik od Tosevskog.

Ja smatram da su i jedan i drugi pomalo ludi...
Pa posto slucajno znam kako je Jovo bubica u drustvu svoje zene sve to foliranje me iritira... Ipak Maric ispade manje crazy ....ako izuzmemo cinjenicu da je ozenio svoju studentkinju....mada je to njen minus....
 
Gazdarica:
Kelis:
Gazdarica:
Eh, ja sad nesto razmisljam o tome zasto se djevojke koje su imale jednog ili dva partnera, toga stide... :?

Ma ja se licno ne stidim ovog jednog... ali zbog iskustva sa njim kazem shoot me!
kakva su bila....pa recimo da bih mogla da odem u opatice iliti vise nikada ne pozelim sex....
:cry:
Auh, nemoj samo da te to lose iskustvo obeshrabri...
Seks zaista zna biti divan, ako je sa pravim partnerom...

He he...izgleda da meni "pravi" nije sudjen pa cu ostati rezignirana zbog svega ...
Stvarno sam prestala da zelim sex...
 
Kelis:
Zak:
Devojke citajte malo izmedju redova majku mu,nemojte mi samo reci kako je Maric bolji lik od Tosevskog.

Ja smatram da su i jedan i drugi pomalo ludi...
Pa posto slucajno znam kako je Jovo bubica u drustvu svoje zene sve to foliranje me iritira... Ipak Maric ispade manje crazy ....ako izuzmemo cinjenicu da je ozenio svoju studentkinju....mada je to njen minus....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kelis:
Zak:
Devojke citajte malo izmedju redova majku mu,nemojte mi samo reci kako je Maric bolji lik od Tosevskog.

Ja smatram da su i jedan i drugi pomalo ludi...
Pa posto slucajno znam kako je Jovo bubica u drustvu svoje zene sve to foliranje me iritira... Ipak Maric ispade manje crazy ....ako izuzmemo cinjenicu da je ozenio svoju studentkinju....mada je to njen minus....
---------------------------------------------------
Ozbiljno gde ste sedeli zajedno,zanima me posto na neposredan nacin poznajem par Tosevski?
 
Zak:
Kelis:
Zak:
Devojke citajte malo izmedju redova majku mu,nemojte mi samo reci kako je Maric bolji lik od Tosevskog.

Ja smatram da su i jedan i drugi pomalo ludi...
Pa posto slucajno znam kako je Jovo bubica u drustvu svoje zene sve to foliranje me iritira... Ipak Maric ispade manje crazy ....ako izuzmemo cinjenicu da je ozenio svoju studentkinju....mada je to njen minus....
---------------------------------------------------
Ozbiljno gde ste sedeli zajedno,zanima me posto na neposredan nacin poznajem par Tosevski?

Moj najbolji prijatelj i on stanuju u istom ulazu....
Jos davno ima 2 godine...porodice su im se druzile. Pa Nikola ima sve njegove knjige...dodje komsa da se pohvali i da pokloni...
Pa je bio par puta sa zenom i detetom ...malim...
Nisma bila sokirana njegovim ponasanjem sve dok nisam uzela da procitam njegove knjige...par njih....
I videla koji je on folirant...
 
Zak:
Devojke citajte malo izmedju redova majku mu,nemojte mi samo reci kako je Maric bolji lik od Tosevskog.

Marica nisam citala... Sad bi rekli da sam puna predrasuda, jer cu reci da je to covek koji je ozenio devojku koja je njegova studentkinja i 30 godina mladja plus dobar je drug sa Ruskom Jakic koja sebi svako jutro kaze Lepotice.
Necu da gresim dusu, prvo cu procitati nesto od njegovih knjiga pa cu reci sta mislim o tome. Sto se Tosevskog tice, nema tu sta da se cita izmedju redova. Covek je lepo rekao kako smo mi neprijatelji i sve sto hocemo dobjamo preko kreveta. Amonov rog je uputstvo zenama kako da koriste muskarce, a ne uputstvo muskarcima na sta da obrate i da se cuvaju paznju kog zena. A i citam i u Politici odlomke iz druge knjige Tosevskog... Ubi me kako se zove, ali nema sanse da se setim. Umiram od smeha svaki put. Covek je nadsve ozbiljan, ali ponegde i u pravu. Ako ste vi stvarno takvi kakvim vas on predstavlja onda je glupa ona koja to ne zna da iskoristi.
 
blondi:
Hmmmmmmmmm:
i st sad ostale ste bez texta :wink:
ne več pokušavam da izračunam... hm... imaš navodno 27 god... od toga sexualno aktivnih verovatno jedno 10-12... što znači ako nisi imao ni jednu ozbiljnu vezu koje dužina bi srušila ove statistike... ispada ovako:

da si u proseku spavao sa 3 različite osobe mesečno??? a da si imao i neke emotivne veze koje bi poo statistici u tvojim godinama ukupno trebale da ti oduzmu bar 2-3 god ukupno znači da godišnje izmeniš 50 žena... ili 4 mesečno... znači jedna sedmično... ako svakoj pružiš više od jednog sexa... recimo bar 5-10 puta ispada da se yebeš svaki dan sa drugom osobom... da nisi pogrešio u nekoj nuli na kraju

???????????????????????????????????????????????
veruj mi da nisam pogresio a imao sam i ozbiljne veze,sexualno sam aktivan od 12,5 tada sam prvi put do 15 sam imao 9 devojcica a od 15 razvaljivanje o vernosti necemo lol.
 

Back
Top