Шешељ се враћа у септембру

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
BEOGRAD - Vojislav Šešelj se vraća u septembru u Srbiju, gde ga već čeka mesto u parlamentu!
Zoran Krasić, član pravnog tima lidera radikala, optimističnu izjavu da se njegov šef uskoro vraća u zemlju bazira na najavama sudija Haškog tribunala.

- Po Pravilu 98 bis, ukoliko sudije zaključe da se u dosadašnjem postupku nije ništa dokazalo, izriče se aoslobađajuća presuda. Očekujem da će doneti takvu odluku, a onda će se Šešelj aktivno uključiti u politiku - kaže Krasić i otkriva svoj naum:

- Kada je odlazio u Hag, Šešelj je rekao da ću ja doći na njegovo mesto. Najlogičnije je da mu, kad se vrati u septembru, vratim poslaničko mesto. Ja bih to najviše voleo - priznaje Krasić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/seselja-ceka-mesto-u-skupstini-srbije-45466.php

-----------------------------------------------------------------------

Биће тесна Србија многима ... Сад кад настане бежанија :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Тео си рећи,како ће се Они снаћи?:mrgreen:

То сам и ја хтео да приметим да је хтео да напише ... Јер не знам заиста шта ће Тома Лопата, Аца Пусилипс, Чеда Дрога и остали, а вероватно ни самим десовцима неће бити свеједно :hahaha::hahaha:
 
BEOGRAD - Vojislav Šešelj se vraća u septembru u Srbiju, gde ga već čeka mesto u parlamentu!
Zoran Krasić, član pravnog tima lidera radikala, optimističnu izjavu da se njegov šef uskoro vraća u zemlju bazira na najavama sudija Haškog tribunala.

- Po Pravilu 98 bis, ukoliko sudije zaključe da se u dosadašnjem postupku nije ništa dokazalo, izriče se aoslobađajuća presuda. Očekujem da će doneti takvu odluku, a onda će se Šešelj aktivno uključiti u politiku - kaže Krasić i otkriva svoj naum:

- Kada je odlazio u Hag, Šešelj je rekao da ću ja doći na njegovo mesto. Najlogičnije je da mu, kad se vrati u septembru, vratim poslaničko mesto. Ja bih to najviše voleo - priznaje Krasić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/seselja-ceka-mesto-u-skupstini-srbije-45466.php

-----------------------------------------------------------------------

Биће тесна Србија многима ... Сад кад настане бежанија :hahaha::hahaha::hahaha:

Boli ga patka, boravio u Evropi džabe, koliko, 7-8 godina? Besplatna hrana, smeštaj, teretana, biblioteka, kuckao po netu pod nickom Krstan Kovjenić i sad će u penziju.
 
Било би то врло занимљиво, вратила би се некадашња прва лига политичара у Србији, а Тома би могао дефинитивно да спакује пртљаг са све футошким купусом и пређе и званично у ДС.
Смислиће већ кадије неки процесни разлог за продужени боравак у Хагу..
 
Било би то врло занимљиво, вратила би се некадашња прва лига политичара у Србији, а Тома би могао дефинитивно да спакује пртљаг са све футошким купусом и пређе и званично у ДС.
Смислиће већ кадије неки процесни разлог за продужени боравак у Хагу..

Мислим да немају више за шта да му суде ... Шта год да су му судили није прошло ... Па доста је више ... Међутим, сада се може очекивати да га неко убије тамо, као што су и Слободана Милошевића
 
BEOGRAD - Vojislav Šešelj se vraća u septembru u Srbiju, gde ga već čeka mesto u parlamentu!
Zoran Krasić, član pravnog tima lidera radikala, optimističnu izjavu da se njegov šef uskoro vraća u zemlju bazira na najavama sudija Haškog tribunala.

- Po Pravilu 98 bis, ukoliko sudije zaključe da se u dosadašnjem postupku nije ništa dokazalo, izriče se aoslobađajuća presuda. Očekujem da će doneti takvu odluku, a onda će se Šešelj aktivno uključiti u politiku - kaže Krasić i otkriva svoj naum:

- Kada je odlazio u Hag, Šešelj je rekao da ću ja doći na njegovo mesto. Najlogičnije je da mu, kad se vrati u septembru, vratim poslaničko mesto. Ja bih to najviše voleo - priznaje Krasić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/seselja-ceka-mesto-u-skupstini-srbije-45466.php

-----------------------------------------------------------------------

Биће тесна Србија многима ... Сад кад настане бежанија :hahaha::hahaha::hahaha:

Oslobađajućee presuda je nemoguća jer je Šešelj kriv.
Greška i takva sudijske odluka bi bila najpogubnija za Srbiju jer bi ojačao četnički-fašizam, što povlači loše odnose i sa svijetom i izolaciju na međunarodnom planu.
Srbija bi zaostala za cijelim regionom u svakom pogledu posebno u ekonomskom.
 
Oslobađajućee presuda je nemoguća jer je Šešelj kriv.
Greška i takva sudijske odluka bi bila najpogubnija za Srbiju jer bi ojačao četnički-fašizam, što povlači loše odnose i sa svijetom i izolaciju na međunarodnom planu.
Srbija bi zaostala za cijelim regionom u svakom pogledu posebno u ekonomskom.

За шта је конкретно Шешељ крив? :hahaha::hahaha:
 
Oslobađajućee presuda je nemoguća jer je Šešelj kriv.
Greška i takva sudijske odluka bi bila najpogubnija za Srbiju jer bi ojačao četnički-fašizam, što povlači loše odnose i sa svijetom i izolaciju na međunarodnom planu.
Srbija bi zaostala za cijelim regionom u svakom pogledu posebno u ekonomskom.

Koji sud ga je proglasio krivim? :eek:
 
Шешељ се враћа у септембру


:super::super: :super:



2076. godine​


...по зороастријанском календару, дакле ових дана..:per::per:

Јој кад опали по овој багри, кад крене разоткривање скандала, вербално обрачунавање, пробијање свих наметнитих лимита и баријера последњих година...:klap::klap:
 
Oslobađajućee presuda je nemoguća jer je Šešelj kriv.
Greška i takva sudijske odluka bi bila najpogubnija za Srbiju jer bi ojačao četnički-fašizam, što povlači loše odnose i sa svijetom i izolaciju na međunarodnom planu.
Srbija bi zaostala za cijelim regionom u svakom pogledu posebno u ekonomskom.
Човече где ти живиш? Никад паралисанији у економском смислу нисмо били до сад. Јеси ли пробао да се бавиш приватним бизнисом или пољопривредом у Србији. Веруј ми не би успео. Знаш ли колике рате банкама за стан плаћају они који су узели кредит? 2/3 до 3/4 од плате (код оних које знам).
 
Мислим да немају више за шта да му суде ... Шта год да су му судили није прошло ... Па доста је више ... Међутим, сада се може очекивати да га неко убије тамо, као што су и Слободана Милошевића

Они одавно знају да немају процес против њега, али ће да му доакају прекорачењем рокова до када мора да се заврши поступак, да га пусте на слободу.
У Хагу може да прође ладно предлог, ако не умотају у неку обланду, да Шешељ остаје још 6 месеци јер би његов повратак негативно утицао на Србију и њене демократске тежње, само мало преформулишу основ по коме га не пуштају.
Да су хтели да га убију, могли су то у време када се говорило да је тешко болестан.
Шта тамо они раде са Шекијем, ми то не знамо, ни какав се притисак врши. Њему је стало да се безбедно врати од људи од којих је побегао у Хаг и ко зна о чему они преговарају. У сваком сл. Шеки је изузетно занимљив, контровернзни лик и свашта може ту да се деси. Немојте одмах да мислите о Каловцу, Калобагу и Вивовитици.. од њега је све могуће.. :)
 
Човече где ти живиш? Никад паралисанији у економском смислу нисмо били до сад. Јеси ли пробао да се бавиш приватним бизнисом или пољопривредом у Србији. Веруј ми не би успео. Знаш ли колике рате банкама за стан плаћају они који су узели кредит? 2/3 до 3/4 од плате (код оних које знам).

Веровао или не ... али и цела плата оде на рату за кредит ... Кредити су се радили према једним условима, а сада се наплаћују према другим. Дешава се да у неким случајевима није довољна плата да би се платио кредит ...
 

Back
Top