GOBLINI

  • Začetnik teme Milan-PUNK-Becej
  • Datum pokretanja
M

Milan-PUNK-Becej

Gost
Ko ima malo vise vremena...Da isprica sta je interesanto o njima,detalji iz zivota!!!


Kako vam zvuci poslednji-oprostajni album RE CONTRA???

Koje su vam bolje pesme????

Njihove slike(osim sa njihovog sajta)da li neko ima,...trebaju mi jako
 
Ovako,imam sve albume(da ne nabrajam sad),najbolji je U Magnovenju,najlepsa domaca Punk majica,zadnji album samo malo odskace od punk-a,tj.ima nekih novih elemenata.Golub je ozenjen italijankom koja im je radila valjda spotove ili im je menadzer,Alen je rekao da od muzike vise ne mogu da zive,ali citao sam intervju Goluba od pre nekih 3-4 meseca u kome je rekao da je to samo mala pauza u radu benda i da ce opet svirati(daj boze).Pesme,sve dobre,da ne nabrajam sad :D Kako ide adresa tog sajta Goblina,cini mi se da sam bio tamo jednom :roll:
 
Goblini. . . Jedan od nasih najboljih PUNK bendova. Koliko god neki govorili da je lose sto su se raspali i sl. ja se neslazem. Dobro je sto su se raspali jer su tako bar na lep i fin nacin otisli u istoriju. I ja bih jako voleo da se opet sutam na njihovim svirkama ali iskreno mislim da je sa neke strane dobro i uradjeno sa tim raspadom. Napravili su dobar album (ne najbolji ali jedan DOBAR) i sa njime se oprostili od publike. Imali su PRAVU publiku, prave fanove a da su nastavili da postoje verovatno bi dosli tu neki skrnavi pozeri i onda unistili taj bend. Ovako sasvim fino su otisli u istoriju. Zanima me da li neko zna gde na vebu moze da se skine neki njihov spot (po mogucstvu "Punk's not dead")?
 
To znam i ja o njima....

Moj drug je razgovarao sa njima i oni su rekli da ce praviti neku turneju.To je 70% da ce biti,tj. 30% da nece biti.


HARDCOREPUNK jel imas ti neke njihove spotove?!?!?Posto i meni i kolegi trebaju(vidim da imas dosta toga)....Uzgred kad ces mi nabaviti one brojeve oko Ivana Glisica i onih silnih knjiga...Ajde nabavi to...odgovori u cemu je problem.


Znam jedan nacin dobijanja spotova...Da odes u NS u NS televiziju i odes kod lika(mislim Bojan sa zove) on ima najvecu PUNK kolekciju kaseta,knjiga...ma svega i spotovi svi,PUNK,koji su se na NSTV vrteli,on to sve ima,.....tako da ako stupis u kontakt(a on to sigurno ima)mozda se dogovorite oko spotova....Samo ja bih to uradio ali nemam vremena....******
 
nazalost nemam ..... toliko mi stvari treba da vec zaboravim da trazim....

Oni su stvarno fenomenalni....Pa mi naravno trebaju i njihovi videom zapisi....

Da li ti imas nesto od njih?

Probacu da se informisem i pokusam da dodjem do video zapisa....
 
Milan-PUNK-Becej:
nazalost nemam ..... toliko mi stvari treba da vec zaboravim da trazim....

Oni su stvarno fenomenalni....Pa mi naravno trebaju i njihovi videom zapisi....

Da li ti imas nesto od njih?

Probacu da se informisem i pokusam da dodjem do video zapisa....

Pa ja sam nasao na netu jedno 2 spota i 3 snimka sa koncerta!!! Ali ja mislio da neko ima iddle gosip ili we'are mad!!!
 
Ima li ovde ko da voli Gobline? Vidim da svi pričaju o nekom roku, panku, a niko da pomene ovu fenomenalnu grupu!!! :D
Ima li bilo ko da ih sluša? :wink: :)
 
najvise sam voleo da slusam kako izvode ono ....
"ponekad ... ali samo ponekad ... i san spava ...
ponekad ... samo ponekad"

zaboravih samo kako se zove.

i da, prosto odlepim kad sviraju ono od Ramonsa " Sheena is a punk-rocker" :lol:

ma kad sam bio klinja prva svirka na kojoj sam bio su GOBLINI ......
 
al to onaj koncert sa cd-a uzivo kada golub kaze: cool ljudi cool....a onda se cuje glas nekog tipa:ne tucite publiku vase je samo da ih izbacite napolje.... pesma"KRAJ"
 

Back
Top