Rusija ili NATO

Sta je bolje za Srbiju u vojnom aspektu

  • Rusija

  • NATO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dosta nam je i ovih i onih, ako postoji mogućnost najbolje je da Srbija ostane vojno neutralna država i da održava kontakte sa obe strane. Iz tog razloga mislim da treba kupiti švedske Gripene i maniti se američkog F sranja i zastarelih MIG-ova jer za novu tehnologiju nemamo novca.

Tako da nisam glasao ni za NATO ni za Rusiju, fali ti treća mogućnost. Ali ako već treba birati onda bih opet izabrao Rusiju.
 
Dosta nam je i ovih i onih, ako postoji mogućnost najbolje je da Srbija ostane vojno neutralna država i da održava kontakte sa obe strane. Iz tog razloga mislim da treba kupiti švedske Gripene i maniti se američkog F sranja i zastarelih MIG-ova jer za novu tehnologiju nemamo novca.

Tako da nisam glasao ni za NATO ni za Rusiju, fali ti treća mogućnost. Ali ako već treba birati onda bih opet izabrao Rusiju.

ma treba se manit americkih Fova i Evropskih igracak gripena i eurofightera
treba kupiti rusku tehniku ako zbog nicega onda zbog toga sto bolje dati pare rusima nego amerikancima ili evropljanima......
 
A gripen leti na americkom motoru,sa americkom elektonikom sa americkim radarom i ***** ti avion koji mi je ceo tudji samo je zmaj moj i prilagodjen.
Ako ce mo iskrenu daj mi AL41F,Irbis E i ostatak elektronike,a ja cu sam da ti skarabudzim u MOMI avion 5 generacije i da kazem ovo je srpski avion,ali ****** unutra je cisti RUS.

Ono najbitnije za svaku kupovinu Gripena moras imati papir odobrenje iz SAD-a.

Kristiane slazem se sa tobom.
 
Pa to je logicno jer africku zemlju neko sa drugogg kontinetna da napdne oni ce se medjusobno pomagti,takodje i u Aziji ipak imaju tamo Rusija,Kina Iran,Severna koreja,Juzna i jos neke zemje koje su vrlo jake,a dobr primer je Irak gde su Rusi poslali svoje cecence naoruzane sa RPG29 i pustili da udju u libiju i zato je prastli oni teroristicki napadi na Rusiju.
Juzna amerika Brazil,Venecuela su tu glavne cak venecuela oce da napravi nesto slicno NATO-u na svom kontinetu.
S.Amerika SAD i kanada su jedine koje su tu i lepo sradjuju.

Evropa.
NATO ili Ruija pa sad izvoli,sam nikako.
ostalo je svega nekoliko samostalnih zemalja koje idu vise ka Rusiji,a jedino Srbija oce da bude sama,BIH ne racunam jer to nije drzava,mislim ja nemam nista protiv BIH,ali nemogu ni u NATO ni da budu bliski Rusiji jer nemozes izglasati na referendumu ni jedno ni drugo.
Crna Gora oce u NATO,ali cisto sumnjam da ce uci.
 
Poslednja izmena:

Back
Top