dancing auschwitz

da li je uredu da se plese u loguru auschwitz?

  • jeste, preziveo je i doveo svoje potomke

  • nije uredu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kako ne kapiras temu?

Не капирам ... Шта мене боли уво што је тамо неки јевреј преживео ... Да ли је неко некад овде објавио неки снимак српских логораша из др. св. рата или из ових последњих ратова? ... колико видим само се форсирају јевреји, а где су СРБИ ...

Тема је глупа

И ако је за тему то што неки метузалем ђуска ... супер ...
 
U redu je da se plese.
Jer time se slavi zivot i svi zivoti koji su sacuvani, nastavljeni i umnozeni
Time ne degradira one koji su ubijeni, nego se raduje cinjenici da smrt nije pobedila i da zlo nije unistilo ni jevrejski ni druge narode koji su tamo ubijani

...apsolutno...samo bih dodala da je ovo vid savremene umetnosti performansa kojim se salje poruka i sasvim je u redu...:ok:
 
Не капирам ... Шта мене боли уво што је тамо неки јевреј преживео ... Да ли је неко некад овде објавио неки снимак српских логораша из др. св. рата или из ових последњих ратова? ... колико видим само се форсирају јевреји, а где су СРБИ ...

Тема је глупа

И ако је за тему то што неки метузалем ђуска ... супер ...


pitaj borisa on je taj sto priznaje laznu srebrenicu a nije dostojan da ode na dan stradanja SRBIMA a moze dan pre u srebrenicu


pitaj njega i njegove i sve osobe koje glasaju za njega
 
pitaj borisa on je taj sto priznaje laznu srebrenicu a nije dostojan da ode na dan stradanja SRBIMA a moze dan pre u srebrenicu


pitaj njega i njegove i sve osobe koje glasaju za njega

Е видиш ... то је тема ... за постављање ... а не тамо неки преживели јевреј ... шта кога боли уво за то што је он ђускаоп тамо ... Дакле, тема је ЗАШТО ТАДИЋ ИДЕ ДА СЕ КЛАЊА МУСЛИМАНСКИМ ЖРТВАМА ...
 
Е видиш ... то је тема ... за постављање ... а не тамо неки преживели јевреј ... шта кога боли уво за то што је он ђускаоп тамо ... Дакле, тема је ЗАШТО ТАДИЋ ИДЕ ДА СЕ КЛАЊА МУСЛИМАНСКИМ ЖРТВАМА ...

o ovom klipu cela evropa ma ne celi svet diskutuje i mislim da se moze i na ovom pdf-u popricati o njemu!


a inace sam startovala jednu temu koja je bila brzinski zakljucana od tada malo dolazim na pdf politika jer smatram da je ovo demokratski botin forum. Mene raduje ako ti imadnes vise srece od mene te ti savetujem i drzim fige u otvaranju tema u vezi borisa i njegove politicke elite

srecno;)
 
Немој погрешно да ме схватите али пао сам са столице од смеха, дедица ладно дошо у Аушвиц и пустио песму I will survive још је мало и одиграо уз ту песму.
Ово је за црни хумор душу дало.


П.С. Лепo је што је он преживео али јел неделује мало лицемерно да се на месту на коме је погинуло више милиона људи пуста песма I will survive.
 
o ovom klipu cela evropa ma ne celi svet diskutuje i mislim da se moze i na ovom pdf-u popricati o njemu!


a inace sam startovala jednu temu koja je bila brzinski zakljucana od tada malo dolazim na pdf politika jer smatram da je ovo demokratski botin forum. Mene raduje ako ti imadnes vise srece od mene te ti savetujem i drzim fige u otvaranju tema u vezi borisa i njegove politicke elite

srecno;)

Па зна се да су овде теме забрањене ако се прича о Институцији ... тако да ...

А што се тиче овог клипа, мислим ... јеврејски лоби је страшно јак, тако да и није чудо што се толико рекламирају ... па чак и на својим жртвама праве рекламу
 
Немој погрешно да ме схватите али пао сам са столице од смеха, дедица ладно дошо у Аушвиц и пустио песму I will survive још је мало и одиграо уз ту песму.
Ово је за црни хумор душу дало.


П.С. Лепo је што је он преживео али јел неделује мало лицемерно да се на месту на коме је погинуло више милиона људи пуста песма I will survive.

Sto bi delovalo licemerno?
Daj mi jedan dobar razlog
Bilo bi licemerno da on nije bio logoras, da nije medju prezivelima
Ovako, stvarno ne vidim zasto bi bilo licemerno
 
Немој погрешно да ме схватите али пао сам са столице од смеха, дедица ладно дошо у Аушвиц и пустио песму I will survive још је мало и одиграо уз ту песму.
Ово је за црни хумор душу дало.


П.С. Лепo је што је он преживео али јел неделује мало лицемерно да се на месту на коме је погинуло више милиона људи пуста песма I will survive.

po meni je uredu da plese, ON smije da plese i vjerujem da svi ti sto su stradali deki nebi zamjerili sto plese, slavi zivot
 
O ebo vas jevrejski lobi da vas ebo u vr' guice
Pa sto mi ne napravimo nas lobi?
Ko nam to brani?
Koja nas to sila sprecava da se dogovorimo oko bar deset vrednosti koje cemo svi zastupati i placati drugima da ih zastupaju?
 
O ebo vas jevrejski lobi da vas ebo u vr' guice
Pa sto mi ne napravimo nas lobi?
Ko nam to brani?
Koja nas to sila sprecava da se dogovorimo oko bar deset vrednosti koje cemo svi zastupati i placati drugima da ih zastupaju?

Зато што постоје људи попут тебе који ће да пропагирају тај лоби, а не СРБСКИ
 
po meni je uredu da plese, ON smije da plese i vjerujem da svi ti sto su stradali deki nebi zamjerili sto plese, slavi zivot

Оа може он да слави на неком другом месту не мора баш на месту на коме су толики људи изгубили живот.
Ово може да се посматра из више угла, а један угао јесте да је он дошо ту да га накриви овима што нису преживели ( немојте ни сад да ме схватите погрешно )
 

Back
Top