Невиност на високој цени у ЕУ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s179151/Ludi_svet/Tinejdzerka_prodaje_nevinost_na_Internetu.html
Tinejdžerka prodaje nevinost na Internetu
Mađarica stara 17 godina odlučila se na ovaj šokantan potez da bi spasila porodičnu kuću.
v179151p0.jpg

Devojka čije ime nije saopšteno na svom blogu je pokrenula aukciju, koju je zatim preselila na sajt eBay. Ponude su dostigle više od 100.000 funti.

Pobednik aukcije bio je britanski biznismen, ali postojala je začkoljica - on je ponudio da tinejdžerku oženi, a ne da joj samo oduzme nevinost. Međutim, devojka je odbila.

"Nije mi potreban muž, već neko ko će nam dati novac da nam ne bi oduzeli kuću. Mnogi me nazivaju raznim imenima zbog ove akcije, ali baš me briga. Želim bolju budućnost za sebe i porodicu", rekla je devojka.

Njena aukcija biće ponovo pokrenuta krajem nedelje, i to na mađarskoj televiziji.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ево, зашто нам је потребна ЕУ.
Да би смо изгубили за рад новца и задњу трунку самопоштовања
и да би појединци, своје дупе уновчили за велике паре.
Срамота, каква Србији није потребна.
 
http://www.mondo.rs/s179151/Ludi_svet/Tinejdzerka_prodaje_nevinost_na_Internetu.html
Tinejdžerka prodaje nevinost na Internetu
Mađarica stara 17 godina odlučila se na ovaj šokantan potez da bi spasila porodičnu kuću.
v179151p0.jpg

Devojka čije ime nije saopšteno na svom blogu je pokrenula aukciju, koju je zatim preselila na sajt eBay. Ponude su dostigle više od 100.000 funti.

Pobednik aukcije bio je britanski biznismen, ali postojala je začkoljica - on je ponudio da tinejdžerku oženi, a ne da joj samo oduzme nevinost. Međutim, devojka je odbila.

"Nije mi potreban muž, već neko ko će nam dati novac da nam ne bi oduzeli kuću. Mnogi me nazivaju raznim imenima zbog ove akcije, ali baš me briga. Želim bolju budućnost za sebe i porodicu", rekla je devojka.

Njena aukcija biće ponovo pokrenuta krajem nedelje, i to na mađarskoj televiziji.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ево, зашто нам је потребна ЕУ.
Да би смо изгубили за рад новца и задњу трунку самопоштовања
и да би појединци, своје дупе уновчили за велике паре.
Срамота, каква Србији није потребна.

Prodaju se i nase al mnogo jeftinije...

P.S. Madjarica, sta je tu cudno :per:
 
Paz' kad meni nista od ovog nije toliko sokantno.

Devojka je samo iskoristila moderne tehnologije i bila doboljno hrabra da stisne petlju i javno se pojavi, pred svima (celim svetom- bukvalno!) da kaze sta ima.

Ali da li je to nova pojava? Tesko. Sta su sve ljudi radili kada ih muka natera. Nego je nas narod takav, sve je ok kad se krije, samo da spolja sve deluje ok, a sta se stvarno desava, to nije bitno. Samo da ja mogu pred ljudima da se pokazem kao moralno superioran, da bacim kamen, da pokazem da su ti "neki drugi" moralno posrnuli (pa bili oni komsija ili EU, svejedno), a da sam se ja prikazao kao cist i divan.

A ovamo kao sto neko rece devojcice setaju sa bizMismenima za parfem i voznju skupim kolima.

PS-Ovo sve pod uslovom da je prica 100% istinita, a ne marketinski potez neke manekenkice koja na taj nacin zeli da se promovise.
 
http://www.mondo.rs/s179151/Ludi_svet/Tinejdzerka_prodaje_nevinost_na_Internetu.html
Tinejdžerka prodaje nevinost na Internetu
Mađarica stara 17 godina odlučila se na ovaj šokantan potez da bi spasila porodičnu kuću.
v179151p0.jpg

Devojka čije ime nije saopšteno na svom blogu je pokrenula aukciju, koju je zatim preselila na sajt eBay. Ponude su dostigle više od 100.000 funti.

Pobednik aukcije bio je britanski biznismen, ali postojala je začkoljica - on je ponudio da tinejdžerku oženi, a ne da joj samo oduzme nevinost. Međutim, devojka je odbila.

"Nije mi potreban muž, već neko ko će nam dati novac da nam ne bi oduzeli kuću. Mnogi me nazivaju raznim imenima zbog ove akcije, ali baš me briga. Želim bolju budućnost za sebe i porodicu", rekla je devojka.

Njena aukcija biće ponovo pokrenuta krajem nedelje, i to na mađarskoj televiziji.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ево, зашто нам је потребна ЕУ.
Да би смо изгубили за рад новца и задњу трунку самопоштовања
и да би појединци, своје дупе уновчили за велике паре.
Срамота, каква Србији није потребна.

Ima samo 17 godina:eek::eek::eek:...nemoguce...sto se teme tice - sve dok ima muskih budala koji se prze na ponudjeno neka vam skinu devojke kozu sa ledja...i niste za bolje...
 

Back
Top