ко je ТО Мирко Цветковић?

Ко је Мирко Цветковић

  • Успавана лепотица

    glasova: 0 0,0%
  • Фантастичан премијер

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Mirko Cvetkovic

Lik za koga niko nije ni cuo dok nije dosao na mesto premijera. Mada ni tu nije stekao neku veliku popularnost.

Kako sam postao premijer...
- "E ..bem ti ovog Kostunicu, ponovo su povecali cene za grejanje!"
- "Pa kakve veze ima Kostunica?"
- "Pa zar nije on nas premijer?"
- "Mislim da nije."
- "Pa jel Toma?"
- "Nije 100%!"
- "Djindjic?"
- "Ma koj bre Djindjic..."
- "Pa ko je onda premijer Srbije, ..bem ga u usta?"
... www.google.com ...
- "Nasao sam ga! Mirko Cvetkovic!"
Muk.
- "Ko je sad pa taj?"


Mirko Cvetkovic

Čovek koji sa podjednakim uspehom obavlja posao premijera, kao što je obavljao i posao ministra finansija - ne meša se u svoj posao.


Mirko Cvetkovic

Premijer koji je u aktuelnoj Vladi Srbije zadužen za demantovanje onoga što izjave njegovi ministri i pomoćnici...


Mirko Cvetkovic

Želeo bih da upoznam sve članove Vlade sa dosadašnjim rezultatima i doprinosima koje je ostvario gospodin Mirko Cvetković, premijer Republike Srbije:

1.

2.
-
-
-

3.
4.
5.
6.
-
-
-
7.
8.
9.
10.
Kao što ste videli u svakoj od navedenih tački postoji veliko požrtvovanje, samopregor i entuzijazam. Ako do kraja mandata nastavi ovim tempom bojim se da ne ugrozi svoje zdravlje pa bi iz tog razloga trebao da raspiše vanredne parlamentarne izbore.

Mirko Cvetković

Premijer Srbije, koji kad govori izgleda kao da
umire, a i mi zajedno sa njim koji ga slušamo.

Sinoć je zvanično otvorio Univerzijadu, mumlanjem sebi u bradu, laganim ujednačeno sporim govorom.
A mogao je bar te dve rečenice da lepo nauči napamet...


Mirko Cvetković

Najjači dokaz da je u Srbiji sve moguće!


 
16102003201040-1.jpg
 
Него, баш ме занима колико ће ова тема издржати пошто је наша прелепа модераторка схојо мојо поново у крсташком рату одбране лика и дела Бориса Тадића и остале жуте екипе.............једну критичку темо је сместа затворила ( а када неко пљује Србију и интегритет, чекамо по више сати да би тема била затворена а вулгарни пљувачи и хушкачи се провлаче без казне) па мсумњам да ће и ову дозволити пошто се коси са њеним политичким ставовима.....а то је важније него правилник крстарице...
 
Него, баш ме занима колико ће ова тема издржати пошто је наша прелепа модераторка схојо мојо поново у крсташком рату одбране лика и дела Бориса Тадића и остале жуте екипе.............једну критичку темо је сместа затворила ( а када неко пљује Србију и интегритет, чекамо по више сати да би тема била затворена а вулгарни пљувачи и хушкачи се провлаче без казне) па мсумњам да ће и ову дозволити пошто се коси са њеним политичким ставовима.....а то је важније него правилник крстарице...

Ако је таква као што кажеш, онда јој све опроштенео...ја сам осетљив на женску лепоту и шарм :per:

А онога смрада Тадића ни Господ Бог не може одбранити, он вероватно има колекцију карата за улазак у пакао! :klap:
 
Ако је таква као што кажеш, онда јој све опроштенео...ја сам осетљив на женску лепоту и шарм :per:

А онога смрада Тадића ни Господ Бог не може одбранити, он вероватно има колекцију карата за улазак у пакао! :klap:

види јој само аватар.............лепота!
 

Back
Top