EU ucenjuje Srbiju! Potraga za formulom prihvatljivom i za Srbiju i E.U

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.928
Уколико Србија до краја буде инсистирала на сопственој резолуцији о Косову може да заборави на европске интеграције за наредних неколико година, сматрају аналитичари

Повратак приче о Косову са правног на политички терен захтева нове потезе a Србија, према мишљењу стручњака, треба са Европском унијом да потражи обострано прихватљиво решење за тај проблем.

„Уколико Србија до краја буде инсистирала на сопственој резолуцији о Косову која није усаглашена са ЕУ и која је, у односу на ЕУ, такмичарска, може да заборави на европске интеграције за наредних неколико година”, каже Милан Пајевић, из ИСАК фонда.

„Врх власти заиста би требало да уложи сваки напор да избегне да Србија свесно уђе у ситуацију у којој ће бити угрожен њен даљи европски пут. Једини начин да се то уради јесте да се усагласимо са целом ЕУ и да се уради резолуција о Косову која је прихватљива и за ЕУ и за Србију”, упозорава он. Пајевић додаје да би био сасвим легитиман и договор о томе да нам је Косово важније од европског пута и да не желимо да преговарамо о резолуцији онако како то ЕУ жели, али да о таквом договору мора да буде обавештена целокупна јавност.

http://www.politika.rs/rubrike/Poli...m-prihvatljivom-za-Evropu-i-za-Srbiju.sr.html

------------------

Kako bese ona zuta mantra "EU i Kosovo su dva odvojena koloseka" . Izgleda da ipak nisu :hahaha:

Gradjani Srbije su jos jednom prevareni od strane Tadica i njegove vlasti
 
а која је то резолуција која је прихватљива и за еу и за србију?

to je neka izgleda po kojoj srbija priznaje nezavisnost sitparske teroristicke tvorevine.

evo vidis kako lobiraju razni predsednici nekih fantomskih kvaziorganizacija za tu pricu.

koliko sam informisan tadic zeli da predlozi rezoluciju kojom se poziva na nove pregovore u vezi kosova, mada mislim da je sve to najobicnija farsa.


ono sto je sustina ovog topica da su biraci borisa tadica jos jednom namagarceni i napravljeni majmunima od strane njihovog idola i favorita bote.
 
to je neka izgleda po kojoj srbija priznaje nezavisnost sitparske teroristicke tvorevine.

evo vidis kako lobiraju razni predsednici nekih fantomskih kvaziorganizacija za tu pricu.

koliko sam informisan tadic zeli da predlozi rezoluciju kojom se poziva na nove pregovore u vezi kosova, mada mislim da je sve to najobicnija farsa.


ono sto je sustina ovog topica da su biraci borisa tadica jos jednom namagarceni i napravljeni majmunima od strane njihovog idola i favorita bote.

Opet ce da ih nasamare. Narod je nikad jadniji, nikad pognutije glave nego sad. Dno. I opet ce da glasaju za one sto su im zivote pretvorili u zivotarenje...
 
Уколико Србија до краја буде инсистирала на сопственој резолуцији о Косову може да заборави на европске интеграције за наредних неколико година, сматрају аналитичари

Hahahah, plaše mečku rešetom.

Pa koji je to tužni degenerik verovao u evrointegracije u narednih nekoliko godina?

Dajte ime da mu se smejemo.
 
Hahahah, plaše mečku rešetom.

Pa koji je to tužni degenerik verovao u evrointegracije u narednih nekoliko godina?

Dajte ime da mu se smejemo.

Pa, to nije bilo lako poverovati...

Jedino sto bi mozda bilo za poverovati je da smo se javno odrekli Kosova, u zamenu da nas Ameri "proguraju" u UE....

Medjutim ni to ne bi bilo dobro...Nemacka ispred, a Vatikan od pozadi....

Ne dopada mi se.

Vise mi se dopada Balkanska unija.
 
ma yebe nam se za njihove integracije.

yebale ih njihove sargarepe na dugom stapu

pa kad ce ovi nasi srbi jednom da pokazu da nismo magarci?

dokad ce da trce za ovom sargarepom koju i onako nikad nece dobiti ?

Ma briga mene i sto trce, nego sto i nas prave maloumnima i ponizavaju tim svojim udvorickim stavom.

A ovi lepo kazu "Bezite bre od nas, zar ne vidite da ste "golje" i da smrdite?!"
 
Oni, da mogu, progurali bi Tursku i uništili tu EU kao stateškog takmaca zauvek.

Ne....Tursku ne mogu da ubace u UE....To bi bilo SUVISE za evropski ukus...Srbi su ipak hriscani....

Njima Turska treba da bude kontrateza EU u Evropi...

Zato se stvara Balkanska unija sa Turskom na celu (koja svaki dan sve vise jaca).
 
Верујем у друга Кена и његову мудру политику.
И еуропска србија и еуропско косово.И радна места и боља будућност.Србије ко лидера регијона.
Само још мало стрпљења,сад кад смо стигли пред сам крај јединог пута.
Србије у ЕУ.Без корупције,без криминала,без глади.
С чврстом вером и стабилним кораком већ 2018.И са најлепшим на челу.
 
to je neka izgleda po kojoj srbija priznaje nezavisnost sitparske teroristicke tvorevine.

evo vidis kako lobiraju razni predsednici nekih fantomskih kvaziorganizacija za tu pricu.

koliko sam informisan tadic zeli da predlozi rezoluciju kojom se poziva na nove pregovore u vezi kosova, mada mislim da je sve to najobicnija farsa.


ono sto je sustina ovog topica da su biraci borisa tadica jos jednom namagarceni i napravljeni majmunima od strane njihovog idola i favorita bote.

Poznavajuci njihov mentalni sklop to i nije bas tesko.
Isto tako poznavajuci njihov karakter, bilo je ocekivano i od njih i od njega.
:bljak:
 
Притисак Америке која је очекивала да ће сада сви да навале са признањем Косова, па су се ислалили у предвиђањима. Онолико колико је наша власт послушничка, толико се испоставља да су Амери и остала про-шипт клика кратковиди и то не само у нашем случају.
 
„Уколико Србија до краја буде инсистирала на сопственој резолуцији о Косову која није усаглашена са ЕУ и која је, у односу на ЕУ, такмичарска, може да заборави на европске интеграције за наредних неколико година”, каже Милан Пајевић, из ИСАК фонда.

A ko je doticni strucnjak sa autenticnim dukljanskim prezimenom plus iz fonda koji ima lepo staro biblijsko (da ne kazem jevrejsko) ime???
 

Back
Top