TALIBANI JAVNO ISIBALI I POGUBILI ZENU ZBOG PRELJUBE

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Талибани јавно ишибали и погубили жену због прељубе




justice_hammer_1.jpg


Талибански побуњеници јавно су погубили једну жену јер је, наводно, починила прељубу, саопштили су полицијски званичници.

Пре погубљења, 48-годишња удовица је ишибана, а све се одиграло у области Кадес, у северозападној провинцији Бадгис, која је под контролом побуњеника, изјавио је локални полицијски званичник Абдул Џабар.

Џабар је, у телефонској изјави Ројтерсу, рекао да је влада предузела одговарајуће мере поводом овог инцидента.

Према његовим речима, мушкарац са којим је жена, наводно, била у вези је побегао.

У саопштењу међународних коалиционих снага се наводи да је, према извештајима, жена била трудна и да је, пре него што ју је један од талибанских команданата убио, добила 200 удараца бичем.

Портпарол талибана Кари Мохамад Јусуф је, међутим, демантовао да та група стоји иза погубљена жене.

„Ко год да је то учинио, није припадник талибана и само покушава да нас оклевета”, казао је Јусуф.

Док су били на власти, од 1996. до 2001. године, талибани су јавно каменовали и оне који су починили прељубу.

Ако информација о јавном погубљењу жене буде потврђена, то ће бити друга жена коју су талибани убили откако су свргнути са власти.

Претходно је једна жена погубљена јер је, наводно, шпијунирала за стране снаге.



http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Talibani-javno-isibali-i-pogubili-zenu-zbog-preljube.sr.html
 
A šta se radi onom ko se uopšte usudio na sexualni odnos sa tom udovicom i pored toga što zna "propise". Jel i njega šibaju?
Što im onda jednostavno ne ugrađuju "čepove" po smrti supruga?

Pa muskarci valjda mogu,tj.ne znam ako je obljubio tudju zenu taj bi trebao da bude kriv kad vec imaju nejednak tretman prema preljubama.

Mada resile mudze problem u korenu-ako pre braka spavas sa nekim time varas buduceg supruga ;):hahaha:

Namazano,ali ne i daleko od istine...:mrgreen:
 
Koliko mi je poznato, udovica ne sme da spava sa muskarcem jer za njih je i to preljuba.:eek::eek:

Naravno,ako spava sa nekim osim sa muzem to je preljuba.

Tako e ,sta da se radi.

U cemu je problem, pa oni nisu spavali ??


Mislis na Marina?

Ako je Marin musliman, ja cu da pojedem kilo govana.


Marine izrecituj nesto iz kurana !!!


Ja bi uveo kamenovanje i u Srbiji- za megabrus i tanga gace
 
Pa muskarci valjda mogu,tj.ne znam ako je obljubio tudju zenu taj bi trebao da bude kriv kad vec imaju nejednak tretman prema preljubama.Mada resile mudze problem u korenu-ako pre braka spavas sa nekim time varas buduceg supruga ;):hahaha:Namazano,ali ne i daleko od istine...:mrgreen:
Onda može - ako ne da ga pogubi onda "išiba" tazbina... :think:
No sta su radili?
vodili su ljubav :zag:
 

Back
Top