Tadic i Jeremic pripremaju gradjane Srbije na jos jedan poraz

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
Njujork -- Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je da se obezbeđivanje podrške rezoluciji Srbije u Generalnoj skupštini UN graniči sa nemogućim.

On je dodao da će Srbija učiniti sve da uveri članice svetske organizacije u ispravnost svojih stavova.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=09&nav_category=640&nav_id=450567

-------

Meni ovo lici kao na pranje ruku i pripremu naroda Srbije na jos jedan poraz ?

A vama?
 
Njujork -- Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je da se obezbeđivanje podrške rezoluciji Srbije u Generalnoj skupštini UN graniči sa nemogućim.

On je dodao da će Srbija učiniti sve da uveri članice svetske organizacije u ispravnost svojih stavova.



Meni ovo lici kao na pranje ruku i pripremu naroda Srbije na jos jedan poraz ?

A vama?

Sve je receno NORMALNO.

Niti je pranje ruku niti je pripremanje za poraz.

Jednostavno saopstavaju javnosti OBJEKTIVNO stanje stvari.

(Inace, pazi kako i sta pises. Za sada je ok, ali ja tebe uvek imam spremno ovo:
tnt-gefahr.png
)
 
Sve je receno NORMALNO.

Niti je pranje ruku niti je pripremanje za poraz.

Jednostavno saopstavaju javnosti OBJEKTIVNO stanje stvari.

(Inace, pazi kako i sta pises. Za sada je ok, ali ja tebe uvek imam spremno ovo:
tnt-gefahr.png
)

Blajbingeru, dosadan si.

Zasgto progonis Tihog.:confused::lol:

Drugo, zasto su onda pocinjali sa tom inicijativom, ako ocekuju poraz?
 
Blajbingeru, dosadan si.

Zasgto progonis Tihog.:confused::lol:

Drugo, zasto su onda pocinjali sa tom inicijativom, ako ocekuju poraz?

Zato sto zelim da od Tihog napravim jednog PRAVOG OPOZICIONARA.

Koji kritikuje ono sto ne valja i hvali ono sto valja kod onih na vlasti.

Kome je uvek na umu boljitak Srbije, a ne samo KAKO RUSITI VLADU i smenjivati Tadica...

On je NEZREO opozicionar. Tako se ne pridobijaju glasovi za opoziciju.

Naprotiv.
 
Njujork -- Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je da se obezbeđivanje podrške rezoluciji Srbije u Generalnoj skupštini UN graniči sa nemogućim.

On je dodao da će Srbija učiniti sve da uveri članice svetske organizacije u ispravnost svojih stavova.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=09&nav_category=640&nav_id=450567

-------

Meni ovo lici kao na pranje ruku i pripremu naroda Srbije na jos jedan poraz ?

A vama?

brate...zabole me znaš već šta i za Kosovo i za Tadića i za Jeremića i za UN i za neku tamo jebbenu rezoluciju...

...oću bre veću platu, da radim i da je zaradim...
 
a što se tiče pripremanja, pripremio sam se ja još jula 1999...i sad sam načisto s tim...

...šta više zamajavaju narod tim Kosovom i glupim serijama na RTS-u...

...dajte da vidimo da se navuču stranci da ulože, da se otvaraju fabrike, da se radi...

Zasto stranci kad bismo mogli i mi?

I nasi iz dijaspore?

Kako ces da ubedis stranca, kad je i Srbinu poslovanje lose zbog visokih nameta?

Mnogo bezveze razmisljas.
 
Zasto stranci kad bismo mogli i mi?

I nasi iz dijaspore?

Kako ces da ubedis stranca, kad je i Srbinu poslovanje lose zbog visokih nameta?

Mnogo bezveze razmisljas.

I nasi i stranci i SVI treba da ULAZU U PRIVREDU SRBIJE!

Da bi se to ostvarilo - treba promenuti Zakone i OLAKSATI STRANA ULAGANJA.

Ukinuti sve administrativne zavrzlame...

TO JE MESTO gde se sadasnja Vlada Srbije moze sa uspehom kritikovati...

Halo, Tihi, gde si POBEGAO?
 
I nasi i stranci i SVI treba da ULAZU U PRIVREDU SRBIJE!

Da bi se to ostvarilo - treba promenuti Zakone i OLAKSATI STRANA ULAGANJA.

Ukinuti sve administrativne zavrzlame...

TO JE MESTO gde se sadasnja Vlada Srbije moze sa uspehom kritikovati...

Halo, Tihi, gde si POBEGAO?

Е пуца мени прслук да ја улажем у Србију ако мене та иста Србија дере на другој страни ... Нека спусти порезе, па ћемо можда нешто и давати Србији осим тих пореза
 
Zasto stranci kad bismo mogli i mi?

I nasi iz dijaspore?

Kako ces da ubedis stranca, kad je i Srbinu poslovanje lose zbog visokih nameta?

Mnogo bezveze razmisljas.

stranci bi progutali namete...stranci bi odrezali cene, da pokriju namete večito drčne države...baš isto kao što rade i naši lopovi...

...strance rastera korupcija...

...mislim da ne razmišljam bezveze, nego logički...


...a to ko će da uloži...da li naši gastarbajteri ili stranci, nije bitno...barem meni nije bitno...bitno je da je to svež kapital sa strane...a ne ko ulaže sa strane...neka su to i marsovci...

...koji mi da ulažemo...? pa jel ne ulažeš već dovoljno kroz pdv...šta bi još trebalo...? Da mi uzmu i ovo malo što mi daju...? Oćeš pdv od 30%...?Eto kako ti razmišljaš...
 
Poslednja izmena:
stranci bi progutali namete...stranci bi odrezali cene, da pokriju namete...baš isto kao što rade i naši lopovi...

...strance rastera korupcija...

...mislim da ne razmišljam bezveze, nego logički...

Nije tacno, nego komplikovana procedura dobijanja dozvola, losi zakoni o porezu, i na kraju krajeva, rizik jer se ne znaju granice ove zemlje.
 
stranci bi progutali namete...stranci bi odrezali cene, da pokriju namete...baš isto kao što rade i naši lopovi...

...strance rastera korupcija...

...mislim da ne razmišljam bezveze, nego logički...

Грешиш синак, овај силно грешиш ...

Странце су отерали ови жути ... Ово странаца што има овде то су све којекакви смртници као и ми ... А ови остали, јачи странци, улажу тамо где је боље
 

Back
Top