Tadic i Dinkic grobari zdravstva u Srbiji: Kod doktora u 5 sati ujutro

A dok je bio mod, bio si manji od makovog zrna....

Secam se ja kako si mu se onda zavlacio....:sad2:

Stavljo sam ja i Jominija na sta je trebalo kad bi zatrebalo, i avanturistu, a i tebe stari :mrgreen: ... nego jesi li ti razmislio o onoj biznis ponudi, reko' ti da sam voljan potrosit, a taman da ti popravim genetsku sliku i porodicno stablo. Sam si rek'o, biznis je biznis, sve ima svoju cenu :mrgreen:
 
Pa vidiš da oni nemaju pojma da se prešlo na sistem zakazivanja, nema više da dođeš kad ti grune na pamet. Sad ide ono - izabrani lekar, zakazivanje itd. Al' eto, oni i dalje po starom kad im se .... s oproštenjem, pa kad uđe neko ko je zakazao ranije - "šta je ovo preko reda, majku im..." Nije to naviklo na red :D

a ti znaci tempiras kad ces da se razbolis z:D

ta fora sa zakazivanjem je satro napravljena da se smanje guzve ali guzve su sad jos vece ko sto vidimo

drugo ljudi nemaju pravovremeno lecenje jer mora da cekaju i po 4-5 dana, da se pregledaju kod "svog" lekara

cesto se takodje desava da tvoj lekar ode na specijalizaciju , a novog ti nisu dodelili i onda cekas dok se oni smiluju pa te registruju kod tog novog.

totalni raspad sistema.
 
A to izabrani lekar koja je tek fora :hahaha::hahaha::hahaha:

Pa gle' nije to loše, bolje je nego ranije. Al' kako naterati nepismenog čoveka da izabere lekara, kad je navikao da dođe kad mu se ćefne. Slučajno znam da, osim u Bg, u većini gradova u unutrašnjosti po 40-50 odsto ljudi nije izabralo lekara, već i dalje teraju po starom, pa otud i problemi. O Tomici nema šta mnogo da se priča, ali ovo je jedna i jedina dobra stvar koja bi trebalo da malo donese reda po domovima zdravlja
 
Svi ovi njegovi pajtosi, nije samo on :mrgreen:

Ćutali k'o ribe :mrgreen:

registra je bila odlican moderator i jedina iz vase zute ekipe koja nije koristila svoju funkciju za obracun sa politickim neistomisljenjicima . ja se sa njom ne slazem u 90% stvari ali joj za to stvarno joj skidam kapu.



dok ste ti milunka savic onaj jomini i iron lord bili klasicni oni pacenici i kompleksasi koji su koristili tu funkciju za obracun sa svima koje ne vole.

zato si ti bio uostalom i najkraci moderator u istoriji krstarice z:D
 
Opet od Tadića. Pa, barem taj problem datira od pre njega. U ovom slučaju pre svega treba kriviti Tomicu, koji je zaista kao jedan lopovski dunster dobio zadatak da upropasti zdravstvo, a to je i učinio. Zdravstvo je bilo bolje čak i za vreme Miloševića.

nije ovde tomica kriv nesto mnogo.

jednostavno guzve su zato sto nema dovoljan broj lekara da rade u domovima zdravlja

a nema dovoljan broj lekara zato sto nema u budzetu novca da se oni plate

a novca u budzetu za lekare i zdravstvo nema zato sto nam je tadic sa dinkicem totalno sahranio ekonomiju i privredu

eto to je to
 
Који прегледи, код којих лекара се заказују недељу дана унапред?
Можда код гинеколога...шта га знам
Хајде нека интевенција, на пример рутинска операција катаракте.
Од када одете у ваш ДЗ (у Београду) па до када вам закажу интервенцију на Очној клиници може да прође од 6 месеци до годину дана..
Ако немате паре, па не идете код слобиног кардиолога на прив. клинику где иде пола ЦГ-ораца, Македонаца итд, него чекате на ред у КЦ или где већ, можда вам треба исто толико времена. И, ко ће са оболелим срцем толико да живи? Па, оптимиста, ******..је-БОте
 
registra je bila odlican moderator i jedina iz vase zute ekipe koja nije koristila svoju funkciju za obracun sa politickim neistomisljenjicima . ja se sa njom ne slazem u 90% stvari ali joj za to stvarno joj skidam kapu.



dok ste ti milunka savic onaj jomini i iron lord bili klasicni oni pacenici i kompleksasi koji su koristili tu funkciju za obracun sa svima koje ne vole.

zato si ti bio uostalom i najkraci moderator u istoriji krstarice z:D

Ebg, znam da sam ti ostao u lošem sećanju. Nisi mogao kod mene da kuneš sve redom k'o baba Simana ili još bolje, tvoji stranački idoli Radeta, Pop Lazićka i Nataša :mrgreen:
 
Који прегледи, код којих лекара се заказују недељу дана унапред?
Можда код гинеколога...шта га знам
Хајде нека интевенција, на пример рутинска операција катаракте.
Од када одете у ваш ДЗ (у Београду) па до када вам закажу интервенцију на Очној клиници може да прође од 6 месеци до годину дана..
Ако немате паре, па не идете код слобиног кардиолога на прив. клинику где иде пола ЦГ-ораца, Македонаца итд, него чекате на ред у КЦ или где већ, можда вам треба исто толико времена. И, ко ће са оболелим срцем толико да живи? Па, оптимиста, ******..је-БОте

znaci na pregled na ocnoj klinici u beogradu se ceka od 6 meseci do godinu dana? :eek:

brukaaa - dno dna :thumbdown:
 
Pa gle' nije to loše, bolje je nego ranije. Al' kako naterati nepismenog čoveka da izabere lekara, kad je navikao da dođe kad mu se ćefne. Slučajno znam da, osim u Bg, u većini gradova u unutrašnjosti po 40-50 odsto ljudi nije izabralo lekara, već i dalje teraju po starom, pa otud i problemi. O Tomici nema šta mnogo da se priča, ali ovo je jedna i jedina dobra stvar koja bi trebalo da malo donese reda po domovima zdravlja

Pa kako da izaberes lekara??? Otkud ti znas ko je kakav lekar?? A i uglavnom im se ebe da ti daju koga ti hoces.
 
registra je bila odlican moderator i jedina iz vase zute ekipe koja nije koristila svoju funkciju za obracun sa politickim neistomisljenjicima . ja se sa njom ne slazem u 90% stvari ali joj za to stvarno joj skidam kapu.



dok ste ti milunka savic onaj jomini i iron lord bili klasicni oni pacenici i kompleksasi koji su koristili tu funkciju za obracun sa svima koje ne vole.

zato si ti bio uostalom i najkraci moderator u istoriji krstarice z:D

Jaka stvar ko je mod, ali ja se ovog malog i ne secam da je bio moderator, mora da si u pravu, rekorder decko :mrgreen:
 

Stavljo sam ja i Jominija na sta je trebalo kad bi zatrebalo, i avanturistu, a i tebe stari :mrgreen: ... nego jesi li ti razmislio o onoj biznis ponudi, reko' ti da sam voljan potrosit, a taman da ti popravim genetsku sliku i porodicno stablo. Sam si rek'o, biznis je biznis, sve ima svoju cenu :mrgreen:

Evo neki ovde pricaju da cu da budem uskoro izabran za moda....

Tada cu ti odgovoriti o tvojoj ponudi.

I u ime bivsih modova takodje. :mrgreen:
 
Који прегледи, код којих лекара се заказују недељу дана унапред?
Можда код гинеколога...шта га знам
Хајде нека интевенција, на пример рутинска операција катаракте.
Од када одете у ваш ДЗ (у Београду) па до када вам закажу интервенцију на Очној клиници може да прође од 6 месеци до годину дана..
Ако немате паре, па не идете код слобиног кардиолога на прив. клинику где иде пола ЦГ-ораца, Македонаца итд, него чекате на ред у КЦ или где већ, можда вам треба исто толико времена. И, ко ће са оболелим срцем толико да живи? Па, оптимиста, ******..је-БОте

Можда сам ја изабирао права времена да се разболим. Скенер плућа сам за 300 динара добио за један дан на Б.Коси...какви 6 месеци....
 
Zuti zlikovci duse nemaju, ovaj zdravstveni sistem je cisto zavlacenje i mrcvarenje bolesnih ljudi.
Imate fikciju da sve imate i da vam je sve dostupno ali od toga u praksi nema nista.
Znaci to vam je obmana kao i sve ostalo sto su "reformisali" zuti lopovi.

upravo tako.

sve cega se oni dohvate tj to sto oni reformisu obavezno bude posle toga jos gore nego sto je pre toga bilo :dash:
 
znaci na pregled na ocnoj klinici u beogradu se ceka od 6 meseci do godinu dana? :eek:

brukaaa - dno dna :thumbdown:
Ма свака се интервенција чека месецима, ако се процени да није хитно, али онда одеш у ургентни центар. Најбоље је имати тамо везу генерално.
Ако неко има рак очне дупље, не дај боже, ал то је случај који знам, на жалост, а из Црне Горе је, па га пошаље њихови министарство здравља, онда ће га примити хитно, а ти баба са катарактом из Љига, или иди на прив. клинику или чекај. Шта ће баби вид, нека чека ...
 
Pa kako da izaberes lekara??? Otkud ti znas ko je kakav lekar?? A i uglavnom im se ebe da ti daju koga ti hoces.

Pa ako si već išao pre nego što je počelo sa tim sistemom onda možeš da proceniš. E sad, ebg, ako nisi nikad išao kod doktora do sad, onda šta ti zapadne :mrgreen:

ma nisi uopste - nisam te nesto po zlu bas zapamtio sobzirom da si bio moderator tako nesto 3 ili 4 dana :hahaha:

Kako onda to da si ti tada bio u banu po 3-4 nedelje :think:

Baš sam bio efikasan, izgleda :mrgreen:
 

Back
Top