da li (po)vraćate

Jedinicaa

Poznat
Poruka
9.230
Pitanje je virlo jednostavno: šta uradite sa poklonima koje ste dobili od vaše ljubavi, onda kada ta, do nedavno predivna osoba, postane BIVŠA predivna osoba. Daklem, kada prodje ljubav vraćate li poklone ili ih zadržavate da i dalje uživate u njima?
Možda ih pohranjujete negde?
 
ako je poklon to znaci da PRIPADA meni,koji je to fazon raskinuli smo vrati mi moje krpice? :roll:
sve cuvam,kao sto ne trazim nazad stvari koje sam poklonila
a i vise nisam u godinama kada cuvam omotac zvake koju mi je poklonio,tako da sve to koristim ili sam bacila
crni humor:moja cerka ima jedno plisano kuce koje mi je poklonio jedan italijanski glupan (pogodice me grom sv ilije sto pricam losO o bivsima) ali to je samo zato jer se to kuce tu vuklo negde,ona nasla i eto,tek posle nekog vremena sam se setila "eee ovo je stupido policioto kupio"
 
ima jedna knjiga koju mi nije poklonio, ali mi je pozajmio
sad kada mi se ne javlja vise od 7 meseci, nikad mu necu vratiti knjigu.
Al oprala sam je arielom za svaki slucaj da mi se ne vuku njegovi hormoni po njoj.
 
Šta valja i služi nečemu se ostavi, ostalo u rubish. Tada sve ili ima upotrebnu vrednost ili ne. Neka druga vrednost osim ove, se izgubi u odlasku bivše.

Da se slozzim i da dodam da je ruzzno vrachati poklone.
Obichno su od srca i nema potrebe vredjati nekog na taj nachin, pa chak ni bivshe. Vrachanje poklona sluzzi da se dramosera i dotichnoj osobi naglasi kako brishemo sve tragove njenog postojanja u nashem zzivotu.
 

Back
Top