SVI BI DA BUDU UDAVACE DS

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
"Svi bi da budu udavače DS-a"


12278742804c5e7c9c0f6a0010991796_200x246.jpg


Beograd -- Niko se ne protivi Demokratskoj stranci niti sme da je kritikuje, jer se svi nadaju da će biti njene "udavače" i s njima u koaliciji, izjavila je Vesna Pešić.

Poslanica LDP-a je za "Blic nedelje" ocenila da je "sistem političkih institucija urušen".

Ona je dodala da Vlada, kao ključni politički organ koji bi trebalo da vodi politiku države, ne vodi spoljnu politiku, već je "uslužna delatnost kabineta predsednika Republike".

Pešićeva je takođe ocenila da "sada ne funkcionišu ni Vlada ni premijer niti Parlament, a političkom scenom na kojoj nikada nije ustanovljen stvarni politički pluralizam vlada udvorištvo oko budućih koalicija, odnosno raspodele komada vlasti po strankama".

Prema njenim rečima, DS je zavela jednu vrstu većinskog apsolutizma i niko im se ne protivi, niko ne sme da ih zbog toga kritikuje jer se svi nadaju da će biti njene "udavače" i s njima u koaliciju.

DS danas, kako je rekla, više nema relevantnu opoziciju koja može da je kazni za pogrešnu politiku, pa tako nema ni efikasnog kontrolora vlasti.

"Srpska napredna stranka se dosetila da kaže i mi smo isto što i DS, i mi smo za Kosovo i EU i tu je procvetala nova ljubav. Zato se vlast raskomotila i svakodnevno 'buši institucije' i zavodi institucionalni haos", kazala je Pešićeva.

index.php




Bem ti zemlju u kojoj jedino zena od 70 godina sme da kaze istinu.:lol:


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=08&nav_category=11&nav_id=450539
 
Poslednja izmena:
Pa sta ako ga kritikuje?? I ovako bi da sad budu izbori i da DS moze sa DSS da formira vlast Kostunjavi odmah pristao na to kao sto je i do sada radio.
Sve su to fukare

Pa cekaj, dok je Tadic slusao Kostunicu, i bilo je kako - tako dobro. Sad ne valja.

Uostalom, tek sad je, posle svih "samara" od EU, tadic "dosao" na ono sto je Kostunica oduvek pricao i sto da ne?

Ali Kostunica ne zeli da bude icija, pa ni Tadiceva "udavaca".:cool:

Mlitavo je to, mlitavo.:lol:

Nije mlitavo, to je njegov stil.
 
"Svi bi da budu udavače DS-a"


12278742804c5e7c9c0f6a0010991796_200x246.jpg


Beograd -- Niko se ne protivi Demokratskoj stranci niti sme da je kritikuje, jer se svi nadaju da će biti njene "udavače" i s njima u koaliciji, izjavila je Vesna Pešić.

Poslanica LDP-a je za "Blic nedelje" ocenila da je "sistem političkih institucija urušen".

Ona je dodala da Vlada, kao ključni politički organ koji bi trebalo da vodi politiku države, ne vodi spoljnu politiku, već je "uslužna delatnost kabineta predsednika Republike".

Pešićeva je takođe ocenila da "sada ne funkcionišu ni Vlada ni premijer niti Parlament, a političkom scenom na kojoj nikada nije ustanovljen stvarni politički pluralizam vlada udvorištvo oko budućih koalicija, odnosno raspodele komada vlasti po strankama".

Prema njenim rečima, DS je zavela jednu vrstu većinskog apsolutizma i niko im se ne protivi, niko ne sme da ih zbog toga kritikuje jer se svi nadaju da će biti njene "udavače" i s njima u koaliciju.

DS danas, kako je rekla, više nema relevantnu opoziciju koja može da je kazni za pogrešnu politiku, pa tako nema ni efikasnog kontrolora vlasti.

"Srpska napredna stranka se dosetila da kaže i mi smo isto što i DS, i mi smo za Kosovo i EU i tu je procvetala nova ljubav. Zato se vlast raskomotila i svakodnevno 'buši institucije' i zavodi institucionalni haos", kazala je Pešićeva.

index.php




Bem ti zemlju u kojoj jedino zena od 70 godina sme da kaze istinu.:lol:

Рече најјача конкуренткиња од ДС-ових удавача.:D

Много су смешни ти ЉДП-овци.
 
Јесте, али заборавила је да спомени и ЛДП као константну помоћ ДС-у.
ЛДП није ДС-ова удавача, већ ДС-ова жена.
Остали претендују да им буду љубавнице.

LDP nije DS-ovska zena vec prostitutka

nisu sa njima u trajnom braku nego im "priskacu u pomoc" od situacije do situacije za odgovarajucu novcanu nadoknadu ;mrgreen:

u medjuvremenu glume "postenje"

jedina prava opozicija DS-u je SRS

Jedins tranka koja nikada sa tim izdajnicima i kvislinzima nije ulazila u bilo kakve dilove i koalicije.
 
LDP nije DS-ovska zena vec prostitutka

nisu sa njima u trajnom braku nego im "priskacu u pomoc" od situacije do situacije za odgovarajucu novcanu nadoknadu ;mrgreen:

u medjuvremenu glume "postenje"


jedina prava opozicija DS-u je SRS

Jedins tranka koja nikada sa tim izdajnicima i kvislinzima nije ulazila u bilo kakve dilove i koalicije.


:tick:

Upravo to sam i ja rekla.:ok:

I to skupa prostitutka.
 

Back
Top