Autoput Beograd--Novi Sad , duplo naplacivanje putarine.

Ebo ih autoput u guzcu, za moj kombi, VW T3, težak tonu i po (kao nečija bolja limuzina) uzimaju 710 din!

I da mi amortizeri nisu otišli u quratc, išao ih starim putem, preko Indjije, al ne može, uništi auto.


Dakle, šta se radi:

Ne popravljaju stari put, deonicu Sremski Karlovci- Indjija, jerrt ako teraju narod na autoput.
Svaki dan inksiraju enormne pare na tom putu, koje ne ulažu u stari put!!! Ko tamo ebe narod što živi i polomi vozila svoja!!

710 din plaćam deonicu kojom pičim pola sata o 40 min, trošeći najskuplje gorivo u regionu, na najlošijim putevima evrope.


Pa majku m, ko je tu pametan a ko ovca?

Mi smo ovce, guzonje su pametne što nas čičaju do zadnje dlake.
 
Ebo ih autoput u guzcu, za moj kombi, VW T3, težak tonu i po (kao nečija bolja limuzina) uzimaju 710 din!

I da mi amortizeri nisu otišli u quratc, išao ih starim putem, preko Indjije, al ne može, uništi auto.


Dakle, šta se radi:

Ne popravljaju stari put, deonicu Sremski Karlovci- Indjija, jerrt ako teraju narod na autoput.
Svaki dan inksiraju enormne pare na tom putu, koje ne ulažu u stari put!!! Ko tamo ebe narod što živi i polomi vozila svoja!!

710 din plaćam deonicu kojom pičim pola sata o 40 min, trošeći najskuplje gorivo u regionu, na najlošijim putevima evrope.


Pa majku m, ko je tu pametan a ko ovca?

Mi smo ovce, guzonje su pametne što nas čičaju do zadnje dlake.

to je preračunao..50kn..:eek:..stvarno previše...:eek:..al ti voziš.."tamić"..i s njim..zarađuješ..tako da..nemo se žališ...
 
Skrenuh sa autoputa kod Beske da probam riblji paprikas dole kraj Dunava.Iduci iz BG/a vec sam platio putarinu 240 din.

I Kad se iz Beske vracah na autoput u pravcu NS, opet naplacuje 240 din!

KAKVA PLJACKASKA LOGIKA.

А да ниси мостарину платио, а не путарину, можда хоће да намакну коју парицу...
Не знам, само питам ;)
 

Back
Top