POZAJMICA

lb123

Početnik
Poruka
41
Da li bi neko mogao da mi pomogne? Hitno mi je potrebna pozajmica od 3000 EUR. Uz ugovor, advokata itd. Prosto, pitam da li ima nekog ko je spreman da pomogne zeni sa troje dece koja je trenutno u veoma teskoj situaciji, ali sa odlicnom perspektivom. Hvala unapred.
 
Da li bi neko mogao da mi pomogne? Hitno mi je potrebna pozajmica od 3000 EUR. Uz ugovor, advokata itd. Prosto, pitam da li ima nekog ko je spreman da pomogne zeni sa troje dece koja je trenutno u veoma teskoj situaciji, ali sa odlicnom perspektivom. Hvala unapred.


Zasto ne svratis do banke ? :dontunderstand:
 
Nema od te price nista.Niko iole razuman vam nece dati novac .Vase probleme resite u saradnji sa familijom.Iskreno receno ne verujem vam nista i smatram da ste prevarant ( ili narkomanka koja krizira).Trazite novac od tog advokata kod kojeg mislite da pravite ugovor.
3000 evra ne kosta opremanje dece za skolu i stanarina, prica vam je smesna i bezobrazna.
 
да ниси у неком дугу или треба да платиш неку рату/кирију и сл. ? Заиста за децу није потребно баш толико, те проблеме које сте навели би могли да решите и са 500-1000 евра. О чему се ради ?
 
Radi se o neradu,..Prevaranti hvataju na emocije, pominju decu skolu, stan hranu, i svi do jednog imaju siguran posao koji treba da dobiju.Svi garantuju sa ugovorom koji nista ne vredi.
Svima je hitno i treba im odmah.Kako to majku mu da neko sa troje dece sebi dozvoli da saceka zdanji trenutak i da onda hitno zajmi novac.....lagarija teska.Dok ceka taj famozni siguran posao moze da radi bilo sta, i da tako premosti period bez primanja.Poslovi koji se rade na dnevnicu su najbolji, isplata je svaki dan, ali ne gospoja bi radije da ceka neku sentimentalnu budalu kojoj ce da uzme novac po cenu da se sutradan sa njim tuzarka jer je to lakse.
Ako je taj posao u perspektivi zaista tako siguran moze se onda zaduziti kod tog poslodavca zar ne.Ali to je tek za 20 dana:eek: a njima treba sad i odmah....razmislite kome je uvak tako "hitno" potrebna bas tolika lova.:roll:
 
Poslednja izmena:
Radi se o neradu,..Prevaranti hvataju na emocije, pominju decu skolu, stan hranu, i svi do jednog imaju siguran posao koji treba da dobiju.Svi garantuju sa ugovorom koji nista ne vredi.
Svima je hitno i treba im odmah.Kako to majku mu da neko sa troje dece sebi dozvoli da saceka zdanji trenutak i da onda hitno zajmi novac.....lagarija teska.Dok ceka taj famozni siguran posao moze da radi bilo sta, i da tako premosti period bez primanja.Poslovi koji se rade na dnevnicu su najbolji, isplata je svaki dan, ali ne gospoja bi radije da ceka neku sentimentalnu budalu kojoj ce da uzme novac po cenu da se sutradan sa njim tuzarka jer je to lakse.
Ako je taj posao u perspektivi zaista tako siguran moze se onda zaduziti kod tog poslodavca zar ne.Ali to je tek za 20 dana:eek: a njima treba sad i odmah....razmislite kome je uvak tako "hitno" potrebna bas tolika lova.:roll:

Zao mi je sto tako sudis ali svako gleda druge kroz sebe. Nisam ni narkoman, ni neradnik, naprotiv. I posao cu dobiti bas u firmi u kojoj sam radila u inostranstvu zato sto sam dobra i znam posao. Ovo je pokusaj ocajnika da nadje nekog ko je spreman da pomogne. Ja naivna jos uvek verujem da takvi ljudi postoje. I verovacu uvek. Zao mi je sto je svakako mnogo vise onih koji lazu varaju i neveruju.
 
Ako si zaista tako poštena i naivna onda ti nikako ne bih preporučio da se uzajmljuješ. Osim, eventualno od bliže rodbine ili nekog kog znaš baš dugo i dobro. Ako nemaš takve ljude a koji mogu da ti pozajme te pare, bolje je da radiš do prve plate i 2 posla, bilo kakva. Nije to dug period da se premosti i pritrpi, a izbeći ćeš veliki rizik.
 
0653_homer-eating-popcorn-small-c78-1.jpg
 

Back
Top