Gledam nešto ove postove i sabiram ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zena ima vise na forumu u kompletu, kljucni razlog je prost. Jednostavno zenke vole distancu kako bi onemogucavale musku zelju za fizickim kontaktom. Jer je sustina svake zene da radi o glavi muskarcu. Fizicki kontakt je jedan od kasnijih nivoa do kojih muzjak moze stici ako uspesno resi prethodne stupnjeve. Takodje, net je mesto gde zenka moze vrlo lako da plasira biovlast tj da ostvaruje psiholosku dominaciju nad muzjakom glumeci nekakvu fatalnu ribu, dok kad muskarac plasira svoj osnovni nagon na mrezu to je cybersex, a doticna bogomoljka ga lako moze proglasiti manijakom.
Bitno je da muzjak nauci da odlaze zadovoljenje. Odreci se bombone koja sledi odmah zarad obecane cokolade kasnije. Znaci, pricati price, lupati, folirati, ali sa jasnim kasnijim ciljem, iako sve treba da izgleda spontano. I budite uvereni zenka sama nesvesno trazi da se tako namerno pretvarate jer je to vid vase poslusnosti sto hrani njenu biovlast. Interpolni odnos je u 90% slucajeva prepun patologije, cak i iza osuncane livade i cvetica i leptirica dvoje zaljubljenih kriju se preklani crvi, zgnjeceni mravi, pseca govna, razni bacili itd itd….. a za sve to, zasluzan je iskljucivo zenski rod, no da ne skrecem vise s teme.
 
random_cloud_form:
Interpolni odnos je u 90% slucajeva prepun patologije, cak i iza osuncane livade i cvetica i leptirica dvoje zaljubljenih kriju se preklani crvi, zgnjeceni mravi, pseca govna, razni bacili itd itd….. a za sve to, zasluzan je iskljucivo zenski rod, no da ne skrecem vise s teme.
Dobro je da nisi skrenuo sa teme ! A biovlast si spomenuo samo 2 puta, što je svojevrsni rekord do sada ! Nego ne mogu da se setim šta si ono propustio da kažeš ...
 
Milojko Vasic:
random_cloud_form:
Interpolni odnos je u 90% slucajeva prepun patologije, cak i iza osuncane livade i cvetica i leptirica dvoje zaljubljenih kriju se preklani crvi, zgnjeceni mravi, pseca govna, razni bacili itd itd….. a za sve to, zasluzan je iskljucivo zenski rod, no da ne skrecem vise s teme.
Dobro je da nisi skrenuo sa teme ! A biovlast si spomenuo samo 2 puta, što je svojevrsni rekord do sada ! Nego ne mogu da se setim šta si ono propustio da kažeš ...
Ali ja...Muskarac uvijek zeli da sjedi u mocnijoj poziciji nego zena,u protivnom srusi se njegovo samopouzdanje
 
random_cloud_form:
Zena ima vise na forumu u kompletu, kljucni razlog je prost. Jednostavno zenke vole distancu kako bi onemogucavale musku zelju za fizickim kontaktom. Jer je sustina svake zene da radi o glavi muskarcu. Fizicki kontakt je jedan od kasnijih nivoa do kojih muzjak moze stici ako uspesno resi prethodne stupnjeve. Takodje, net je mesto gde zenka moze vrlo lako da plasira biovlast tj da ostvaruje psiholosku dominaciju nad muzjakom glumeci nekakvu fatalnu ribu, dok kad muskarac plasira svoj osnovni nagon na mrezu to je cybersex, a doticna bogomoljka ga lako moze proglasiti manijakom.
Bitno je da muzjak nauci da odlaze zadovoljenje. Odreci se bombone koja sledi odmah zarad obecane cokolade kasnije. Znaci, pricati price, lupati, folirati, ali sa jasnim kasnijim ciljem, iako sve treba da izgleda spontano. I budite uvereni zenka sama nesvesno trazi da se tako namerno pretvarate jer je to vid vase poslusnosti sto hrani njenu biovlast. Interpolni odnos je u 90% slucajeva prepun patologije, cak i iza osuncane livade i cvetica i leptirica dvoje zaljubljenih kriju se preklani crvi, zgnjeceni mravi, pseca govna, razni bacili itd itd….. a za sve to, zasluzan je iskljucivo zenski rod, no da ne skrecem vise s teme.

:lol: i ne pitaj sto se smijem... :evil:
 
meni ta "biovlast" :lol: razbija na ICQ
imam jedno listu od pet hiljada ljudi
neke i znam, bilo je nekakve akcije
meni je dosadilo, cesto su stereotipni. odmah traze sliku..neki me odyebu posle
sada pricham kad je neko drugachiji.
ali na forumu - nishta
ali tu mi i nije valjda cilj, vishe mi je neki poligon za praznjenje...kao odlazak u kafanu.
ili tu nisam tako jaka
pa ako neko uleti, uleti
cemu je to doprinelo...pa kao nisam totalni kreten
da me ti ljudi nisu jurili sa neta, verovatno bih se ubila do sada
standardne sheme skola-fax-zurka nisam osetila..
mislim da ima jos takvih ljudi
mada nisu ni te akcije neshto bas, ali jesu nesto
ok, bilo je i live ali opet bizarnih
cemu ova poruka
tako se lozhim da sma riba au stvari sam nesrecna zbog brkova. mada sve vishe ih kuliram. brkove naravano
dole vlada treba da se uchi :)
 
ma razmislila sam neki su se smorili od mene
al uvek se neki novi pojave
i tako
stavish neki blesav info i onda te jure
e brate a uzhivo ih samo plashim
osim ako nisu otkacheni
he he nije bash videcemo shta ce biti idem sutra opet u shkolu samo ako se prbudim

shto se ja ispovedam ovde to nije tema
ovde su svi prigusheniji mozda se plashe zena koje naviru a u z.kutku se svi neshto savetuju prisno

ma nemma pojma odo nema me sada jedno pet dana ali stvarno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top