Gej sveštenici orgijaju po Rimu

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Italijanski nedeljnik "Panorama" objavio je šokantnu priču potkrepljenu fotografijama o katoličkim sveštenicima homoseksualcima, koji danju obavljaju svoje dužnosti u crkvi, a noću orgijaju po klubovima u Rimu

Katoličku crkvu je nakon brojnih pedofilskih afera pogodio još jedan seks-skandal. Italijanski nedeljnik "Panorama" objavio priču, praćenu ekskluzivnim fotografijama, o sveštenicima homoseksualcima. Članak "Divlje noći gej sveštenika u Rimu" govori o dvostrukim životima katoličkih sveštenika, koji preko dana obavljaju redovne crkvene dužnosti, a noću učestvuju u razuzdanim homoseksualnim orgijama u rimskim klubovima i privatnim stanovima.
Autor teksta, novinar "Panorame" Karmelo Abate, mesec dana je radio na tajnom zadatku istražujući homoseksualne aktivnosti katoličkih sveštenika.

Seks nasred kluba

Abate se među gej sveštenike ubacio preko svog poznanika homoseksualca, koji ga je uveo među rimske velikodostojnike, inače aktivne članove gej zajednice u glavnom gradu Italije. Uz pomoć prijatelja, Abate je bio na zabavama zatvorenog tipa u noćnim klubovima u Rimu na kojima je prisustvovao bahanalijama katoličkih sveštenika.
Centralne figure Abateove priče su 35-godišnji Francuz otac Pol i izvesni otac Karlo. Novinar ih je upoznao na jednoj od zabava u rimskoj četvrti Testaćo.
- Na prvoj zabavi na kojoj sam bio Pol i Karlo su plesali na podijumu sa polugolim muškarcima. Nekoliko drugih gostiju imalo je seks sa muškim prostitutkama u klubu, naočigled svih. Nakon žurke, otac Pol je pozvao Karla, mog prijatelja homoseksualca i mene da nastavimo zabavu kod njega. U svom stanu otac Pol je imao seksualni odnos sa našim saradnikom, mojim prijateljem. Naš "špijun" mi je rekao da je zamolio Pola da pre seksa obuče mantiju što je Pol i uradio - piše "Panorama".
Prema navodima tog lista, novinar i njegov prijatelj su se sledećeg dana, u subotu, ponovo našli sa Polom i Karlom u jednom gej baru u Rimu. Epilog večeri bio je isti kao i prethodne. Nakon žurke, otišli su u Polov stan gde je on ponovo imao seks sa prijateljem novinara. Sutradan, u nedelju, nakon celonoćnih orgija, otac Pol se pričestio.

- Znali smo da niko ne bi poverovao u našu priču bez dokaza. Zato smo snimili fotografije koje potvrđuju autentičnost cele priče. Uslikali smo ih skrivenim fotoaparatima i kamerama - kaže Abate.
On dodaje da mu je otac Karlo u restoranu u centru Rima, u kojem se sveštenici homoseksualci najčešće okupljaju u potrazi za partnerima, više puta pokazivao crkvene velikodostojnike za susednim stolovima koji su homoseksualci.
- Rekao mi je da su 98 odsto sveštenika, koje on poznaje, gejevi - zaključuje Abate u tekstu.

Berluskonijevo maslo

Prva reakcija Vatikana na objavljivanje članka bila je optužba na račun nedeljnika "Panorama", koji je inače deo medijske imperije premijera Silvija Berluskonija. Vatikanski zvaničnici naveli su da Berluskoni namerno stvara skandal i napada crkvu iz političkih razloga.
Rimski vikar kardinal Agostino Valini izjavio je da je članak očigledan pokušaj da se oklevetaju svi sveštenici.
- Članak je napisan samo iz jednog jedinog razloga, a to je blaćenje crkve - naveo je Valini.
Ipak, kardinal se u obraćanju osvrnuo i na sveštenike homoseksualce.
- Pozivam sveštenike koji su homoseksualnog opredeljenja da prestanu da se skrivaju i da napuste crkvu, jer ih niko ne prisiljava da budu u njoj. Ne želimo im zlo, ali ne možemo prihvatiti da zbog ponašanja jednog ili dva člana bude blaćena čast ostalih. Sveštenici ne smeju da imaju dvostruki život, već samo jedan, dosledan pozivu, darovan Bogu, u službi ljudi i moralno primeran svima - izjavio je kardinal Valini.

Papa Benedikt XVI: Homoseksualizam je neprijatelj čovečanstva
Vatikan inače ne osuđuje homoseksualnost, ali uči da je homoseksualni odnos istinski neprirodan.
Papa Benedikt XVI istopolne brakove i abortuse smatra najvećim neprijateljima čovečanstva. Vrhovni poglavar rimokatoličke crkve oštro se protivi i tome da homoseksualci imaju ista prava kao i heteroseksualci. Suočen s mnogobrojnim skandalima u crkvi, papa sve češće poručuje vernicima da ne dozvole da gresi sveštenika izblate i okrnje integritet crkve.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/128453/Gej+sveštenici+orgijaju+po+Rimu.html
 
Isla je neka prica kako je bivsi muftija beogradski Jusufspahic za vreme bombardovanja bio gost na vatikanskom radiju i pita ga voditelj koji je ujedno i visoko svesteno lice u katolickoj crkvi :
" Presveti efendija...bla-bla, vama vera dozvoljava da imate 4 zene, a koliko ih
stvarno imate? "

Tu efendija Jusufspahic odgovara: " Da, meni vera dozvoljava, ali ja imam samo jednu, a vama presvetli vera ne dozvoljava ni jednu, a koliko ih stvarno imate? " :)
 
Isla je neka prica kako je bivsi muftija beogradski Jusufspahic za vreme bombardovanja bio gost na vatikanskom radiju i pita ga voditelj koji je ujedno i visoko svesteno lice u katolickoj crkvi :
" Presveti efendija...bla-bla, vama vera dozvoljava da imate 4 zene, a koliko ih
stvarno imate? "

Tu efendija Jusufspahic odgovara: " Da, meni vera dozvoljava, ali ja imam samo jednu, a vama presvetli vera ne dozvoljava ni jednu, a koliko ih stvarno imate? " :)

Pa verovatno nijednu, vec ima desetak momaka..
 
Нормално је да се педери свуда питају,кад се налазе на свим битним местима.Питам се само колико ми имамо педера у Влади,колико ће година проћи док то не сазнамо?
 

Back
Top