RUSIJA U PLAMENU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 235367

Ističe se
Poruka
2.786
Nasi saveznici Rusi su u plamenu.......Mi se oslanjali na njih a oni ocigledno, ne mogu ni sebe da odbrane.....KO JE ZAPALIO RUSIJU??? PLAMEN NESTO MIRISE NA AMERICKI ......I to su 'narodjacki saveznici.......Gore im zalihe lignita,Moskovljani polu otrovani...Oni ce da nas brane???
 
Какве тужне менталне способности. Ватра ће се угасити, дим разићи, а онда ће се опет сваки другосрбијаш јежити на помен имена Путина и Русије и у њима видети отеловљење зла, мрака и деведесетих.
 
kostunica_13_v.jpg
 
Tacno Nebojsa......Radikale finasira ruski KGB......Pristalice njihove kod nas su potomci INFOR BIRO-a, koji jos uvek velicaju Staljina koji je u cistkama pobio dvdeset miliona Rusa......

Samo sto se zadnjih dvadesetak godina INFOR-BIRO zvao i zove DB Cosicev ''patriotizam''. Nije niti malo cudno da ti KGB petokolansi stavljaju Staljinovu SSSR himnu na njihove mobilne telefone umesto himnu svoje zemlje Rusije.
 
Nasi saveznici Rusi su u plamenu.......Mi se oslanjali na njih a oni ocigledno, ne mogu ni sebe da odbrane.....KO JE ZAPALIO RUSIJU??? PLAMEN NESTO MIRISE NA AMERICKI ......I to su 'narodjacki saveznici.......Gore im zalihe lignita,Moskovljani polu otrovani...Oni ce da nas brane???

Klonu! Ne smaraj! Tesko ti poremecen mozak cim ne mozes bez krstarice!
 
Nasi saveznici Rusi su u plamenu.......Mi se oslanjali na njih a oni ocigledno, ne mogu ni sebe da odbrane.....KO JE ZAPALIO RUSIJU??? PLAMEN NESTO MIRISE NA AMERICKI ......I to su 'narodjacki saveznici.......Gore im zalihe lignita,Moskovljani polu otrovani...Oni ce da nas brane???

Теби је заиста неопходна лекарска помоћ.:eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top