Crkva Sotone

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ne bi bila jedina. Samo se nijedna do sada tako nije zvala.

Crkva u Krakovu:

kazimierz-church2-cc-soylentgreen23.jpg
 
Jos jednom uticaj degenerisane Amerike prelazi i na nas.Cuo sam da ce otvoriti u Bg-u Crkvu Sotone.?????????????

Izvini što ometam tvoje slavobitono pirovanje nad američkom dekadencijom, ali da nebi bilo zabune crkva sotone ili Sotonska sinagoga već je davno izmišljena i u Otkrivenju 2:9 zapisana joj je čak i lokacija "znam tvoju nevolju i tvoje siromaštvo, ali ti si bogat, znam i hulu onih koji govore da su Judeji, a nisu, nego satanska sinagoga"
Dakle ona se nalazila u Smirni (današnji Izmir), i ako se nešto negde proširilo to je onda odavde prema americi, pošto je mnogo bliža nama nego njima.
 
Zasto ti mislis da su oni sljam, a ti i tebi slicni nisu. Zar Sotona nije bozanstvo, bas kao i tvoj jevrejski bog Jahveh. Pa ako i ti imas pravo na crkvu, zasto ne bi i oni imali.

I po cemu su oni, satanisti, gori od tvojih crnomaantijaskih i bradatih vudu vraceva?:mafijas::vudu::vudu::poludeo:

sotona nema božansku prirodu, niti božansku moć... On je otpali andjeo-arhandjel...:neutral:
 
Zasto ti mislis da su oni sljam, a ti i tebi slicni nisu. Zar Sotona nije bozanstvo, bas kao i tvoj jevrejski bog Jahveh. Pa ako i ti imas pravo na crkvu, zasto ne bi i oni imali.

I po cemu su oni, satanisti, gori od tvojih crnomaantijaskih i bradatih vudu vraceva?:mafijas::vudu::vudu::poludeo:

Боже, опрости им, не знају шта раде
 
Poslednja izmena:
Ако је то тачно, у шта не верујем, онда треба да се дигне, што би народ рекао, ''кука и мотика'' па да почисти тај шљам. Додуше, можда би први припадници те цркве били Чеда Јовановић, Весна Пешић, Ненад Прокић, Жарко Кораћ, Наташа Кандић, Борка Павићевић, Соња Бисерко, и наравно Тадић. :pop:
.... ko o cemu,
miroljubivi hriscani o ciscenju :neutral:
 
ne mogu da shvatim psihološki profil tih likova kojima sotona izgleda prihvatljiva....:eek:

зашто не можеш, стави се у њихову позицију и биће ти јасније.
за њих ни Бог ни сотона не постоји, тако да им је свеједно шта кажу, напишу или мисле о таквим темама.
њима је то бесмисао.

али им је смисао да се мешају тамо где им није место.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top