Ali ja necu to da radim...

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
:eek:

E ovako.. Rec je o mojoj najboljoj drugarici... Jeste da je i ona ponekad ovde na forumu ali nadam se da me nece ubiti zbog ovog...

Nije imala sex vec 7 ipo meseci.. I vec je postala malo dosadna sa pricom o tome kako hoce nesto musko itd... Milion puta sam joj pricala o carima samozadovoljavanja ali ona nece ni da cuje...

Ono sto ja ne shvatam je "ZAsto je njoj toliko glupo da to uradi?"

Pre neko vece smo se dopisivale i pricala mi je kako vodi hot chat sa nekim likom... I da on d*ka na neke njihove price.. Kada sam je pitala sto i ona ne zavuce svoju rucicu malo ona mi je odgovorila "Pa ne znam.."

Prepricavala mi je neke njihove price, iskreno, ja sam imala priliku da cetujem tako sa nekim likovima i nisam se ustrucavala da sebi dam malo oduska...

JEdnostavno ona nece da cuje za to...

ZAstooooo? ZAsto, kad joj iz iskustva kazem da ce joj biti lakse??

Ne razumem je uoopste! :think:
 
Čekaj, otkud ti znaš šta ona radi u intimi svoje sobe?:lol: pa si tako sigurna.

Mnoge žene imaju takav stav prema sexu, samozadovoljavanju. Od malena ih uče da je to prljavo i pogrešno, nešto što rade samo dečaci. Možda joj je glupo da o tome priča s tobom, a i što bi morala sve da ti poverava?:zper:
 
A što je ne odvedeš do Košutnjaka?
NAročito gde su automibili poredjani ko sardine?
Ili jednostavno prošetate po Adi Ciganliji posle 9 uveče?
Mnogi tada iz Beograda izučavaju biologiju tj kako se šta radi iako imaju u proseku 50 godina... i muško i žensko...

Ili još bolje odeš kod nje sa dečkom i poneseš CD sa "filmom"...
 
Poslednja izmena:
Ma mozda se i dira al je blam da kaze

Misliš drka?
A kako vi žene možete da drkate?
dontunderstand.gif

Baš bih voleo da pogledam uživo...
 
Čekaj, otkud ti znaš šta ona radi u intimi svoje sobe?:lol: pa si tako sigurna.

Mnoge žene imaju takav stav prema sexu, samozadovoljavanju. Od malena ih uče da je to prljavo i pogrešno, nešto što rade samo dečaci. Možda joj je glupo da o tome priča s tobom, a i što bi morala sve da ti poverava?:zper:

Ne ume ona da glumi.. Poznajemo se 16 godina, odrasle smo zajedno.. Valjda je toliko poznajem.. Bila sam prva kojoj je rekla da je izgubila nevinost i ja sam njoj isto prva rekla... Sasvim otvoreno pricamo o tome, to nije nista glupo ali ona to ne radi.. Stooooo?

Ma mozda se i dira al je blam da kaze

Drugacije bi izgledala da je to radila.. :) Citiram malo likove iz sex&city SArlot "SAmanta, izgledas sjajno, sva sijas..." Samanta "Ah, to je zato sto sam se samozadovoljavala celo popodne.." :hahaha:

A što je ne odvedeš do Košutnjaka?
NAročito gde su automibili poredjani ko sardine?
Ili jednostavno prošetate po Adi Ciganliji posle 9 uveče?
Mnogi tada iz Beograda izučavaju biologiju tj kako se šta radi iako imaju u proseku 50 godina... i muško i žensko...

Ili još bolje odeš kod nje sa dečkom i poneseš CD sa "filmom"...

:hahaha: E jesi lud... Nismo iz Bg-a :D

Misliš drka?
A kako vi žene možete da drkate?
dontunderstand.gif

Baš bih voleo da pogledam uživo...


E pa sledecoj devojci reci da ti pokaze... :rotf:
 
Onda CD sa filmom i dečkom... pa nek vidi šta će...

Rekla mi je da joj kupim vibrator... Ja sam rekla, ok samo da skupim pare... Idemo na more 19-og.. Valjda ce naci nekog Grka majku mu... :zper:
Šta ima da mi pokaže kada ja to mogu i sam?[/QUOTE]

Pogledaj na ogledalo imas li koju plavu vlas u svojoj bujnoj kosi pa procitaj sta sam napisala ponovo i sta si ti napisao... :worth:
 
:eek:

E ovako.. Rec je o mojoj najboljoj drugarici... Jeste da je i ona ponekad ovde na forumu ali nadam se da me nece ubiti zbog ovog...

Nije imala sex vec 7 ipo meseci.. I vec je postala malo dosadna sa pricom o tome kako hoce nesto musko itd... Milion puta sam joj pricala o carima samozadovoljavanja ali ona nece ni da cuje...

Ono sto ja ne shvatam je "ZAsto je njoj toliko glupo da to uradi?"

Pre neko vece smo se dopisivale i pricala mi je kako vodi hot chat sa nekim likom... I da on d*ka na neke njihove price.. Kada sam je pitala sto i ona ne zavuce svoju rucicu malo ona mi je odgovorila "Pa ne znam.."

Prepricavala mi je neke njihove price, iskreno, ja sam imala priliku da cetujem tako sa nekim likovima i nisam se ustrucavala da sebi dam malo oduska...

JEdnostavno ona nece da cuje za to...

ZAstooooo? ZAsto, kad joj iz iskustva kazem da ce joj biti lakse??

Ne razumem je uoopste! :think:

ma stid je...bemti zatucani Balkan...:dash:
 
i ja znam da se stidi.. ali opet ponavljam.. zasto se stidi same sebe? nikako mi ne ulazi u glavu... :mrgreen:

zato sto je budala koja najpre ne moze da se opusti sama sa sobom,kakav li joj je onda sex..ma svaciji mozgic radi drugacije,ono sto tebi nije apsolutno jasno zasto nesto rado,njoj jeste i obrnuto...tesko je osloboditi se stida ali nije nemoguce...
 
i ja znam da se stidi.. ali opet ponavljam.. zasto se stidi same sebe? nikako mi ne ulazi u glavu... :mrgreen:

Dobro, prihvati da ljudi nisu obavezni da pričaju sve, pa makar se radilo i o najboljoj drugarici:D. Šta treba da priča- Piškila sam, kakila sam, ebala sam se prvo sa Perom, a posle sa Lazom, kad su otišli dirala sam se po ribici...:roll:

Svako ima pravo da zadrži deo intime za sebe, šta je tu čudno?
 
Čekaj, otkud ti znaš šta ona radi u intimi svoje sobe?:lol: pa si tako sigurna.

Mnoge žene imaju takav stav prema sexu, samozadovoljavanju. Od malena ih uče da je to prljavo i pogrešno, nešto što rade samo dečaci. Možda joj je glupo da o tome priča s tobom, a i što bi morala sve da ti poverava?:zper:

Glupo joj je da prica, stidi se.
A radi sigurno, kao i sav normalan svet.
 
Mnoge zene imaju blokade u glavi, kada je masturbacija u pitanju.
Mada, ta blokada se puno vise ogleda u tome sto ni za zovu glavu ne zele da priznaju da se samozadovoljavaju, nego sto to zaista ne rade.
Rade, samo se stide :D

Zato, pusti drugaricu na miru sto se toga tice.

Ili mozda da je iznenadis kakvim poklonom u vidu vibratora? :lol:
 
Rekla mi je da joj kupim vibrator... Ja sam rekla, ok samo da skupim pare... Idemo na more 19-og.. Valjda ce naci nekog Grka majku mu... :zper:



U stvari, ja joj se divim.
Ona je prva žena koja ne zloupotrebljava muškarca zbog svog nagona.
Doduše ja sam možda prvi muškarac koji odavno nije zloupotebio nekog zbog svojih potreba ali... i samoća dosadi...

Kupi joj 2 da joj bude kao da ima dva tipa... pa jedan u usta drugi gde hoće...
 

Back
Top