Kasparov: Rusija će se ili integrirati u Europu ili raspasti

Alan Skot-Dzudas

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Velik ste humanitarac. U Sarajevu ste bili dvaput. Što vas pokreće na sve to?

Uvijek se držim svojih principa i podržavam stranu koja je žrtva vojne agresije. I Hrvatska i BiH u jednom su trenutku bile žrtve agresije. Nadam se da je to sve sada povijest i da se neće nikada ponoviti. Samo sam iskoristio svoju poziciju – i kad je posrijedi bio Baku, Vukovar, Sarajevo.

Smatrate li da je mjesto Rusije u Europskoj uniji?

Po mojem mišljenju, Rusija nema drugog izlaza. Rusija se treba integrirati u Europu. Napisao sam djelo o budućoj Rusiji, Rusiji poslije Putina, i smatram da će daleki istok Rusije i Sibir postati dio Kine. Vladivostok će biti ili europski ili kineski grad, samo kao ruski neće moći opstati. Rusija će se ili integrirati u Europu ili će se raspasti. Za mene je sve to veoma očigledno. Moje je mišljenje da Rusija, po povijesti, po budućnosti pripada Europi.
http://www.dnevnik.ba/index.php?opt...uropu-ili-raspasti&catid=89:svijet&Itemid=463
Cudno:eek: ko bi rekao?
 
Velik ste humanitarac. U Sarajevu ste bili dvaput. Što vas pokreće na sve to?

Uvijek se držim svojih principa i podržavam stranu koja je žrtva vojne agresije. I Hrvatska i BiH u jednom su trenutku bile žrtve agresije. Nadam se da je to sve sada povijest i da se neće nikada ponoviti. Samo sam iskoristio svoju poziciju – i kad je posrijedi bio Baku, Vukovar, Sarajevo.

Smatrate li da je mjesto Rusije u Europskoj uniji?

Po mojem mišljenju, Rusija nema drugog izlaza. Rusija se treba integrirati u Europu. Napisao sam djelo o budućoj Rusiji, Rusiji poslije Putina, i smatram da će daleki istok Rusije i Sibir postati dio Kine. Vladivostok će biti ili europski ili kineski grad, samo kao ruski neće moći opstati. Rusija će se ili integrirati u Europu ili će se raspasti. Za mene je sve to veoma očigledno. Moje je mišljenje da Rusija, po povijesti, po budućnosti pripada Europi.
http://www.dnevnik.ba/index.php?opt...uropu-ili-raspasti&catid=89:svijet&Itemid=463
Cudno:eek: ko bi rekao?

Zbignjev Brzezinski :) Veliki ucitelj i gospod druga kasparova
 
Fakat kako sam sebi ne dosadis , cuj raspasce se EU to ti je isto ko kad kazes da ce se BIH raspasti pa ono nista a znamo ko se vec dosad dobro raspao.
Rusija je 0 zna se ko drma ovim svijetom :rtfm:

Ko drma, SAD? Pa ne bih rekao, Kina se zagrejava, Rusija je prati, od te tvoje amerike nema vise nista :rtfm:
Zna se da SAD koristi jad i bedu medju svojim gradjanima za regrutovanje u vojsci.
Pitam se, sta ce biti od SAD kada budu svi izginuli iz nize klase?
 
pa upravo bosna se raspala jado :hahaha:
sad jos samo postoji ime "bih" a de fakto dve sasvim odvojene drzave - Republika Srpska i federacija pih

Ова друга баш и не функционише као држава, често јој је износ пара у буџету мањи од просечне плате у Србији (баш тако, замислите ту беду да је у буџету ентитета цирка 300 евра), постоје некакви кантони где се не зна ни ко пије ни ко плаћа, Хрвати и Муслимани се сукобљавају, низ проблема, и уместо да их Муслимани решавају, они као нешто бацају ок она РС, а овај овде булазни о Каспарову као да је тај Јеша неки јак фактор у Русији..
 
Velik ste humanitarac. U Sarajevu ste bili dvaput. Što vas pokreće na sve to?

Uvijek se držim svojih principa i podržavam stranu koja je žrtva vojne agresije. I Hrvatska i BiH u jednom su trenutku bile žrtve agresije. Nadam se da je to sve sada povijest i da se neće nikada ponoviti. Samo sam iskoristio svoju poziciju – i kad je posrijedi bio Baku, Vukovar, Sarajevo.

Smatrate li da je mjesto Rusije u Europskoj uniji?

Po mojem mišljenju, Rusija nema drugog izlaza. Rusija se treba integrirati u Europu. Napisao sam djelo o budućoj Rusiji, Rusiji poslije Putina, i smatram da će daleki istok Rusije i Sibir postati dio Kine. Vladivostok će biti ili europski ili kineski grad, samo kao ruski neće moći opstati. Rusija će se ili integrirati u Europu ili će se raspasti. Za mene je sve to veoma očigledno. Moje je mišljenje da Rusija, po povijesti, po budućnosti pripada Europi.
http://www.dnevnik.ba/index.php?opt...uropu-ili-raspasti&catid=89:svijet&Itemid=463
Cudno:eek: ko bi rekao?


RUSIJA U EVROPU :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:jao A EVROPA SE RASPADA EVO NI GRCKU NEMOZE IZDRZAT A NE RUSIJI DA POMOGNE:rotf::rotf::rotf:smijesna tema smjesan kasparov koji je jedan obicni zapadni placenik.....
PO NEKIM CITAV SVIJET TREBA U EU JER JE TAMO NAJBOLJE:rotf::rotf::rotf:PRIJE CE SE RESPAST EU NEGO STO CE NEKI U NJU UC:rotf::rotf::rotf:
 
Slazem se s ovim da se jedna ''imperija'' na podrucju balkana dobro raspala do sada a mogla bi i jos, zar ne?:per:

raspala se vizantijska, turska, austrougraska, nemacki rajh...svima su skoro srbi ili stali za vrat ili pridoneli njihovom padu.
sta mislis, kako ce da ide dalje?

sta ce biti sa tvojim eu/amero kafirima? :)
 
Slazem se s ovim da se jedna ''imperija'' na podrucju balkana dobro raspala do sada a mogla bi i jos, zar ne?:per:

Хехее, на подручју где се империје доказано распадају и пропадају Мује тек имају намеру да направе једну, све као у вицу...:hahaha:
 

Back
Top