Samo prijatelji? (molim za pomoc)

7thpoison

Aktivan član
Poruka
1.151
Sa mnom ide u razred jedan izuzetan momak,s kojim sam od prvog dana skole u jako dobrim odnosima.Uvijek je govorio za mene da sam mu najduhovitija,da sam pravi zmaj,samo sa mnom od cura se sali na drugaciji nacin :zper: ,hvali moj izgled,cesto mi se javljao na fb(dok sam ga imala),trazio moj msn,zvao me da izadjem sa njim i njegovim muskim drustvom,voli da ga masiram.....:D
+ sto smo jednom pricali kako je bezveze biti sa nekim iz razreda a on rekao pred 15 ljudi da samo zato nije sa mnom :mrgreen:

Problem je sto on ima curu vec nekoliko mjeseci,koja je jako ljubomorna.
Isli smo zajedno slaviti 1. maj,i ona je bila tu,i stalno je kolutala na mene ocima(iako me zna samo iz vidjenja :eek:),a kada smo isli na vikendicu,pricao je sa mnom u busu( a sjedio pored nje),i obracao mi se kada ona nije bila u blizini(i namignuo mi :manikir: :rumenko: )

Svidjam li mu se?Da li imam dovoljno osnove da pokusam da ga osvojiim i zeznem njegovu trenutnu vezu?

Molim vas,ne zezajte se vec me posavjtujte.Hvala unaprijed :worth:
 
Sa mnom ide u razred jedan izuzetan momak,s kojim sam od prvog dana skole u jako dobrim odnosima.Uvijek je govorio za mene da sam mu najduhovitija,da sam pravi zmaj,samo sa mnom od cura se sali na drugaciji nacin :zper: ,hvali moj izgled,cesto mi se javljao na fb(dok sam ga imala),trazio moj msn,zvao me da izadjem sa njim i njegovim muskim drustvom,voli da ga masiram.....:D
+ sto smo jednom pricali kako je bezveze biti sa nekim iz razreda a on rekao pred 15 ljudi da samo zato nije sa mnom

Problem je sto on ima curu vec nekoliko mjeseci,koja je jako ljubomorna.
Isli smo zajedno slaviti 1. maj,i ona je bila tu,i stalno je kolutala na mene ocima(iako me zna samo iz vidjenja :eek:),a kada smo isli na vikendicu,pricao je sa mnom u busu( a sjedio pored nje),i obracao mi se kada ona nije bila u blizini(i namignuo mi :manikir: :rumenko: )

Svidjam li mu se?Da li imam dovoljno osnove da pokusam da ga osvojiim i zeznem njegovu trenutnu vezu?

Molim vas,ne zezajte se vec me posavjtujte.Hvala unaprijed :worth:

nema sta da te savjetujemo, podaj momku. lijepo tebi, lijepo njemu.
 
Sa mnom ide u razred jedan izuzetan momak,s kojim sam od prvog dana skole u jako dobrim odnosima.Uvijek je govorio za mene da sam mu najduhovitija,da sam pravi zmaj,samo sa mnom od cura se sali na drugaciji nacin :zper: ,hvali moj izgled,cesto mi se javljao na fb(dok sam ga imala),trazio moj msn,zvao me da izadjem sa njim i njegovim muskim drustvom,voli da ga masiram.....:D
+ sto smo jednom pricali kako je bezveze biti sa nekim iz razreda a on rekao pred 15 ljudi da samo zato nije sa mnom :mrgreen:

Problem je sto on ima curu vec nekoliko mjeseci,koja je jako ljubomorna.
Isli smo zajedno slaviti 1. maj,i ona je bila tu,i stalno je kolutala na mene ocima(iako me zna samo iz vidjenja :eek:),a kada smo isli na vikendicu,pricao je sa mnom u busu( a sjedio pored nje),i obracao mi se kada ona nije bila u blizini(i namignuo mi :manikir: :rumenko: )

Svidjam li mu se?Da li imam dovoljno osnove da pokusam da ga osvojiim i zeznem njegovu trenutnu vezu?

Molim vas,ne zezajte se vec me posavjtujte.Hvala unaprijed :worth:

A dobro sta si cekala da navata drugu:neutral:u svakom slucaju nema otimanja ni pod razno
 
Sa mnom ide u razred jedan izuzetan momak,s kojim sam od prvog dana skole u jako dobrim odnosima.Uvijek je govorio za mene da sam mu najduhovitija,da sam pravi zmaj,samo sa mnom od cura se sali na drugaciji nacin :zper: ,hvali moj izgled,cesto mi se javljao na fb(dok sam ga imala),trazio moj msn,zvao me da izadjem sa njim i njegovim muskim drustvom,voli da ga masiram.....:D
+ sto smo jednom pricali kako je bezveze biti sa nekim iz razreda a on rekao pred 15 ljudi da samo zato nije sa mnom :mrgreen:

Problem je sto on ima curu vec nekoliko mjeseci,koja je jako ljubomorna.
Isli smo zajedno slaviti 1. maj,i ona je bila tu,i stalno je kolutala na mene ocima(iako me zna samo iz vidjenja :eek:),a kada smo isli na vikendicu,pricao je sa mnom u busu( a sjedio pored nje),i obracao mi se kada ona nije bila u blizini(i namignuo mi :manikir: :rumenko: )

Svidjam li mu se?Da li imam dovoljno osnove da pokusam da ga osvojiim i zeznem njegovu trenutnu vezu?

Molim vas,ne zezajte se vec me posavjtujte.Hvala unaprijed :worth:

ma svidjes mu se,ali ne zeli da bude sa tobom jer ste skolski,jasno ko dan...i veruj da je u pravu,primiri se,pusti ga da bude sa tom devojkom,distanciraj se od njega kad je ona tu(zbog sebe) i nadje novog decka...a njega skopaj u 4 godini...
 
da, jako mu se svidjas, ali on je stegnut i boji se da pokaze osecanja.. on je strasno zatvoren covek, jer je imao traumu u mladosti.. naime, kad mu je bilo trinaest godina, jedan drug iz razreda ga je, naocigled svih, apio za dupe..posle toga deset dana nije isao u skolu od sramotei i od tada je strasno nesiguran u sebe..
inace, vasa veza ima perspektivu.. moguce je samo da je jedna crnoputa zena, tridesetih godina sve pokvari.. ako se to ne desi do 25.11.2012. godine, vasa veza ce prerasti u brak
 
da, jako mu se svidjas, ali on je stegnut i boji se da pokaze osecanja.. on je strasno zatvoren covek, jer je imao traumu u mladosti.. naime, kad mu je bilo trinaest godina, jedan drug iz razreda ga je, naocigled svih, apio za dupe..posle toga deset dana nije isao u skolu od sramotei i od tada je strasno nesiguran u sebe..
inace, vasa veza ima perspektivu.. moguce je samo da je jedna crnoputa zena, tridesetih godina sve pokvari.. ako se to ne desi do 25.11.2012. godine, vasa veza ce prerasti u brak

ha-ha-ha :zcepanje:

Neuspjeli pokusaj imitiranja Milana Tarota ;)

ali hvala sto dizes popularnost mojoj temi,ja sam dobila konkretne odgovore :p
 
Reci slobodno,zato sam i pitala,jer hocu da cujem svakakva misljenja :hvala:

ma nemam ti šta pametno reći, meni je sve to bezveze, msm škola (srednja) pa kao neke ozbiljne veze i tako to muvanje, davno me je to prošlo i nemam ti neki pametan savet, ni za sebe ga nisam imala u to doba, nego zvaću ja tebe da te pitam za savet za još par godina kad mi klinci budu kao ti sada, verovatno ću se naslušati ovakvih problema.
Živi bre dete, uživaj u tim momentima koji su ti sada "problem" jer to su nepovratni dražesni trenutci koji će već sutra biti jedno veliko nepovratno juče.
 
Sa mnom ide u razred jedan izuzetan momak,s kojim sam od prvog dana skole u jako dobrim odnosima.Uvijek je govorio za mene da sam mu najduhovitija,da sam pravi zmaj,samo sa mnom od cura se sali na drugaciji nacin :zper: ,hvali moj izgled,cesto mi se javljao na fb(dok sam ga imala),trazio moj msn,zvao me da izadjem sa njim i njegovim muskim drustvom,voli da ga masiram.....:D
+ sto smo jednom pricali kako je bezveze biti sa nekim iz razreda a on rekao pred 15 ljudi da samo zato nije sa mnom :mrgreen:

Problem je sto on ima curu vec nekoliko mjeseci,koja je jako ljubomorna.
Isli smo zajedno slaviti 1. maj,i ona je bila tu,i stalno je kolutala na mene ocima(iako me zna samo iz vidjenja :eek:),a kada smo isli na vikendicu,pricao je sa mnom u busu( a sjedio pored nje),i obracao mi se kada ona nije bila u blizini(i namignuo mi :manikir: :rumenko: )

Svidjam li mu se?Da li imam dovoljno osnove da pokusam da ga osvojiim i zeznem njegovu trenutnu vezu?

Molim vas,ne zezajte se vec me posavjtujte.Hvala unaprijed :worth:

Pa da... baš lepo od njega što se prema devojci tako ponaša:mrgreen: i baš me interesuje kako to da te nije interesovao pre nego što je navatao tu ribu nego baš sad:think:..ja mislim da on tebe samo zahebava...a ti radi šta te volja.:aha:
 
Poslednja izmena:
imas vremena, ali to je malo kurvinjski, sacu ja da te naucim kako da uradis to sa stilom.

Uzmi sašij jednu crnu haljinu bez dekoltea, samo ruke otkrivene, neka ovakva (http://www.google.com/imgres?imgurl...n&sa=N&biw=960&bih=624&tbs=isch:1&um=1&itbs=1) ali neka nema ove prevoje, neka bude flat.
kupi Moschino kais i stavi na struk, da istakneš svoju osobitu zavojitos ako je imaš, ako je nemaš, ovaj kaiš će ti je napraviti.
Onda ga zovnes na mobitel i kažeš mu da se u 8 ujutru pojavi u kafani na vrhu Topole ili negde tako u srcu Šumadije gde možete na miru da gledate u brda i sunce.
ti se pojavi pre njega, pazari neke kvalitetne cigare, preporučujem bele sobranie, nemoj nikako šarene, to je više za hipi fazon, a ako ti je budžet ograničen, može crni danhil ili beli davidov. Zapali cigaru i naruči duplu slatku kafu sa čokoladnom bananicom umesto ratluka. ako pušiš crne cigare, neka bananica bude bela, i obratno. Ako je nemaju u kafani, ti kupi, a ratluk daj kučetu.
Pored tebe će biti verovatno lokalna gomila koja u 8 kreće na posao, pa svratila da ti dobacuje nešto, ali opušteno, i njihovo će proći za 3 minuta i ulica će ostati pusta.
Samo, jutro, Šumadija i Ti.
Kad ti donesu kafu, trebalo bi da on dodje, a ti si naravno parkirala svoj crni renault lagunu tu, ispred te slatke osunčane kafane.
ustani polako, jer bi brzo ustajanje bilo rizično zbog tvojih štikli od 12 centimetara koje su takodje crne kao haljina, dozvoljena je eventualno neka metalna kopča, zbog izbegavanja disharmoničnosti celoukupnog autfita.
Kada, on dodje, gledaj ga onako zadimljenim pogledom, svedeno našminkana nekim dobrim mat puderom, uvuci dim od cigare i ustani polako (znači, ne ustaješ odmah čim ga vidiš jer mu daješ do znanja da se diviš njegovoj egzistenciji i taj trenutak sedenja si uzela za estetsku kontemplaciju njega samoga, tj njegovog tela)
onda se nasmeši i budi lepa, zagrli ga onako nadklaticama, nemoj da ti podlaktice dodiruju njega to bi bilo previše za početak, treba da lagano odskaču u vazduh. Zatim ga ponudi da sedne i počnite

eto, sa estetske strane, od mene si dobila iscrpan savet, scena filmska da ne može biti filmskija
ostalo je do tebe
:heart:
 

Back
Top