Nove Igre

DabaMAN:
Igrao sam ja Total War. Šta da se kaže, kralj svih strategija, jednostavno igra koja je zgazila sve ostale RTS-ove. :)
Da ali ja mislim da najbolja strategija svih vremena je Blitzkrieg....veoma realna a 2005 dolazi Blitzkrieg 2,mogu samo da zamislim kakva ce biti,jer jedinica je vec premasila sva ocekivanja.
 
Master_Chief:
DabaMAN:
Igrao sam ja Total War. Šta da se kaže, kralj svih strategija, jednostavno igra koja je zgazila sve ostale RTS-ove. :)
Da ali ja mislim da najbolja strategija svih vremena je Blitzkrieg....veoma realna a 2005 dolazi Blitzkrieg 2,mogu samo da zamislim kakva ce biti,jer jedinica je vec premasila sva ocekivanja.
Blitzkrieg je glupost. Najbolja strategija je dobri stari Age II. :wink:
A da ne skrecem sa teme, jeste culi da treba da izadje FIFA Street. :!: :D :D :D :D :D :!:
znash kao nba street ali fudbal. Chuo sam da ima 1 na 1 :shock:
 
mslav:
Master_Chief:
DabaMAN:
Igrao sam ja Total War. Šta da se kaže, kralj svih strategija, jednostavno igra koja je zgazila sve ostale RTS-ove. :)
Da ali ja mislim da najbolja strategija svih vremena je Blitzkrieg....veoma realna a 2005 dolazi Blitzkrieg 2,mogu samo da zamislim kakva ce biti,jer jedinica je vec premasila sva ocekivanja.
Blitzkrieg je glupost. Najbolja strategija je dobri stari Age II. :wink:
A da ne skrecem sa teme, jeste culi da treba da izadje FIFA Street. :!: :D :D :D :D :D :!:
znash kao nba street ali fudbal. Chuo sam da ima 1 na 1 :shock:
Glupost po ceme??Pa ja mislim da je Blitzkrieg najrealnija strategija svih vremena,ako tu nesto nema onda nema nigde,naravno Age Of Empiers je dobra zato sto je sa tom igrom pocele ove moderne strategije,ali to ne mora da znaci da to mora biti najbolja strategija...AoE2 je kultna igrica kao Super Mario i CS.Ali te igre ne mogu zauvek biti "njbolje".A ti ili nikad nisi probao Blitzkrieg ili se ne razumes u strategije uopste.
 
Blitzkrieg definitivno nije igra za svakoga. Tu se trazi pravo umeće strategiranja, a ne samo ko u Age-u uzmeš katapulte pa udri gde stigneš. Za to ne moraš biti mozak.
Kažu da će u sledeći Blitzkrieg ugraditi opciju koja sprečava glupe ljude da igraju igricu! Ozbiljno! Naime, prema nečijem ponašanju unutar igre, ona automatski zna kada je igra neki budala i onda se sama isključuje. Mislim, šta sve neće izmisliti....

Error_stupid.gif
 
DabaMAN:
Blitzkrieg definitivno nije igra za svakoga. Tu se trazi pravo umeće strategiranja, a ne samo ko u Age-u uzmeš katapulte pa udri gde stigneš. Za to ne moraš biti mozak.
Kažu da će u sledeći Blitzkrieg ugraditi opciju koja sprečava glupe ljude da igraju igricu! Ozbiljno! Naime, prema nečijem ponašanju unutar igre, ona automatski zna kada je igra neki budala i onda se sama isključuje. Mislim, šta sve neće izmisliti....

Error_stupid.gif
E ovo bi bilo mnogo dobro, samo se ti nedaj
 
- Knight Rider 2
- Axis and Allies 2CD
- Shrek 2 Team Action
- Teenage Mutant Ninja Turtles 2 3CD
- Xpand Rally 2CD
- The SpongeBob SquarePants Movie
- Men of Valor 4CD
- Rollercoaster Tycoon 3
- Rollercoaster Tycoon 3
- Ford Racing 3
- Mall Tycoon 2 Deluxe
- Tin soldiers:Alexander the Great
- NBA live 2005 2
- Pitfall The Lost Expedition 2CD
- Ocean evolution 4CD
- Total club manager 2005 2CD
- Sudden strike:Resource war
- Kuma War:The War on Terror 2CD
- Wildfire

OVO SU VAM NAJNOVIJE IGRE!!!
 
Posto postoje dva cd prilikom instalacije kad ubacim drugi cd i kad zavrsi sa instalacijom pojavi se error on video and sound file..Nakon toga pojavi se ikonica za startovanje igre,kada kliknem na nju error i nestane...Nosila sam i kod drugarice i kod nje je prijavljivao gresku... :cry: Da li je moguce da su mi dali neispravan cd?
 
Giovanna:
mslav:
Da li je moguce?
98%
Probaj da ga prekopirash na hard pa pregledaj neke vaznije fajlove iz instalacije sigurno nesto fali, ili slichno :?

Koji baksuz,hvala na pomoci.Ako ne uspem ne preostaje mi nista drugo nego da kupim ponovo Pop
Nema sta opet da kupujes, uvati skotove i gazi ih sto su ti uvalil los disk!!! Primaju takve reklamacije, manje vise, zavisi kolko si drska :twisted:
Btw. ako ti bash treba ko 'lebac mogu ja da ti ga narazem samo nabavi diskove.
 

Back
Top